Şimdi Ara

MSI - GT60 GT70 KULLANICILARI [0ND-670TR/0NE-836TR/2OC-031TR/0NE-1078TR/2OD-206TR/2OD-205TR] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
13
Favori
31.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: StopComeBack

quote:

Orijinalden alıntı: elephasLevi

0NC 067TR aldım aralık gibi sanırım. Satıp yeni gelen modelleri almak istiyorum feci şekilde.. :( Muhteşem yapıyorlar bu gaming serisini ah birazcık da malzeme kalitesine önem verseler..

inşallah hocam ekleyelim istersen listeye

Tabi ekleyebilirsiniz :) Satıp değiştirebilirsem güncelleme yaparım.
  • beni de bir kenara yazabilirsiniz..

incelemesi aşağıdaki konuda..

alanlar sağlıklı günlerde kullansın, almayanların da en kısa zamanda gönüllerine göre olsun diyorum..

http://forum.donanimhaber.com/m_77040575//tm.htm#msglink_77040575

• Beni de kayıt eder misiniz bir kenara? Msı gt70 2od 205TR :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hashus_42 -- 4 Temmuz 2013; 10:02:15 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hashus_42

Beni de kayıt eder misiniz bir kenara? Msı gt70 2od 205TR :)

ettim hocam

Teşekkürler
  • quote:

2 olduk:) saglikli gunlerde kullanin.

bf3 oynar misiniz acaba? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    ben oynarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemUsUs

quote:

oynayacağım hocam elime bir geçsin bilgisayar hemen oynayacağım zaten :) pcdepo.com'dan aldım kargoya vermediler hala çarşamba günü almıştım.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CemUsUs

quote:

oynayacağım hocam elime bir geçsin bilgisayar hemen oynayacağım zaten :) pcdepo.com'dan aldım kargoya vermediler hala çarşamba günü almıştım.

hayırlı olsun hocam

Teşekkürler kargoya cuma günü verildi İnşallah cumartesi elimde olur

• Merhabalar, ben 6 ay öncesinden beri GT70-670TR kullanıcısıyım. Beni de ekleyebilirsiniz...

Bu arada konusu açılmışken benim bilgisayarda yaşadığım 2 tane sorundan bahsetmek istiyorum.
    1-) USB 3.0 girişlerinde hız sorunu + sürekli kopmalar yaşanıyor. Şöyle örnek vereyim, ilk cihazımı taktım diyelim herhangi bir slota. Takacağım 2. cihaz sürekli kopuyor. Hangi USBye taktığım önemli değil. Hız olarak da olması gereken hızlara bir türlü çıkmıyor. Aşağı yukarı 2.0'ın 2 katı kadar. Donanımsal Arıza mı dersiniz?
    2-) 3 gündür başladı, güç tuşunun sağındaki dokunmatik olan 3 tuş çalışmıyor. Yani, optik sürücü çıkarma, ekrar karartma ve wireless tuşları. Ya şu an wirelessı açamıyorum acayip sinirlendim şu işe. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Suyheuti

Merhabalar, ben 6 ay öncesinden beri GT70-670TR kullanıcısıyım. Beni de ekleyebilirsiniz...

Bu arada konusu açılmışken benim bilgisayarda yaşadığım 2 tane sorundan bahsetmek istiyorum.
    1-) USB 3.0 girişlerinde hız sorunu + sürekli kopmalar yaşanıyor. Şöyle örnek vereyim, ilk cihazımı taktım diyelim herhangi bir slota. Takacağım 2. cihaz sürekli kopuyor. Hangi USBye taktığım önemli değil. Hız olarak da olması gereken hızlara bir türlü çıkmıyor. Aşağı yukarı 2.0'ın 2 katı kadar. Donanımsal Arıza mı dersiniz?
    2-) 3 gündür başladı, güç tuşunun sağındaki dokunmatik olan 3 tuş çalışmıyor. Yani, optik sürücü çıkarma, ekrar karartma ve wireless tuşları. Ya şu an wirelessı açamıyorum acayip sinirlendim şu işe. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

bord da sıkıntı olabilir garantiyi arayıp sorunuz.
    listeye ekledim

Hocam gtx780m gt70 dragon edition2 de sürücü güncelleme sorunu var neden 320,49'a güncelleme yapmıyor

• guncelleme yapsada , fazla bır degısım olmaz , cunku 320 drıverında tamamen 780m ıcın bır calısma , gelıstırme , update yok, bır sonrakı drıverı beklemenızı onerırım ;) yabancı forumlarda 320 ıcın cok sıkayet var , ve orjınal drıvera kıyasla cok kotu ve problemlı stabıl calısmadıgını soyluyorlar , ben drıverı ındırdım fakat 10 larca yorumdan sonra kurmakdan vazgecdım , 320 nın drıver kıtabcıgını tamamen okursanız basdan assagı , nvıdıa sıtesınden drıver secdıkden sonra en altta cıkar , pdf olark , ordada 780m ıcın fazla bır eklentı yok , sadece calıstırıyor =)
  • cihaz bana ulaştı kaç gündür kullanıyorum....beğendim....asusun sesizliği ve ısınmamasına alıştığım için bana biraz gürültü çıkarıyormuş gibi geldi tabi fanı açınca.....çok hızlı açılıyor....arkadaşlar bu killer wifi herzaman otomatik devreye mi giriyor yoksa manuel mi ayarlıyoz...?
  • dynaudio hoparlörler çok başarılı...asustan daha iyi....gaming mause başarılı...
  • Merhaba arkadaşlar 3 ay önce bende incehesapdan gt70 one 835 tr yi aldım. Uzun tuş kenarlardan basmıyor ortaya basmayınca algılamıyor bazı tuşlara sert basmayınca onlarda algılamıyor garantiye götürsem değişirlermi birde garantisi kim kime götürmemiz gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuslarla ilgili bir sorun yok malesef 4 ayı geçti kullanmam ve baskalariyla yazisirken hayla arada harfler eksik çıkıyor klavye ye sert basmak gerekiyor anlayacağınız

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_k

Tuslarla ilgili bir sorun yok malesef 4 ayı geçti kullanmam ve baskalariyla yazisirken hayla arada harfler eksik çıkıyor klavye ye sert basmak gerekiyor anlayacağınız

Böle saçmalık olurmu oyun bilgisayarı alıyoruz ve tuşlar yumuşak basması gerekirken sert basıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Suyheuti

Merhabalar, ben 6 ay öncesinden beri GT70-670TR kullanıcısıyım. Beni de ekleyebilirsiniz...

Herkese merhaba

Bende de GT70 0NE-835TR var. 2 ay oldu. Hiç bir problem yoktu. Son bir haftadır güç tuşunun sağ tarafındaki düğmeler çalışmamaya başladı. Ben de donanımsal zannetmiştim ta ki sizin mesajı görene kadar. Wireless ın ışığı açık duruyor yani wireless kapatmaya çalışsam bende de kapanmaz . Aynı arızanın yakın zamanlı birkaç cihazda çıkması yazılımsal olduğunu düşündürdü. Gerçi bir güncelleme falan yapmadım ama internet hep açık kendi bağlanıp güncelliyor da olabilir. Bakalım düzelecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi splen -- 9 Temmuz 2013; 21:57:25 >

• splen kullanıcısına yanıt
    Valla ben SCMyi silip tekrar yükledim, düzeldi. Fakat USB sorunum hala devam ediyor...
  • Servispointi aradım getirin değişelim dediler klavyeyi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.