Şimdi Ara

MSI GT72VR 6RE model alıcam kullanann yada tavsiye edecek varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 120 Hz olmayan modeli ama 75 Hz.YanindaZowie EC1-A mouse, HyperX Cloud II kulaklık, QcK Mass mousepad alıcam 7000 TL ye fatura tarihi 02.09.2016MSI hesabıma register yaptığım için +3 ay garanti alınmıştır. Toplamda 2yıl+3ay garantilidir. Acaba bu laptop fiyat vs yada performans iyi alirmiyim ve sorunlu modelli şikayet vs ondan konu açtım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• g73vr gtx 1080m ile 200+ fps alıyorum csgoda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başkan valla 73 gücüm yetmez ama gerek yok bana bunu uygun buldum modeli araştırmak için bilgi için konu açtım FPS önemli değil 1060 da bile 200+ alırsın csgo hocam ayarlardan

• Bir 1080m m SE kesinlikle 5 kurus vermem mobil kart lazım değil bana masaüstü gibi 1080 olsa eyvallah

• Şuan 7.400 TL ye bu modelin 1060 verisyonları bu fiyat ama ben 2 sene garanti laptop 7000 TL alıcam iyi değil mı hocam

• Troll King kullanıcısına yanıt
    Sözde bu alacağım model den isime yaramaz mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: CS GO Pro

Şuan 7.400 TL ye bu modelin 1060 verisyonları bu fiyat ama ben 2 sene garanti laptop 7000 TL alıcam iyi değil mı hocam

csgo için 840m bile yeterli bence,
    ben pek fazla model bulamadım genelde 980mlere rastlıyordum genelde trde 9000 lira civarıydı
    az bi farkla tr fiyatının üstüne 1080m i aldım,arkadaş ukraynadan gelirken getirmişti
    https://stylus.ua/noutbuki/msi-gt72vr-6rd-dominator-pro-gt72vr6rd-213xpl.html
    dediğin modele yakın model bu güncel kur ile 6100 lira civarına geliyor
    http://www.ogogo.net.ua/product/noutbuk-msi-gt72vr-6rd-dominator-gtx-1060-6gb/
    bu da 5700 civarına geliyor

ben aldığım zaman vatanbilgisayarda benim pcmin daha düşük harddiskli versiyonu 16,000 tl di ben 9800 e almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Troll King -- 4 Nisan 2017; 21:15:41 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.