Şimdi Ara

MSI GE75 Raider Ses sürücüsü sorunu !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam, yaklaşık iki saattir uğraşıyorum. Ses driverlarını yükleyemedim. Ya yüklüyor mikrofon çalışmıyor ya realtek kurucusu sonsuz döngü ile kurmaya çalışıyor. İçinden çıkamadığım için yazıyorum. Var mı yardımcı olabilecek ? Tavsiyesi olan ?

MSI GE75 Raider Ses sürücüsü sorunu !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SplashyatoM -- 1 Mayıs 2020; 14:12:31 >

• Selam, farklı bir modelde yeni başıma geldi nedenini bulamadım. Windows Sonic'le Nahimic çakışıyor sanırım bir şekilde. PC de ses gitti, you tube hata verdi vs. Ses driverlarını kaldırım ve bir daha kurmak mümkün olmadı. Düzeltmek için bir kez format attım 5-10 dk sonra gene aynısı oldu.
    Çözüm olarak, Windows kurarken bilgisayarı internete bağlamadım ve önce bilgisayarla gelen driverları yükledim daha sonra interneti açtım. Ben driver kurarken Windows da bir yandan bana sormadan driver kurduğu için çarşı karıştı sanırım. İlk iki kurulumda nahimic nerden geldi (store dan almış olabilirim) 3. sünde neden gelmedi bilmiyorum. Güncellemeleri ayarlardan bir süre ötelemiştim interneti açmadan önce.
  • Bende de aynı problem var çözümü bulabildiniz mi acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.