Şimdi Ara

Msi Gtx 460 & Gigabyte Gtx 460 Tavsiye ? ( Msi Talon Attack alındı ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • @X-FI , yukarıda sormuşsun işlemci ile darboğaz yapar mı diye ama gözümden kaçmış. Kart daha elime geçmedi , hafta içi gelecek o zaman test edip buradan paylaşırım sonuçları. İşlemciyi @4 ghz'ye yükseltip öyle deneyeceğim ,bakalım neler olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdemYalçın -- 5 Aralık 2010; 3:07:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErdemYalçın

@X-FI , yukarıda sormuşsun işlemci ile darboğaz yapar mı diye ama gözümden kaçmış. Kart daha elime geçmedi , hafta içi gelecek o zaman test edip buradan paylaşırım sonuçları. İşlemciyi @4 ghz'ye yükseltip öyle deneyeceğim ,bakalım neler olacak

hocam oncelikle hayirli olsun kartin sanirim artik kart eline gecmistir :D merakla islemci ile kartin uyumu nasil onu ogrenebilirmiyiz? :) bende de E8400 islemci varda bu karti almayi dusunuyorum acikcasi
  • gigabyte gtx460 almak için vatan a gittim lakin ellerinde kalmamış.Mecbur.366 liraya msı hawk aldım.İyimi ettim kötü mü ettim bilmiyorum ama MSI ya marka olarak hiç güvenim yok.İnş. hayırlısı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

gigabyte gtx460 almak için vatan a gittim lakin ellerinde kalmamış.Mecbur.366 liraya msı hawk aldım.İyimi ettim kötü mü ettim bilmiyorum ama MSI ya marka olarak hiç güvenim yok.İnş. hayırlısı olur.

Pişman olmazsınız.Ben 3 aydır kullanıyorum her oynadığım oyunda iyiki almışım diyorum parasını sonuna kadar hakediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

gigabyte gtx460 almak için vatan a gittim lakin ellerinde kalmamış.Mecbur.366 liraya msı hawk aldım.İyimi ettim kötü mü ettim bilmiyorum ama MSI ya marka olarak hiç güvenim yok.İnş. hayırlısı olur.

daha iyi etmissin
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.