Şimdi Ara

..::MSI GTX 1050Ti 4GB OC Kullanıcı İncelemesi::..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün sizlerler MSI in 1050 Tİ 4GB OC kısa pcb ekran kartı hakkında değerleme yazımı paylaşacağım.

Ekran kartının resmi ürün linki:
    https://tr.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1050-Ti-4G-OC.html#hero-overview

Başlıca öne çıkan özellikleri:

*Fabrika çıkışı hız aşırtılmış core hızları 1341 (Boost Clock: 1455) (OC mode) MHZ Core, 4GB GDDR5 7008MHz Memory
    *Çıkış birimleri; DisplayPort (Version 1.4) / HDMI (Version 2.0) / DL-DVI-D

Kutu İçeriği

Kurulum dökümanları, DVD ve Ekran Kartı

Kartın Resimleri

Test sistemi:
    i7 3770k
    2133mhz 8gb Bellek
    MSI Z77-GD55
    240GB SATA 3 SSD
    Cougar cm700w psu
    CM HAF X
    Asus 144hz monitör

TESTLER VE AYARLARI

..::MSI GTX 1050Ti 4GB OC Kullanıcı İncelemesi::....::MSI GTX 1050Ti 4GB OC Kullanıcı İncelemesi::..

..::MSI GTX 1050Ti 4GB OC Kullanıcı İncelemesi::....::MSI GTX 1050Ti 4GB OC Kullanıcı İncelemesi::..

Gözlemlerime gelicek olucak, kart ile bir kaç el battlefield 4 ü online olarak oynadım kart fiyat performans üzerine inşa edilmiş gibi gözüksede 1050ti serisi sizi oldukça memnun edicek performans göstericektir.

Üstelik güc girişi olmaması alt seviye ve orta seviye sistemlerde oldukça rağbet görmesini sağlıyacaktır.

Sadece anakarttan çektiği 75w güç ile kart çok güçlü 1080p fps değerleri vermektedir.
    2k monitörünüz yoksa gözünüz kapalı alabilirsiniz ki %98 oranında kullanıcıya hitap eden bir üründür fiyat olarak 650 700 tl aralığındadır.

İlgili sentetik testleri isteklerinize göre elimden geldiğince yapmaya çalışırım.

**

sorulara gelince

her ekran kartı anakarttan 75w güçü standart olarak çekiyor hali ile bu kart ekstra anakarta bir yük bindirme ısındırma gibi durum söz konusu değildir

kartın ses seviyesini kasama göre açıklayım 3 tane 23cm fan mevcut bunlar neredeyse sessiz çalışıyor noctua da 14cm fanlar var bunlarda direnc takılı ve sessiz çalışıyor kart normal oyunda ses cıkartmayor fakat unigiven gibi benchmark testlerinde sessizlik çok az miktarda bozuluyor

ısı değerlerini oyunlarda ölçüp bilgi vereceğim

**

Yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim
    Saygılarımla
    [simage][/simage][simage][/simage][simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mckhan -- 6 Ocak 2017; 20:11:49 >

• 3d mark 11 de sorun var sanırım kartın bu kadar düşük skor alması imkansız R7 370 bile 8500 civarında skor alıyor. Unigine Valley yapın Extreme HD ayarlarda bi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 28 Aralık 2016; 15:8:41 >
  • Oyun testleri bekleriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sangreal_1905 kullanıcısına yanıt
    Ben yanlış almış olabilirim daha önceki arşiv den kurdum 3d mark ı şu an yeniden çekicem netten

Night Rain

isteklerinizi yazabilirseniz temin etmeye çalışıyım hocam oyunları
  • 3dmark11'de kartı tanımamış generic vga ve graphics card is not recognised yazıyor.futuremark system info yazılımının yenisini kurun.

http://www.futuremark.com/support/systeminfo
  • Mckhan kullanıcısına yanıt
    Herkese faydalı olması açısından BF1, GTA V, Rise Of The Tomb Raider ilk aklıma gelenler oldu.

• Kardeşim eline sağlık, paylaşım için teşekkür ederim, uzun zaman olmuştu inceleme gelmiyordu ya da ben kaçırdım

Kartın sıcaklık ve ses seviyesi hakkında ki bilgileri de eklersen güzel olur
  • LEON-X

abi durumlar belli iş güç den dolayı geçen seneler gibi aktif değilim şimdi birde junior yolda :)

Night Rain

Tabiki hocam hafta sonu temin etmeye çalışıyım oyunları

Tuoni

teşekkür ederim
  • Aynen kardeşim tahmin ediyorum durumunu :) Hayırlısı olsun şimdiden tebrik ederim
    Teşekkürler. Bekliyoruz.

• hocam ne kadar oyunun varsa hepsinin test sonuçlarını bekliyoruz.
  • Hayırlısı olsun inşallah Allah ana-babalı büyütsün. Sağlıklı,şifalı doğmasını nasip eylesin. Şimdiden iyi dileklerimizi iletmiş olalım.

Karta gelir isek. Evet ekstra bir güç girişi olmaması iyi. Fakat şunu merak ettim ben; anakart üzerinden gücü alırken iken anakartın sıcaklığına herhangi bir etkisi oluyor mu? Düç çünkü doğrudan değil dolaylı yoldan gidiyor ekran kartına bildiğim kadarı ile. Bu arada kart hayırlı olsun. 1080p'de Rx 460'tan fazla ve Rx 470'den çok az geride bir oyun performan sunuyor Gtx 1050Ti. Ama tabi pek ileriye dönük olduğunu söyleyemeyebilirim. En azından Ultra ayarlarda oynamak istiyorsanız. İleride tabii ki orta-yüksek arası ayarlarda yine de oynatır sıkıntı olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamun aleyküm.
    Hayırlı olsun :)
  • Cougar psudan memnun musunuz 850w alıcamda
  • Merhabalar tekrar

gta 5 ve bf1 in %50 lik kısımlarını indirdim malum birisi 60gb digeri 50gb oyun haftasonu indirip pazar pazartesi testleri yapıcam

bir kaç tane sentetik test yaptım aksam evde olursam onları ekmeleye çalışacağım

sorulara gelince

her ekran kartı anakarttan 75w güçü standart olarak çekiyor hali ile bu kart ekstra anakarta bir yük bindirme ısındırma gibi durum söz konusu değildir

kartın ses seviyesini kasama göre açıklayım 3 tane 23cm fan mevcut bunlar neredeyse sessiz çalışıyor noctua da 14cm fanlar var bunlarda direnc takılı ve sessiz çalışıyor kart normal oyunda ses cıkartmayor fakat unigiven gibi benchmark testlerinde sessizlik çok az miktarda bozuluyor

ısı değerlerini oyunlarda ölçüp bilgi vereceğim

ilk mesaja bu kısımları ekliyorum
  • Squiadtr kullanıcısına yanıt
    7 yıldır kulllanıyorum peak 1000w a kadar destekliyor
    Bendede fx 9370 var 450w vat yetmiyo kitliyor cougar 850w alıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.