Şimdi Ara

MSI GP63 Leopard oyuncu dizüstüsü inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Burakla beraber MSI'ın Nvidia GTX 1060 ve 8. nesil Intel Core i7 işlemci ile donattığı MSI GP63 Leopard oyuncu dizüstü bilgisayarını inceliyoruz.

• Mesut hocam sen saç ektirmemiş miydin ? :)

• Mesut Bey, videonun başında macbook pro'nun klavye sesinin çok duyulduğundan bahsettiniz.

macbook air, macbook ve macbook pro klavyelerini çıkardığı ses ve yazma konforu açılarından değerlendirebilir misiniz?

• Oyuncu laptoplarını oldum olası sevemedim. Zira laptoplar küçük aletler ve bunları soğutmak için yeterince iyi fanlara sahip değiller. Çok pahalılar ve acaip hantal görünüşleri var. Pil ömürleri kötü oluyor.

• 90 küsür derece ile ne oynanır be üff klavyenin üst kısmındaki tuşlara basarken eliniz de ki o yanma hissi anlayamazsınız.

• WmGMD W kullanıcısına yanıt
    99 derece oyun oynamıştım bir defa ve hissettirmiyor emin olun. Yeterki kucak üstünde kullanmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ge62 üzerinde oynadım bende (7700hq-1050ti) 90 derece civarı ciddi şekilde hissettiriyordu. Belki 17,3 modeller daha iyidir bu konuda ama bahsettiğim modelde klavye üzerinden uzun süre oyun oynamak mümkün değil.

• arkadaşlar araştırmacı olun, acer helios 300e bakmanızı tavsiye ederim. ekstra reklam parası ödemenize gerek yok

• AtsızSuvari A kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de satılmıyor ki hocam. Amazondan alsak garantisini sağlayacak kimse yok. Ben son 2 laptobu garantiye yollamak zorunda kaldım ve iade ettiler. Bunda sorun çıkarsa üstüne para vermem gerekecek. Elektronik ürünler şans işi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Newegg'den bunun 10702li versiyonunu aldım, kargoda gelmesini bekliyorum. Fakat i7-8750h işlemcilerde termal darboğaz sorunu var, forum undervoltage yapanlarla dolu bu işlemci için bu işlem yapıldığı zaman işlemciler 70-75 derecelere iniyor performansı değişmeden. Neredeyse tüm donanım siteleri bunu atlıyor.
  • HeiLi kullanıcısına yanıt
    Ayvayı yedin alev alıyor o pc

• Amazon buradan daha iyi garanti olarak.

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Gelince undervoltage yapacağım direk zaten videoda bile belli işlemci sıcaklığı, tek kaygım gümrük şu an
    Satıcıaya bağlı belirttiyseniz sorun olmaz.
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    newegg'den aldım vergi filan aldı benden
    yurtdışından kargo ve gümrük olayı nasıl oluyor?

• serafon kullanıcısına yanıt
    Newegg ikisini peşin olarak aldı benden, fakat Türkiye gümrüğüne daha girmediği için bir şey diyemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.