Şimdi Ara

MSI GTX 970 GAMING 4G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 MSI GTX 970 GAMING 4G
    Merhabalar,

Vatan bilgisayardan alınma MSI GTX 970 GAMING 4G satılıktır.
    Kutusu yoktur, garantisi bitmiştir.

İstediğim ve son fiyatım 700 TL dir.

İyi forumlar ...
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 700 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 600 Lira Teklifim Var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Runneas

600 Lira Teklifim Var
    600 tl ye gtx 1050 ti satılıyor hocam aralarında fps olarak tam 2 kat fark var biri 60 diğeri 120 biri 40 diğeri 80 fps gibi gtx 1050 ti 300 tl olduğunda bu kartlar 600 tl olur ederi 800 tl bence mining yada tamiri yoksa içi açılmadıysa arkadaş ucuza veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByKayseriLi38

Bu mesaj silindi.
    rx 570-580 serisi mining den dolayı kötü biliniyor tanıdık harici rx serisi kart almam ben olsam eğer alıyorsanız gidin oradan alın bu kart 1060 muadilidir ve muadil kartın piyasası 900-1250 tl arası değişmektedir lütfen siz önce kendi ilanınıza bakın 11 yıllık karta ve 300W güç tüketip 80-90C lerde çalışan karta 230 tl yazmışsınız 230 tlye 2gb hd7850 alınabiliyor siz fiyatınız 100 tl yapın sonra gelip buraya yazın
  • dokuzkuyruklu-_- kullanıcısına yanıt
    Cevaplarınız için teşekkürlerimi sunuyorum hocam. İyi günler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Runneas

600 Lira Teklifim Var
    sahibinden com da aynısı 600 lira
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sifirdan-farksiz-msi-gtx-970-4gb-757458318/detay
  • !! Dolandırıcı !!
    "albayhulusiak" nickli kişi 35 lira değerindeki trendyol hesaplarımı çalmıştır aynı şeyin başınıza gelmesini istemiyorsanız kesinlikle uzak durunuz. İsteyenlere özel mesajdaki konuşmaları atabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aynı kartı bende kullanıyorum işlemcim darboğaz yapmasa iyi sonuçlar verir fiyatı uygun kart sağlam
  • Fiyat yakip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yıllarca kullandım, on numara kart.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.