Şimdi Ara

MSI GE70 2OE Saints Row 4 Kasma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi Saints Row 4 ilginç bir şekilde kasıyor. Auto Detect yaptığımda oyun Ultra ayarları seçiyor ama ben Low ayarlarda bile zar zor oynuyorum. Aynı sorun Saints Row The Third'de de var.

Güç seçenekleri de ayarlı : Güç Seçenekleri

Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ycandiler -- 3 Eylül 2013; 1:14:56 >

• Up
  • ilk aklıma geleni söyliyim. Eğer oyun orjinal değil ve blackbox edition tarzı bir şeyse düzgün sürümünü yükleyin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnigmaEW

ilk aklıma geleni söyliyim. Eğer oyun orjinal değil ve blackbox edition tarzı bir şeyse düzgün sürümünü yükleyin..

Saints Row 4 reloaded sanırım orjinal değil ama The Third orjinal. Aynı sıkıntı orjinal Dead Space 3'de de var.
  • O zaman başka birçok olasılık ortaya çıkıyor. laptop ısınması falan gibi...
  • quote:

O zaman başka birçok olasılık ortaya çıkıyor. laptop ısınması falan gibi...

Laptopta ısınma sorunu olsa zaten ısınma sorunu diye konu açardım.
  • Up, konuya 100 kişi bakmış 1 kişiden yanıt var
  • ycandiler kullanıcısına yanıt
    Bu tavrınıza bakınca, bende yardımcı olmaya çalıştığım için pişmanlık duydum.
  • quote:

Bu tavrınıza bakınca, bende yardımcı olmaya çalıştığım için pişmanlık duydum.

Yanlış anladınız sanırım. Aksi bir tavırla söylememiştim. Eğer öyle bir izlenim bıraktıysam kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ycandiler -- 4 Eylül 2013; 23:08:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.