Şimdi Ara

Msi gl75 leopard coil whine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese iyi forumlar ben yurtdışından MSI gl75 leopard laptop aldım ürünün kurulumunu yaptıktan sonra özellikle sessiz ortamlarda ve kulağımı klavyeye yanaştırınca coil whine benzeri bir cızırtı sesi alıyorum bunun sebebi nedir acaba MSI Türkiye tamir garantisi veriyor ancak iade veya değişim için garanti vermiyor ne yapmamı tavsiye edersiniz laptop freedos geldi Windows kurulumunu kendimiz yaptık acaba orijinal Windows olmadığı için mi bu ses oluştu yoksa donanımsal bir sorun mu var acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Up yardım lütfen

• Up

• Up yardım lütfen

• Up

• Olağan bir durumdur herhangi bir sorun yaratmaz gayet doğal birsey bobinlerin yük altinda titremesi. Yük altinda zaten fanlar coşacaktır onun sesini duymazsınız bile bu kadar problem haline getirecek birsey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daywalkerr kullanıcısına yanıt
    Valla hocam yeni aldım ve yurtdışı ürün olmasından ötürü eğer çok sıkıntı yapacak birşey ise yani anakarta veya başka bir kısma zarar verecekse garantiye yollayayım diye sordum daha driverlarınıda kurmadım belki kurduktan sonra geçer
    Bu arada coil whine dediğimiz cızırtı sesi sadece donanımsal mıdır yoksa yazılımsal da olabilirmi bende Windows 10 pro var ancak kendimiz kurduk yani orjinal lisanslı değil

• kshr24 K kullanıcısına yanıt
    Donanimsaldir ve çoğu laptopta vardır. Çoğu insan farkında değil sadece.

Anladım hocam o zaman ben kafama takmadan kullanıma devam edeceğim yeni aldığım ürünü eğer basit birşeyse ve zararı yoksa servise yollamak istemem

• kshr24 K kullanıcısına yanıt
    Servis zaten değişim yapmaz böyle birsey için. En fazla coillerin üzerine silikon sıkıp sesi keserler.

Haklısınız zaten fanlar çalıştığında veya normal gürültüdeki ortamlarda hiç ses gelmiyor zaten teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz kafam çok karışmıştı daha önceden de Asus rog strix kullandım ondada aynı problemden iade ettim bundada aynı sesleri alınca acaba bendemi sorun var dedim:)

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.