Şimdi Ara

Msi gf75 thin siparişi geçtim :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sonunda siparişi geçtim umarım temiz bir ürün gelir merak edenler olursa burdan deneyimlerimi anlatırım

EDİT:

Arkadaşlar ürün elime 4 gün içinde geçti hepsiburada geç kargoladı bunun dışında leptopda hiçbir sıkıntı yoktu
    içinden çanta ve mouse bekliyordum gelmeyişi üzdü
    ekran 17.3" olması oyunlarda 15.6" göre çok farkkettriyor
    klavye gerçekten kaliteli duruyor, hissiyatı hoşuma gitti.
    ısınma durumuna gelirsek coolerboostu açtıgınız zaman buz gibi. Soğutma sistemi iyi fanlar 6000rpm çalışıyor
    3 4 oyun denemesi yaptım sıcaklık ve fps değerleri hakkında bilgi vereceğim:
    boştayken 40 derece civarı gösteriyor
    cs:go 60 derecelere kadar çıkıyor::+200fps diyebiliriz
    pubg 75 derecelere kadar çıkıyor:ultra ayarlarda 60 65 fps civarı aldım adam görmek için ayarladıgım zaman 80 civarı aldım
    dead by daylight bilenler bilir :D :60 fps civarı aldım

Arkadaşlar şuanlık bi sıkıntım yok. Memnun kaldım gerçekten. Herkese bol şans :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gilfoyle -- 15 Eylül 2019; 4:6:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun. Ben de yeni bir dizüstü bilgisayar sipariş ettim. Allah utandırmasın
  • Umarım hocam utandırmaz:)
    Siz ne geçtiniz

• Hocam ekran kartını iyi araştırdınız değil mi? Max-Q ekran kartına sahip thin modelleri. Ben almaktan son anda vazgeçmiştim performansa çok önem verdiğim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gilfoyle

Umarım hocam utandırmaz:)
    Siz ne geçtiniz
    Asus ROG FX505DV-AL128 ( R7 3750H 2060 ) diye geçiyor. Hepsiburada'da 7200 TL'ye düşmüştü alırken. Geçen gün aldım, şuan 8700'e çıkmış. Şaşırdım doğrusu. İşlemci her ne kadar düşük kalsa da araştırdığım kadarıyla istediğim performansı elde edeceğim. Umarım siz de istediğiniz gibi bir performans alırsınız cihazdan. Hayırlı olsun ikimize de
  • Gilfoyle kullanıcısına yanıt
    Neden utanasınız anlamadım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • captainawesome kullanıcısına yanıt
    Çok fazla oyun düşkünü değilim bu yüzden max q olması çok farketmiyor bana işlemci daha önemliydi benim için bu yüzden bu modeli seçtim
    17.3 inç olması ve tn panel oyunlarda daha güzel bir zevk vereceğini de düşünüyorum

• SefiriKebir kullanıcısına yanıt
    Ben de o modeli alıcaktım ama işlemcisi ve aradaki 600 lira zorladı 6binin üstüne çıkmamayı düşünüyodum en son bu modelde karar kıldım hocam çünkü hepsinin her zaman bi üstü vardır:)

• Gilfoyle kullanıcısına yanıt
    Doğru bir seçim olmuş o zaman hocam. Zaten hiç kötü bir ekran kartı değil yine. 1050ti dan iyi bir ekran kartı hala. Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Gilfoyle

Ben de o modeli alıcaktım ama işlemcisi ve aradaki 600 lira zorladı 6binin üstüne çıkmamayı düşünüyodum en son bu modelde karar kıldım hocam çünkü hepsinin her zaman bi üstü vardır:)
    Hayırlı olsun hocam. Işık sızmasının yoğun olduğu söylendiği için ben kararsız kaldım ve indirimi kaçırdım. İnceleme bekliyoruz sizden. Ben de bugün indirime girmiş 5800'e Lenovo L340 sipariş geçeceğim sanırım.
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-fx504ge-core-i7-8750h-2-2ghz-8gb-1tb-128gb-ssd-15-6-gtx1050ti-4gb-w10.html

Bu cihaza ne diyorsunuz hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Eyvallah hocam teşekkür ederim

• Mob Associate kullanıcısına yanıt
    Olmaz umarım
    teknoloji şans işi biraz
    4 4lük bir ürün alamayız hiçbir zaman illaki bir bilgisayar diğerinden daha farklı kötü bir özelliğe sahip oluyor

• merto4545 M kullanıcısına yanıt
    Aynı fiyata alınabilecek çok daha iyi bilgisayarlar var hocam. Laptop alacaklara Vatan Teknosa Medimarkt tarzı mağazaları tavsiye etmiyorum çünkü bir hayli pahalı oluyor. Hepsiburadadan baksanız türkiye garantili aynı fiyata çok daha iyi bilgisayarlar alabilirsiniz.

• 2 gün önce hepsiburada'dan 6150 liraya gf75 thin 8sc modelini aldım. Işık sızması var mı emin değilim ama bir kaç defa karanlıkta ekranı bilgisayar açılırken inceledim, henüz bir sıkıntıya rastlamadım. ince ve şık bi tasarımı var. 4 adet fan çıkışı var. sıcaklık oyunlarda max 70'e çıkıyor. zaten msi notebooklarında cooler boost olduğu için sıcaklık sorun olmuyor. cooler boost biraz gürültülü tabi. onun dışında ssd'ye lisanslı win10 kurdum oldukça stabil. wifi iyi çekiyor. ses kartında da bir sorun görmedim. fps değerleri med ayarlarda çoğu aaa oyunu oynattı fakat high'ta düşüşler olabilir fakat 25fps'in altında düştüğünü hiç görmedim. ekran çok kaliteli hangi açıdan bakılırsa bakılsın görülebiliyor. ekrana güneş ve flash tuttum ve ful parlaktıkta hiç sorun olmadı. dvd rom sürücüsü yok bu belki dezavantajdır fakat ince olmasının temeli bunda sanırım. olumsuz yönleri Max-Q ekran kartına sahip olması ve aşırı parmak izi alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokborualp -- 16 Eylül 2019; 3:54:54 >

• gokborualp kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam
    Umarım olmaz ışık sızması çünkü büyük bir mebla ödüyoruz

• EDİT:
    Arkadaşlar ürün elime 4 gün içinde geçti hepsiburada geç kargoladı bunun dışında leptopda hiçbir sıkıntı yoktu
    içinden çanta ve mouse bekliyordum gelmeyişi üzdü
    ekran 17.3" olması oyunlarda 15.6" göre çok farkkettriyor
    klavye gerçekten kaliteli duruyor, hissiyatı hoşuma gitti.
    ısınma durumuna gelirsek 4 fanı var coolerboostu açtıgınız zaman buz gibi
    3 4 oyun denemesi yaptım sıcaklık ve fps değerleri hakkında bilgi vereceğim:
    boştayken 40 derece civarı gösteriyor
    cs:go 60 derecelere kadar çıkıyor::+200fps diyebiliriz
    pubg 75 derecelere kadar çıkıyor:ultra ayarlarda 60 65 fps civarı aldım adam görmek için ayarladıgım zaman 80 civarı aldım
    dead by daylight bilenler bilir :D :60 fps civarı aldım

arkadaşlar şuanlık bi sıkıntım yok memnun kaldım gerçekten herkese bol şans :)
  • gokborualp kullanıcısına yanıt
    Edit: 1650 max q deil düz 1650 bilgisayar :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.