Şimdi Ara

msi ge60 apache klavye tuş kırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler a tuşunun küçük parçası koptu klavye tabanına tek tarafıyla oturuyor şimdi ben servisi arasam tek tuş satmıyoruz diyecekler tek başına tuşu nerede bulabilirim ya da bulacağım tuş bu klavyeye ait bir tuş mu olmalı başka herhangi bir laptop klavyesi tuşu uymaz mı? tavsiyelerinizi bekliyorum yarın dolaşacağım mahalle aralarında ki bilgisayar tamircilerini.

• Teknik servisi arayıp sor yine de. Belki ellerinde ucuz olarak vardır. İnternette MSI klavyesi satan yerlerde var:

http://klavye.laptop-yedekparca.com/model-16585-msi-ge60.html
  • esrefemir E kullanıcısına yanıt
    Benim de bugün W tuşum kırıldı 2 li parçadan teki kırıldığı için yarım oturuyor klavyeye. Tek tuş için 15 dolar + kdv dedi servispoint hırsızlık gibi geldi bana. Yaklaşık 1 yıl olmuş ama nasıl hallettiniz sorunu @esrefemir
  • serdarcyber S kullanıcısına yanıt
    ben konuşarak 30 liraya halletmiştim ama şey mecidiyeköyde çok fazla bilgisayarcı var mutlaka birisinde vardır tek tek sorsan iyi olur
  • Laptop tamircilerinde, tamamen arızalanıp işe yaramayan, çöpe atılan ürünlerin yedek parçalarını bolca bulabilirsin. Tuş, kesinlikle vardır.
  • serdarcyber S kullanıcısına yanıt
    15 dolar istemişlerse şükret, ben 2 yıla yakın asus kullandım, anakarttaki en ufak bir bağlantı probleminde komple anakartı değişmek lazım diyip 2200tl istediler, dışarıda 50tlye yaptırdım ama tabi insan o kadar para verdiği bilgisayarını dışarıda yaptırmak istemez, ilerleyen günlerde aynı seninki gibi tek tuşumun tırnağı kırıldı, servise götürdüm, tuş takımı komple değişecek diyip 350tl istediler, bende sinirlenip bilgisayarı önüme gelen ilk bilgisayarcıya yok pahası sattım, şimdi msi kullanıyorum, servislik bir durum olmadı ama tek tuş için 15 dolar isterlerse öpüp başıma koyarım sonra da el açıp dua ederim asustan sonra.
  • Merhabalar 6 yıl olmuş ama şansımı denemek istedim aynı model laptop var bende de sorunu nasıl çözdünüz 3 tuşun kancaları kırık bende de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.