Şimdi Ara

MSI GE620DX-800-801-802-822XTR KULLANICILAR KULUBÜ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.370
Cevap
6
Favori
53.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aligulcan7

quote:

Orijinalden alıntı: srhtgdc

merhabalar herkese
    ben de yeni MSI ...802XTR sahiplerindenim. pcyi ilk denemeyi the watcher 2 ile yaptım.sorunsuz fakat altı hızlı ve fazla ısınıyor.burda yazan arkadaşlar gibi oyunu kapattığım gibi anında soğuyor.ama bu kadar ısınması normal mi?ben oyun bilgisayarı olarak fazla ısınmaz(yine burda ısınıyor dediler ama bukadar olacağını sanmadım) diye düşündüm.birde ses biraz fazla değilmi?

banada fazla ısınıyor gibi geliyor.fanda gercekten cok sesli.y570in i5li modelinide kulandım oyun sırasında ancak bu kadar ses yapıyordu.normal kullanımda ses duyulmuyordu.

hiç denemedim eve gittiğimde bi denicem ama peki ekran kartı etkin değilken varsayılan ekran kartı ile oyunu açtığımızda da bu kadar ses ve ısınma yapıyor mu?

• quote:

quote:

quote:

merhabalar herkese
    ben de yeni MSI ...802XTR sahiplerindenim. pcyi ilk denemeyi the watcher 2 ile yaptım.sorunsuz fakat altı hızlı ve fazla ısınıyor.burda yazan arkadaşlar gibi oyunu kapattığım gibi anında soğuyor.ama bu kadar ısınması normal mi?ben oyun bilgisayarı olarak fazla ısınmaz(yine burda ısınıyor dediler ama bukadar olacağını sanmadım) diye düşündüm.birde ses biraz fazla değilmi?

banada fazla ısınıyor gibi geliyor.fanda gercekten cok sesli.y570in i5li modelinide kulandım oyun sırasında ancak bu kadar ses yapıyordu.normal kullanımda ses duyulmuyordu.

hiç denemedim eve gittiğimde bi denicem ama peki ekran kartı etkin değilken varsayılan ekran kartı ile oyunu açtığımızda da bu kadar ses ve ısınma yapıyor mu?

bende halen oyun denemedim.bugun inş deniyecem burda yazarım sonuçları.

• quote:

quote:

quote:

merhabalar herkese

Boştayken belli bir frekansta duyacağın bir çalışma sesi var.Bu frekans kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte eğer ilgini çekerse yani odaklanırsan rahatsız eder.Ama beni inan rahatsız etmiyor 5400 rpm çalışan hdd'im ile aynı sese sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikarayel -- 21 Nisan 2012; 17:32:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NaturaLweeD_

abi bu nedir ya gt 635m'in tüm işletim sistemlere göre güncel driverı çıktı birtek windowsa çıkmadı delircem en çok kullanılan işletim sistemine çıkarmadılar hala.ve çok bi özellik istemeyen online oyun silkroad'ı sırf bu yüzden oynayamıyorum.

gt 555m Driverini kur Dostum . Ben bf3 ü ancak o kartla oynayabildm . Bizim kartı bekleme boş ver :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saat aralıksız MW3 oynadım max 83u gördü.

http://img3.imageshack.us/img3/8751/coretempscruz.png

bence sogutucusuz normal bi deger.
  • quote:

2 saat aralıksız MW3 oynadım max 83u gördü.

http://img3.imageshack.us/img3/8751/coretempscruz.png

bence sogutucusuz normal bi deger.
    oyun dısında ınternette takılırken chrome acık w.media player acıkken ekran kartı:43 derece temp1:52 derece normal gıbı ama core0:53 derece ve core1: 51 derece yuksek gosterıyor normal midir?
  • Arkaşalar bu fan hiç susmuyor,bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

quote:

abi bu nedir ya gt 635m'in tüm işletim sistemlere göre güncel driverı çıktı birtek windowsa çıkmadı delircem en çok kullanılan işletim sistemine çıkarmadılar hala.ve çok bi özellik istemeyen online oyun silkroad'ı sırf bu yüzden oynayamıyorum.

gt 555m Driverini kur Dostum . Ben bf3 ü ancak o kartla oynayabildm . Bizim kartı bekleme boş ver :-)

zaten o kurulu dostum da oynadığım oyunda yaşadığım problemin nedeni güncel driver kullanılmamasıymış
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

oyun dısında ınternette takılırken chrome acık w.media player acıkken ekran kartı:43 derece temp1:52 derece normal gıbı ama core0:53 derece ve core1: 51 derece yuksek gosterıyor normal midir?

ben genelde 7-8 sekme ile takıldğm için gayet normal diyeceğm . Arkaya bir de müzik birde blud-rey film . Aimersoft conv pro ile :-) yanıyo bilgisayar . Boşta iken 43 ile 48 arasında benim değerler .

• quote:

quote:

quote:

zaten o kurulu dostum da oynadığım oyunda yaşadığım problemin nedeni güncel driver kullanılmamasıymış

dostum sorunu buraya yazar misin . Varsa çözümü olan verir 296. driverından daha güncel ı mi varmış ki

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

ben genelde 7-8 sekme ile takıldğm için gayet normal diyeceğm . Arkaya bir de müzik birde blud-rey film . Aimersoft conv pro ile :-) yanıyo bilgisayar . Boşta iken 43 ile 48 arasında benim değerler .

eyw

• http://www.sanalmarketim.com/urun/c91690da7d393e0f52164974b2c1cd0e/MSI-GE620DX-802XTR-Core-i5-2450M-6GB-750GB-GT635M-2GB-15.6#34;-Full-HD-Dos-%28MSI-Canta,-Logitech-Nano-Mouse,-Gaming-Mousepad-HEDIYE%29

BENDE bugün siparişi verdim ve heyecanla beklemekteyim.....inş. yarın elime ulaşır sanalmarketimden.....yukarıdaki sorunlarıda yaşamazsam sevinirim sizden isteğim ciddi soğutucu tavsiyeleri kullandıklarınız yada birebir gördüğünüz....tutupta 130 tl verecek halimiz yok...ama hesaplı ve kaliteli bişey olursa sevinirim herkeste sevinir bence......

sırf diablo III için aldım bakalım hayırlısı....

• quote:

quote:

quote:

quote:

dostum sorunu buraya yazar misin . Varsa çözümü olan verir 296. driverından daha güncel ı mi varmış ki

karakterime giriyorum gözükmüyor sanki bulutların üstündeymişim gibi gözüküyor silkroad bölümüne açtım 2 kişi de ekran kartı driverıyla ilgili olduğunu söyledi

• the run yukledim oyunda surekli takılmalar var.ekran birden donuyor gibi yavaslıyor sonra tekrar hızlanıyor.neden oluyor bilen varmı?oyunda mı sorun var acaba.
  • hiç bi oyunda en yüksek ayarlarda şuana kadar takılma yaşamadım, oyunun çalışmayı durdurduğu oldu ama performansından taviz vermedi. 555m ekran kartı driverını + intel 3000 in driverını yükleyin aero masa üstü puanı 5,9 olmalı(i5ler için) o zaman sorun yaşayacağınızı zannetmem. ayrıca bu makinada 64 bit flash ile internet explorer google chrome' 32 bit olduğu için videoları daha iyi ve akıcı oynatıyor.
  • quote:

the run yukledim oyunda surekli takılmalar var.ekran birden donuyor gibi yavaslıyor sonra tekrar hızlanıyor.neden oluyor bilen varmı?oyunda mı sorun var acaba.

aniden fps düşmesi yaşıyorsun. Bende de oldu. Afterburner ile değerleri yükselttim birde Zalman nc3000 soğutucu ile stabil performansı yakaladım
  • Beyler ssd ile performans sorunum var. Driverlari tek tek kurup denedigimde pc acilisini yavaslatan finger sensitive touch pad oldugunu tespit edip kaldirdim. Pc acilisi ve ssd performansi artiyor. Neyse windowsu guncelledim falan 2 gun once aldigim skorlarin yanina bile yaklasamiyorum nerde hata yapiyorum. Bios guncellemesi falan varmi bildiginiz baska bir yontem?

• Arkadaşlar intel rapid depolamayi'yı kaldiriyimmi ne işe yarıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajmer_55

Arkadaşlar intel rapid depolamayi'yı kaldiriyimmi ne işe yarıyor?

Yok dursun.hdd ile ilgili bisede bilen anlatir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyprosoft

quote:

the run yukledim oyunda surekli takılmalar var.ekran birden donuyor gibi yavaslıyor sonra tekrar hızlanıyor.neden oluyor bilen varmı?oyunda mı sorun var acaba.

aniden fps düşmesi yaşıyorsun. Bende de oldu. Afterburner ile değerleri yükselttim birde Zalman nc3000 soğutucu ile stabil performansı yakaladım

değerleri nasıl yukselteceğim.zarar vermicek şekilde kaç yapmalıyım.bende msiafterburner yukledim ancak değerleri kaç yapmam gerektiğini bilmiyorum.bide sıcaklık 93dereceyi gördü the runda bence cok fazla.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.