Şimdi Ara

Msi Ge62 6700Hq Ddr4 gtx960m / 4720Hq Ddr3 gtx965m

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam beyler yeni üye oldum forumlarla fln oek işim olmuyordu dışardan takipçi idim taki laptop ihtiyacım olana kadar masaüstü için alan kısıtım var taşınabilir ama heryere gitmeyecek tabi çok hafif olmasada bir makine bakıyorum amaç oyun gta5 cs go vs oynarım

[MSİ KARAR VERİLDİ]

Gtx960m low medium beni 3 sene götürür mü 60 fps şartım yok 35fps olsun akıcı olsun yani..

Edit-1 :http://www.amazon.com/gp/aw/d/B0150PJR3K/ref=mp_s_a_1_3?qid=1452633059&sr=8-3&refinements=p_n_shipping_option-bin:3242350011&pi=SX200_QL40&keywords=msi+ge60&dpPl=1&dpID=517Q7Lfy+0L&ref=plSrch&th=0

http://www.sanalmarketim.com/msi-ge62-2qe072xtr-apache-core-i74720hq-8gb-1tb-gtx965m-2gb-156-full-hd-freedos/p_59836/

Amazondaki windows avantajı var işlemci çok iyi ama gamer için kart da önemli hangisi daha iyidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CsGoPlayz -- 13 Ocak 2016; 18:04:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler yardım bu Msi Ge62 Apache Pro 004 Nasıl ;

4000 tl ediyor ; 6700Hq , 16gb ddr4 ram , gtx960m , W10-64

Oyun oynayacağım sadece işlemci fps arttırmıyormuş düşük işlemcili yüksek kartlı versiyonları yok mu bunların?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam butcen tam olarak ne kadar? Ona gore tavsiye edeyim.Ilk mesajda belirttigin ge60 gayet iyi gtx960 seni low degil cogu oyunda high te 60 fps verir.Benim gtx850 gta5 highte oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperPunch

Hocam butcen tam olarak ne kadar? Ona gore tavsiye edeyim.Ilk mesajda belirttigin ge60 gayet iyi gtx960 seni low degil cogu oyunda high te 60 fps verir.Benim gtx850 gta5 highte oynuyorum.

Bütce 4500 max

İlk mesajdaki ge60 tek fanlı denilmekte sıkıntı yaratır gibi aynı fiyata amazonda bi üst seri imiş galiba ge62 var 6. nesil aynı işlemci hoş tasarımı fln bunu alayım mı mesela , Bana oyun odaklı bir pc lazım yazılım önemli hatası vs uğraşmak istemiyorum benden çok garantide durmasın öyle bi pc lazım Tr olsa iyi olurda burda fiyatlar pahalı amazon bi 1000 tl daha karlı gibi...

• CsGoPlayz C kullanıcısına yanıt
    Amazondan notebook almanı tavsiye etmem.Su model tam size görehttp://www.sanalmarketim.com/msi-ge62-6qd405xtr-apache-pro-core-i76700hq-8gb-128gb-ssd-1tb-gtx960m-156-full-hd-freedos/p_63052/

6.nesil islemcili ama bütceyi biraz daha arttırmanız lazım
  • Sanalmarket battı diye okumuştum sorun olmasın baktımda bide hepsiburada satıyormuş 4860 windows ile 5000+ beni aşıyor hocam 4500 zaten max bütce onuda zorlamam için 1 ay daha oara durumuna bakmam lazım...

nerde okudunuz? bende öğrenmek isterim öyle bisey varsa...pcdepo battı belki onla karıstırdınız
  • Ge 70pro var bende ona gore konuşuyorum
    Tek fanlı olması çok büyük dezavantaj.
    Turbo boost olsa bile çift fan kadar performanslı değil
    Cihazın klavye çevresi alüminyum olduğundan ele sıcaklık hissi veriyor.
    Onun dışında gerek ekranı gerek klavyesi gerek sesi son derece iyi.
    Tavsiye ederim ama imkanın varsa 62 72 serilerine bakman iyi olur.soğutmaları daha iyi

• Gold grubunun sitesiydi hızlıal gold market sanalpazar hepsi aynı şirket iflas erteleme istediler sanalpazar artık iş görmez yani ;

https://forum.donanimhaber.com/showtopic.asp?m=113407753&p=4#113518700

Mağdur konusu mesela...

Tamamen farkli siteler benim verdigim link sanalmarketim hicbir gruba bagli degil bildigim kadariyla.sanalmarket farkli bir site...

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperPunch

Tamamen farkli siteler benim verdigim link sanalmarketim hicbir gruba bagli degil bildigim kadariyla.sanalmarket farkli bir site...

Doğru ya senin link farklı aklım sanalpazara gitmiş doğrudur o zaman...

Edit : Sanalmarkette bi ge62 buldum nasıl ürünhttp://www.sanalmarketim.com/msi-ge62-2qe072xtr-apache-core-i74720hq-8gb-1tb-gtx965m-2gb-156-full-hd-freedos/p_59836/

@SuperPunch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CsGoPlayz -- 13 Ocak 2016; 18:06:54 >

Cok iyi urun.Bende bu modeli tavsiye edecektim de basa 6.nesil işlemci istiyorum demissiniz o yuzden yazmadim.

• 6. Nesil kısmında amazondaki ürün Tr ye göre 1000 tl kadar uygun ve windows10 lisanslı olduğu için hoşuma gitti sanalmarkette Tr olması oyuncu için öncelikli olması iyi zannımca işlemci yeterli 6. nesille arasında msi %20 fark yazmış ekran kartlarıda 5-10fps fark ediyor kalan tek şey tercih yapmak...

@SuperPunch

Edit: Yanlız bu 4. nesil msi diğer sitelerde 5000 görmüş burda neden ucuzki?
    http://m.akakce.com/p/?4652012

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CsGoPlayz -- 13 Ocak 2016; 18:50:46 >
    Dostum ben sana istedigin konuda yardimci olayim. Biz arkadaslara aldik 2 hafta once ge62 yi vatandan 4200 liraya. Kdv indirimi vardi simdi bitti bide zamlandi ustune suan fiyatı 5800 tl. ozellikler birebir ayni skylake islemci aydinlatmali klavye 960m ekran karti. Laptopu yipratmazsan seni cok rahat 5 yil idare eder. Ki ilk 2 3 yil high da oynarsin syndicate black ops 3 haric. High dan kastim hepsi high oyle shadow low falan değil. 950 bulursan 960 daha iyi diyerek almamazlik yapma. Biz test ettik internette de baya bir denk gelmiştik 950 960 arasi fps farkina 5tl ek ücret ödenmez o derece önemsiz. 2gb ekran kartı gb ekran kartı da ayni sekilde multi screen yapmiyorsan aşırı gereksiz fark odemek için. 4. Nesil alma bu saatten sonra minimum 5 maddi sikintin yoksa 6. Nesil tavsiyemdir

• Amazondaki msi skylake onu alabiliyorum beni düşündüren şey gtx965m ama şimdi düşünüyorumda 3 sene sonra başka bir makine alacam zaten uzun süre kullansam gtx965m daha iyide Amazondaki makinede acayip üstün daha yeni ve güncel bir konfigürasyona sahip 6. nesil değerleride çok başarılı hemde windows kurulu Ge62 Apache Pro 004 alacağım o zaman sağolun

• Hocam dur bide monster a bak o butceye 970m alirsin ultra ayarda akici oynarsin high da cogu oyunda +80 fps

• Ge62 apache pro 004 amazondan aldım kullanıyorum. Bu serinin çoğunda coil whine var onu göze alarak sipariş verin

• Donanımı güzel ona bişey demiyorum ama elimizde patlarsa ne yapaacağız ben servisle arkadaş olmak istemiyorum laptop yanımda dursun tıkır tıkır çalışsın...
    @byyasak

Hocam coil whine a biraz baktım yazınca masaüstü gpu lar haricinde pek duymadım ben mobil gpudada oluyor mu şu 7200rpm sesi dışında bileşenlere zararı yoksa sıkıntı etmem gürültüsü turbo fan kadar çıkmıyorsa , şu an memnun musunuz makineden gtx970m lisini mi kullanıyorsunuz 60m mi bide muhtmelen amazon satıcısı ile aldınız kaç günde geldi?

@srenkenstein

Memnunum hdd sesini de pek duymuyordum aslında. Cızırtı gibi geliyor pil moduna göre değişiyor. Tiz bir ses olduğu için can sıkabilir ama ortama da bağlı biraz. Açıkçası tek takılma sebebim o kadar para verip böyle bir şey olması ama sorun etmiyorum pek.
    Hızlı kargo ile yolladılar bana 2 günde Türkiye'ye geldi. Gümrük işlemleri tatillere denk geldiği için 1 hafta kaldı İstanbul'da yoksa 4 5 güne elimde olacaktı. genelde Amazon alışverişlerim 15 günü bulmuyor. 960m olanı kullanıyor. 970m olanlar 001 diye geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: srenkenstein

Memnunum hdd sesini de pek duymuyordum aslında. Cızırtı gibi geliyor pil moduna göre değişiyor. Tiz bir ses olduğu için can sıkabilir ama ortama da bağlı biraz. Açıkçası tek takılma sebebim o kadar para verip böyle bir şey olması ama sorun etmiyorum pek.
    Hızlı kargo ile yolladılar bana 2 günde Türkiye'ye geldi. Gümrük işlemleri tatillere denk geldiği için 1 hafta kaldı İstanbul'da yoksa 4 5 güne elimde olacaktı. genelde Amazon alışverişlerim 15 günü bulmuyor. 960m olanı kullanıyor. 970m olanlar 001 diye geçiyor

Hocam o tiz ses düşündüğüm şeyse benim okuduğum 7200 rpm sesiymiş diye okumuştum ssd alıp ağırlıklı kullandıklarını taşıyınca duymuyormuşsun ben ineternette o hataya baktım hepsi masaüstü gpu ve gürültüsü baya yüksek idi...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.