Şimdi Ara

MSI GTX 670 OC Geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GTX 670'in fabrika çıkışı overclock yapılmış modeli MSI markasıyla gözüktü.

NVIDIA’nın üst seviye modelleri arasına katacağı GTX 670’e ait görüntüler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde referans tasarıma ait olduğu iddia edilen görüntüleri çıkan GTX 670’ın MSI markasını taşıyan overclock yapılmış sürümünün net görüntüsü de çıktı.

MSI GTX 670 OC Geliyor

Güç Bağlantısı Ortada

Boyut açısından GTX 680’den daha kısa olduğu gözüken MSI GTX 670 OC, fabrika çıkışı overclock yapılmış olmasına rağmen referans tasarım soğutucuya sahip. İki adet 6 pin PCI güç girişi kartın orta kısmında yer alırken, iki adet DVI ve birer adet HDMI ve Display Port çıkışı da uç kısımda yer alıyor.

MSI GTX 670 OC Geliyor

1344 adet CUDA çekirdeği bulunan kartta,256-bit arayüz kullanan 2GB bellek yer alacak. 7 Mayıs tarihinde çıkması beklenen MSI GTX 670 OC’nin fiyatının ise 399$ olacağı söyleniyor.

Alıntıdır..

• iyi bunu da 1000 liraya satarlar artık
  • 7950 rakibi mi olacak bu ? Fiyat olarak yakınlar da
  • tam sli lık kart özel sogutuculu modellerin gelmesi haziranı geçer bu gidişle
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.C.g

tam sli lık kart özel sogutuculu modellerin gelmesi haziranı geçer bu gidişle

aynen ben bu kartlardan yapcaım sli
  • Şaka gibi , 2 adet 6pin güç girinin bulunduğu nokta.
  • fiyatı nasıl belirleyecekler 7950 gibi 1100 liradan gelicekse bi mantıgı yok bence bu kartı almanın
  • 900 TL civarı olur diye düşünüyorum. umarım fazlası olmaz.
  • Güzel bir kart olacak. Umarım hayal kırıklığına uğratmaz beni.
  • Güzel kart olacak gtx 580'den çok daha hızlı olacaktır bakalım burda fiyatı 1000 tl çok rahat olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.