Şimdi Ara

MSI GT70/GT60 - Gtx 680m - Oyun laptopu (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
12
Favori
25.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: loser16

quote:

Orijinalden alıntı: ShaderDemon95

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

680M'li modelleri boşverin bu modele gelin ;

http://www.msi.com/product/nb/GX70-3BE.html

Değerlerine göre 680M'i tokatlamayı değil masaüstündeki 680 değerlerine yakın performans veriyor ben 3-4 ay önce Dragon Edition almasam bunu beklerdim.

bu model yeni mi çıktı? ilk defa gördüm birde işlemci sorunu halledildi mi? fiyatını biliyor musun?

Model 2-3 haftadır var ama sadece Fuar'larda sergileniyorislemcisi çok kötü olduğu için sıkıntı yapar
    Bu yüzden gt70 de durmanızı öneririm
    İyi bir ekran kartı iyi bir işlemci olmadan gercek performansını sergileyemez HD 8970 680m den %7-%10 daha hızlı çıkmış ama işlemci kötü sorun yapar ekran kartını dert ederseniz gt70 de ekran kartı değişiyor değiştirirsiniz hemen kolay birşey

ekran kartı nereden alınır bulamadım?

Hmm sen nerde oturuyorsun

bursa

Sizin orada serbest olarak pc toplayan bı yer Varmı mesela bizim burda sipariş veriyorum getiyorlar

serbest derken ?

Normal pc ci format Felan attiriyormusun hiç artırıyorsan artırdığın yere sor hiç uğraşmamam dersen e-bay da satılıyor

http://www.amazon.com/Computer-Corp-GT70-0NC-494US-9S7-176212-494/dp/B009H8RFA4/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1369029987&sr=1-1 hocam ben bunu düşünmeye başladım asus dan daha iyi diyorlar asus un görünüşü insanı çekiyor ama yanlış karar vermemek lazım sizin gibi ermişlere biraz soralım

Yok estağfirullsh alacaksan gt 70 0ne al nc değil ne seni daha uzun idare eder

ne ler biraz tuzlu

Doğrudur alacaksan gt70 kıyacaksın paraya Yada olmadı nc al ekran kartını değiştir Buda mantıklı ama garantiden çıkar 670m seni bayağı bi idare eder

http://www.ebay.com/ ekran kartları nerede? bulamadım müsait iseniz bir bakar mısınız?

http://www.ebay.com/sch/Graphics-Video-Cards-/27386/i.html

veya ust taraftaki koskocaman arama yeri

• quote:

Orijinalden alıntı: celenmeh

Beyler bir marka buldum sager diye laptop topluyorsun bayağı gaming ssd koyabiliyorsun sonra en az 680m ekran kartı koyabiliyorsun falan ve msi gt70 e nazaran daha ucuz aynı parçalarla toplanmış hali sanırım bilen var mı bu markayı nedir ne değildir? Sagernotebook.com

Onların sattığı bilgisayarlar burdaki Monster'larla aynı işte. Tek farkı onlar 1 haftada veriyo burdakiler aylar sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

quote:

Beyler bir marka buldum sager diye laptop topluyorsun bayağı gaming ssd koyabiliyorsun sonra en az 680m ekran kartı koyabiliyorsun falan ve msi gt70 e nazaran daha ucuz aynı parçalarla toplanmış hali sanırım bilen var mı bu markayı nedir ne değildir? Sagernotebook.com

Onların sattığı bilgisayarlar burdaki Monster'larla aynı işte. Tek farkı onlar 1 haftada veriyo burdakiler aylar sonra

Eee ben yurtdışından sipariş versem mesela normalde gt70 burdan alsam 5bin liraya denk gelecek fakat aynı ozelliklerdeki sager kargpsuz gumruksun en fazla 4.5k lira edecek tr ye gelene kadar 5lirayı gecer mi dersiniz ya da msi gentech xotic ten falan alsak daha ucuZa gelir mi?

Bu arada sagere baktı. 256ssd li 680m li bi makine toğladım 1.8bin dolara falan denk geldi bAaaayaaa uygun monstera falanda bin basar monsterda 680m goremedım cunku sımdı kafamda delı sorular msi vs sager hadi bakalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

680M'li modelleri boşverin bu modele gelin ;

http://www.msi.com/product/nb/GX70-3BE.html

Değerlerine göre 680M'i tokatlamayı değil masaüstündeki 680 değerlerine yakın performans veriyor ben 3-4 ay önce Dragon Edition almasam bunu beklerdim.

bu model yeni mi çıktı? ilk defa gördüm birde işlemci sorunu halledildi mi? fiyatını biliyor musun?

Model 2-3 haftadır var ama sadece Fuar'larda sergileniyorislemcisi çok kötü olduğu için sıkıntı yapar
    Bu yüzden gt70 de durmanızı öneririm
    İyi bir ekran kartı iyi bir işlemci olmadan gercek performansını sergileyemez HD 8970 680m den %7-%10 daha hızlı çıkmış ama işlemci kötü sorun yapar ekran kartını dert ederseniz gt70 de ekran kartı değişiyor değiştirirsiniz hemen kolay birşey

ekran kartı nereden alınır bulamadım?

Hmm sen nerde oturuyorsun

bursa

Sizin orada serbest olarak pc toplayan bı yer Varmı mesela bizim burda sipariş veriyorum getiyorlar

serbest derken ?

Normal pc ci format Felan attiriyormusun hiç artırıyorsan artırdığın yere sor hiç uğraşmamam dersen e-bay da satılıyor

http://www.amazon.com/Computer-Corp-GT70-0NC-494US-9S7-176212-494/dp/B009H8RFA4/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1369029987&sr=1-1 hocam ben bunu düşünmeye başladım asus dan daha iyi diyorlar asus un görünüşü insanı çekiyor ama yanlış karar vermemek lazım sizin gibi ermişlere biraz soralım

Yok estağfirullsh alacaksan gt 70 0ne al nc değil ne seni daha uzun idare eder

ne ler biraz tuzlu

Doğrudur alacaksan gt70 kıyacaksın paraya Yada olmadı nc al ekran kartını değiştir Buda mantıklı ama garantiden çıkar 670m seni bayağı bi idare eder

http://www.ebay.com/ ekran kartları nerede? bulamadım müsait iseniz bir bakar mısınız?

http://www.ebay.com/sch/Graphics-Video-Cards-/27386/i.html

veya ust taraftaki koskocaman arama yeri

laptop için sordum

• ekran kartı değişir diyen arkadaşlar için:

1. garantisi bittikten sonra değiştirmek gerekiyor galiba. garantisinde problem olur ki zaten 2 yıl ekran kartına ihtiyacımız yok.
    2. 2-3 yıl sonra gelen ekran kartları ana karta uyumlu olur mu acaba? hm77 olan ana kart, çok güncel. ancak bu ana kart, ekran kartını değiştirerek ne kadar götürür acaba. (5 sene götürmesi lazım )
    3. böyle üst nesil ekran kartını vatan gibi yerlerde bulabiliyor muyuz? (leptop için yok diye biliyorum.)

saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcas

ekran kartı değişir diyen arkadaşlar için:

1. garantisi bittikten sonra değiştirmek gerekiyor galiba. garantisinde problem olur ki zaten 2 yıl ekran kartına ihtiyacımız yok.
    2. 2-3 yıl sonra gelen ekran kartları ana karta uyumlu olur mu acaba? hm77 olan ana kart, çok güncel. ancak bu ana kart, ekran kartını değiştirerek ne kadar götürür acaba. (5 sene götürmesi lazım )
    3. böyle üst nesil ekran kartını vatan gibi yerlerde bulabiliyor muyuz? (leptop için yok diye biliyorum.)

saygılar...

senin o sistemle pek ihtiyacın olmaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: busterr

quote:

Eee ben yurtdışından sipariş versem mesela normalde gt70 burdan alsam 5bin liraya denk gelecek fakat aynı ozelliklerdeki sager kargpsuz gumruksun en fazla 4.5k lira edecek tr ye gelene kadar 5lirayı gecer mi dersiniz ya da msi gentech xotic ten falan alsak daha ucuZa gelir mi?

Bu arada sagere baktı. 256ssd li 680m li bi makine toğladım 1.8bin dolara falan denk geldi bAaaayaaa uygun monstera falanda bin basar monsterda 680m goremedım cunku sımdı kafamda delı sorular msi vs sager hadi bakalım...

TR de üstüne vergi ekleniyor ya

• quote:

ekran kartı değişir diyen arkadaşlar için:

saygılar...

mobil ekran kartı türkiyede sadece sipariş ediliyor yani vatan gibi yerlerde bulamazsın ama düz ekran kartını mobil olmayanları bulabilirsin vatan pc topluyor zaten

• arkadaşlar dragon ile 835tr nin ne farkları var? hangisi daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhtemelen

arkadaşlar dragon ile 835tr nin ne farkları var? hangisi daha iyi

hiç bir farkı yok donanım olarak sadece bi tane künye gibi bi kolye veriyorlar , kasanın rengi değişik ve steel series mouse veriyorlar.O kadar fiyat farkına değer mi bilmem...
  • quote:

quote:

hiç bir farkı yok donanım olarak sadece bi tane künye gibi bi kolye veriyorlar , kasanın rengi değişik ve steel series mouse veriyorlar.O kadar fiyat farkına değer mi bilmem...

Ben diyim değmez.
    Üstüne üstlük o saçma sapan kırmızılı ejderli şekiller yüzünden daha ucuz bile olsaydı gider fazlasını verip 835tr alırdım açıkçası.

Hatta ben onu da vermedim 836tr aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

quote:

quote:

Ben diyim değmez.
    Üstüne üstlük o saçma sapan kırmızılı ejderli şekiller yüzünden daha ucuz bile olsaydı gider fazlasını verip 835tr alırdım açıkçası.

hocam neden 836tr ? 128gb ssd ile 256gb ssd arasında bariz bir fark olmaz mı sizce ? ya da o fiyata mı değmez aydınlatırsanız sevinirim...

• Param yoktu o kadar.
    Ayrıca benim çok ihtiyacım yoktu o fazladan olan SSD ve RAM'e.. Baktım lazım oldu nası olsa sonradan da eklerim nası olsa diye 836tr'yi alıverdim.
  • quote:

Param yoktu o kadar.
    Ayrıca benim çok ihtiyacım yoktu o fazladan olan SSD ve RAM'e.. Baktım lazım oldu nası olsa sonradan da eklerim nası olsa diye 836tr'yi alıverdim.

anladım ... :)

siz nerden aldınız makineyi pcdepo falan mı ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben diyim değmez.

hocam neden 836tr ? 128gb ssd ile 256gb ssd arasında bariz bir fark olmaz mı sizce ? ya da o fiyata mı değmez aydınlatırsanız sevinirim...

Aynen katılıyorum dragon cok kötü estetik olarak o paraya, sadesi bariz daha iyi geldi bana da:D bi de 836da ram 32 ye yükseltilebiliyor mu? çoğu yerde max 16 diyor anlamadım...
    ağustos gibi almayı planlıyorum fiyatı düşerse en azından 4500tl ye.

• ben de temmuz-ağustos arası alıcam.İnşallah şu yeni seriler gelince bunların fiyatı düşer de..Gerçi pek fark olmayacak diyorlar yani 100-200 tl değişir diyorlar en fazla ama hayırlısı...Ama 835tr ye talibim ben bence almışken onu almak lazım sonradan değiştirmek uğraştırır gibi biraz..
  • quote:

quote:

Param yoktu o kadar.

anladım ... :)

siz nerden aldınız makineyi pcdepo falan mı ?

Ben Sanalmarketim'den aldım, tavsiye de ederim açıkçası. Sorunsuz güzel bi alışveriş oldu.
    Pcdepo hakkında da çok az kötü şey duydum, fiyat daha uygun olduğu için ordan da alınabilir.

• ilgi ve alakası süper olan bir yer= EKSENBİLGİSAYAR olmayan bilgisayarı 4 saatte getirdiler. en uygun peşin fiyatına 12 taksit. tavsiye ederim. ben görüp aldım kurdurdum ve olası ilk hataları kontrol ettikten sonra kafam rahat döndüm...

2 yıl sonra ssdler ucuzlarsa 480+480 takmayı düşünüyorum...

ayrıca gt683lerden beri msiın oyun bilgisayarları hiç ucuzlamadı...

yeni ürün gelince eskisi 6 ay içinde üretimden kalkıyor. ancak ucuzlamayı hiç beklemeyin...

5000 tl için 200-300 ucuzlama sayılmaz zaten. kur farkı bile haftalık o kadar ediyor...

saygılar...
  • quote:

ilgi ve alakası süper olan bir yer= EKSENBİLGİSAYAR olmayan bilgisayarı 4 saatte getirdiler. en uygun peşin fiyatına 12 taksit. tavsiye ederim. ben görüp aldım kurdurdum ve olası ilk hataları kontrol ettikten sonra kafam rahat döndüm...

yeni ürün gelince eskisi 6 ay içinde üretimden kalkıyor. ancak ucuzlamayı hiç beklemeyin...

5000 tl için 200-300 ucuzlama sayılmaz zaten. kur farkı bile haftalık o kadar ediyor...

saygılar...

eksenbilgisayarda gt70 dragon modeli var ve 5.4 bin tl kdv dahil o 400-500 liralık fark 835tr yi seçmemeye deymez bence.Zaten 835tr ne olduysa bitti pcdepoda yok sanalmarketimde göremedim herkes aynı anda mı aldı ne :D

• quote:

quote:

ilgi ve alakası süper olan bir yer= EKSENBİLGİSAYAR olmayan bilgisayarı 4 saatte getirdiler. en uygun peşin fiyatına 12 taksit. tavsiye ederim. ben görüp aldım kurdurdum ve olası ilk hataları kontrol ettikten sonra kafam rahat döndüm...

saygılar...

eksenbilgisayarda gt70 dragon modeli var ve 5.4 bin tl kdv dahil o 400-500 liralık fark 835tr yi seçmemeye deymez bence.Zaten 835tr ne olduysa bitti pcdepoda yok sanalmarketimde göremedim herkes aynı anda mı aldı ne :D

hocam siz alacak mısınız? ciddiyseniz arayın sorun. ben alacağım zamanda stokta yoktu. 1 günde temin ederler. ancak kurlar arttı bilginiz olsun. 835 mi alacaksın 836 mı?

barış bey var. çok ilgili birisi.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.