Şimdi Ara

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.405
Cevap
168
Favori
832.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.CaN009

Asus N56VZ modeli Reddot Design ödülünü almış çok şık bir bilgisayar fakat oyuncu bilgisayarı değil. Direk donanıma bakmamak gerek. Oyun için Asus G serisi notebooklara bakmakta yarar var.

"Oyuncu bilgisayarı değil" cümlesini biraz daha açar mısınız?
    G serisi olmayınca oyuncu bilgisayarı olmuyor mu?
    Yani özelliklere göre değil de seriye göre mi oyuncu bilgisayarı olup olmadığı anlaşılıyor?
    İkisinin arasında kaldım da karar vermemde yardımcı olacak noktalar arıyorum
  • hızlıaldan ge70imi sipariş ettim, pazartesi salı elimde olur sanıyorum. elime geçince yazacağım bir şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smee

hızlıaldan ge70imi sipariş ettim, pazartesi salı elimde olur sanıyorum. elime geçince yazacağım bir şeyler.

evet istanbulda'sınız sanıyorumki.. pazartesi kavuşursunuz şimdiden hayırlı olsun
  • konunun birinde görmüştüm ama hangi konuda olduğunu hatırlamıyorum. pes 2012 ile sorun yaşayanlar olmuş..sanırım gt650 ile çalıştırılamamıştı.O sorun halledildi mi?
  • cinema pro yu bulan var mı? bi önceki seride var ama bunda yok galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

konunun birinde görmüştüm ama hangi konuda olduğunu hatırlamıyorum. pes 2012 ile sorun yaşayanlar olmuş..sanırım gt650 ile çalıştırılamamıştı.O sorun halledildi mi?

6 yıllık acer'ımda oynuyordum pes'i bu bilisayara ben utanırım yüklemeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetteHun

quote:

konunun birinde görmüştüm ama hangi konuda olduğunu hatırlamıyorum. pes 2012 ile sorun yaşayanlar olmuş..sanırım gt650 ile çalıştırılamamıştı.O sorun halledildi mi?

yok donanımsal olarak değil..yazılımsal olarak bir sorun vardı sanırım..pes 2012'yi gt650 ile çalıştırılamıyordu.
  • quote:

quote:

quote:

yok donanımsal olarak değil..yazılımsal olarak bir sorun vardı sanırım..pes 2012'yi gt650 ile çalıştırılamıyordu.

"uğraştırmayın beni böyle şeylerle" diyor kart demek deneyen vardır illâki.. konu açıp deneyenleri oraya toplayabilirsiniz bir şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: safakan1987

http://forum.donanimhaber.com/m_60442809/mpage_6/key_/tm.htm#msglink_62348742 bu linkte pes 2012 çözümü anlatılıyor.

teşekkürler..şimdi gördüm
  • bu arada bu laptop'ların seri numarası nerde yazar?
    msi'ın sitesine ürün kaydı yapacaktım laptop'ın altında bakmakdık yer yazmadık sayı bırakmadım kabul etmiyor..
    edit: batarya yuvasında ve kutunun üstünde yazıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orelet.mete -- 24 Haziran 2012; 11:07:37 >
  • quote:

quote:

hızlıaldan ge70imi sipariş ettim, pazartesi salı elimde olur sanıyorum. elime geçince yazacağım bir şeyler.

evet istanbulda'sınız sanıyorumki.. pazartesi kavuşursunuz şimdiden hayırlı olsun

antalyadayım dostum, malum, okul tatil. neyse, sağ salim gelsin de
  • quote:

quote:

quote:

kargoya bugün verilirse yarına gelir ben de ereğli'deyim siparişten sonraki gün geldi

• quote:

quote:

quote:

quote:

kargoya bugün verilirse yarına gelir ben de ereğli'deyim siparişten sonraki gün geldi

hangi kargo firmasıyla gönderiliyor? sitede bu konuda bilgi göremedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hangi kargo firmasıyla gönderiliyor? sitede bu konuda bilgi göremedim.

yurtiçi k

• anladım, teşekkürler
    umarım gelir pazartesi. :)
  • teşekkürler cevap için..
    sipariş bugün verilirse büyük ihtimal pazartesi gelmez.çünlü hafta sonu kargo gönderim olmuyor.pazartesi sabahı kargoya verilir..ertesi gün alırsın
  • quote:

anladım, teşekkürler
    umarım gelir pazartesi. :)

bugün pazarmış yahu ben pazartesi sanıyorum.. kargo pazartesiye gelmez salıya gelir o zaman acayip soyutlamışım kendimi dünyadan

seri numarası sorunum devam ediyor.. kutu üzerindeki S/N ile başlayan numarayı sitesine yazdım hatalı numara diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orelet.mete -- 24 Haziran 2012; 11:29:32 >
  • doğru ya, ülen pazar da çalışsalar ne olurdu ki?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.