Şimdi Ara

MSI GT72VR Mİ ASUS GL702VM Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatları aşağı yukarı aynı sayılır, ikisi de 17 inç ve gtx 1060 var. Asus çok daha kompakt fakat ısınma sorunları var diye duydum. Karar veremedim.

https://www.amazon.de/Asus-GL702VM-GC005T-Notebook-NVIDIA-schwarz/dp/B01M0H9VAW

https://www.amazon.com/MSI-GT72VR-Dominator-071-Hardcore-i7-6700HQ/dp/B01IO9YBM6

• İkisinin de Türkiye ye gönderimi var. Asusun ssd yüksek, msi da ram yüksek
    Bende ikisi arasında kaldım.

Başka alternatif bulabildin mi 16 GB ram ve 250gb ssd li.
  • Ne yaptınız hocam :)
  • Hala alamadım araştırıyorum, fiyatların inmesini bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKerberoS -- 27 Kasım 2016; 12:7:59 >
  • hochimin_55 H kullanıcısına yanıt
    Yok bulamadım daha, okuduklarıma göre msi'ın soğutması asusa göre baya daha iyi klavyesi ve ışıklandırması da öyle ama asusunda inceliği, hafifliği büyük bir avantaj. Ram'e çok bakmıyorum çünkü sonradan söküp takılabilecek bir şey. Kararsızım.
  • MrKerberoS kullanıcısına yanıt
    Vallahi hocam aslında yazın alacaktım ama dolar kurunun arttığını görünce şimdi alırsam daha iyisini alırım diye düşünüyorum. Daha da artacak gibi maalesef dolar.

4500 TL var şuan bende. Maalesef yukarı. çıkamıyorum:(

İşlemci düşük bilemedim ki hocam ya :(
  • internetten baktım karşılaştırmalarına %10 performans farkı var aşağı yukarı
    Aynen öyleymiş bende baktım.

Alınabilir aslında ne yapmayı düşünüyorsunuz?
  • Belki indirime girerler diye biraz daha beklemeyi düşünüyorum her gün takipteyim
    Vallahi hocam ben de bekliyorum işte ama cyber monday de de olmazsa yapacak bir şey yok. Dolar daha da artarsa artık 950m bile alamayız o fiyata
  • Ben laptop parami yazın dolara yatirdim gtx 1060 li laptop pesindeyim =)) ebay amazon gibi vergi işini hallediyor mu ?
  • hochimin_55 H kullanıcısına yanıt
    Ben de dolar hazırlamıştım. Bir kısım da euro var. Kısmet artık alıp alamamak. İnşallah dek gelir güzel bir şey.
  • Aynen, inşallah. Alacağım zaman burdan yazarım ne alcağımı ben de şu cyber mondayden biraz umutluyum
    Hocam ya bütün ümidim bitti artık. Şimdi ne alsak kar bence.

Yazın baktığım 960M'li pcler hep 4700 tl olmuş. Biraz daha bekleyeceğim derken olandan da olacağız daha da kötü alacağız dolar 3,7 ye vuracak yakında gibi :'(
  • Ne alcaz ki? Amazon.com daki 5400'e msi gt72vr indirimi de bitmiş, kafamda o vardı
    Ben de bir şey bulamadım hocam. Ne yapacağımı ben de kestiremiyorum artık...
  • Ben bu yaz amerikaya gidicem acaba o zamana kadar bekleyip ordan mı alsam diyorum, dolar da arttıkça artıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKerberoS -- 28 Kasım 2016; 22:9:22 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.