Şimdi Ara

MSI CX62 6QD Tavsiye! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
8
Favori
35.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de pcyi dün aldım , win7 yüklemek isteyen arkadaşlar boot ayarlarından uefi yerine eski tip olan legacy'yi seçerse yüklemeyi yapabilir.
    Win10 için uefi with csmi seçebilirsiniz.

Driver kontrolü yapıyorum bende şuan lakin kendi hoparlörü beni pek tatmin etmedi , boğuk ve bassız geliyor ses , umarım driver olayındandır.
    Ses yüksek fakat 1tlye alınan kulaklıktar gibi kalitesiz duruyor şuan.
  • Arkadaşlar merhaba, bu ürünü Adobe premiere kullanıp kurgu yapmak için almak istiyorum, kisa film işleri, reklam isleri vs... Deneyimi olan var mı ya da bir sıkıntı yaşar mıyım fikir verebilecek var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.
    Laptopu almayi dusunuyorum ama freedos olmasi beni uzdu windows 10 suan 400 lira verilirmi bilmiyorum.
    Önerilerinizi bekliyorum

• Ilkertuna kullanıcısına yanıt
    gittigidiyor da 60-70-80 tl lisans anahtarı satılmaktadır. Free dos olması korkutmasın. windows sitesinden iso kalıbını indir, flash belleğe UEFİ biçimde rufus programı ile at. Kurulum aşamasında satın aldığın keyi girdiğinde hiç bir sıkıntı olmaz.
  • Önerebileceğin satici varmi sitelerde.

• Suan icin birisini oneremem cunku anlik satisa sunup bitiyor keyler. Ama satici yorumlarina bakabilirsin. Ayrica gitti gidiyor da urunu teslim aldiktan sonra odemeyi onayliyorsun ve para saticiya aktariliyor. Guvenli yani.

• Selam arkadaşlar. Ürünü satın alan arkadaşlar biraz daha kullanıcı deneyimlerini paylaşabilir mi. Şu an ürünü satın alma aşamasındayım. Pusuda bekliyorum
  • Arkadaşlar yardim edermisiniz konuyu hortlatiyorumda
    Ben bu makine ile Asus X550VX-DM277DC
    Arasinda kaldim
    Bilgisayari gunluk isler internet film muzik icin ve bunun yanindada elektirik bolumu ogrencisiyim ders okul ve cizim programlari icin kullanicam aradada oyun oynarim zaman gecsin diye iste lol s4 cs pes filan
    Simdi bu kullanim şekli icin bu bilgisayar beni uzerimi
    Sorularim sunlar olucak
    Bu sekilde bi kullanimda makine ısınırmı
    Donma kasma veya farklı bi sıkıntı çıkarırmı
    Ve hdd si fan sesi bu kullanim seklinde beni rahatsiz edermi
    Evet arkadaslar bu pcyi kullananlarda yorum bekliyorum lutfen
    Buarada bilgisayarin kronik bir sorunu varmi
    Tesekkurler simdiden
    Kalbim msi aklim asus diye dürtüyo .d.d

• 2 haftadır bu bilgisayarı arastırıyorum tam alayım dedim fiyatı aniden 150-200 lira birden arttı bi hafta içiinde. Neden olabilir ki yeniden 2300 seviyesne duser mi
  • hq işlemci var diye almak istiyorum alınır mı hala?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rosickyy7

2 haftadır bu bilgisayarı arastırıyorum tam alayım dedim fiyatı aniden 150-200 lira birden arttı bi hafta içiinde. Neden olabilir ki yeniden 2300 seviyesne duser mi

arkadaşlar ürün bakarken ekonomik gelişmeleride takip edin. dolar 3,07 seviyelerinden 3,16'lara geldi. o yüzden fiyatlar arttı. yakın zamanda düşmez, daha da artar. dedikodular 3,8 olacağını söylüyor. ne kadar doğru bilemem ama bu seviyelerden daha aşağı uzu sürer inmesi
  • 11.11 kampanyasından alırken kampanya bitti. 2160tl'e alıyordum. Nasip değilmiş. Bende pusudayım. Aslında çokta içime sinmiş değildi. O yüzden ağırdan aldım, o karambolde de kampanya bitti. Sitelerde lenovonun i7 6500u işlemcili Pc leri bu fiyata yakın. Hele HB de bir lenovo var ki çok kafamı karıştırdı bknz ; 80sr0082tx . Sizce ne yapmalıyım?

• Arkadaşlar şuan almayı düşünüyorum fiyatı eskisine göre yükselmiş dolar sayesinde kullanan arkadaşlar + larını ve - lerini yazabilir mi? aradan zaman geçtiğine göre kullanan kişiler bu cihaz hakkında kafalarında belli fikirler oluşmuştur.
  • Özellikle aliminyum kasa asusa göre nasıldır?Ekran kalitesi olarakta çok mu kötü?

• Ürünü yaz aylarında 2300 tl civari bir ucrete aldim. Aldıktan belirli bir süre sonra fan her zaman degil ama ara ara gürültülü çalışmaya başladı ardından msi global sitesinden fan ile ilgili firmware indirip yükledim. Fakat bu da sorunu çözmedi. Başka bir arızası olursa o zaman servise gönderirim diye plan yapıyordum ki bir gun normal ve problemsiz bir şekilde cihazı kapattım. 5 dakika sonra geri açmak için power butonuna bastım ancak cihaz hiçbir elektriksel tepki vermedi. Genelde bu durum oluştuğunda laptopun pilini cikartip guc dugmesine basip ardindan pili geri takmak iyi bir çözüm yoludur. Ancak pil dahili olduğu için ve vida girişinde garanti etiketi olduğu için sökmek konusunda kararsız kalıp servispoint i aradım. Problem anakart kaynakliysa söktugum taktirde garanti dışı kalabileceğini söylediler. bende çaresiz kendilerine gönderdim. Pazartesi kargoya verdim carsamba ellerine gecti ve Soğutma ünitesi ile Anakartı değiştirip cuma günü geri kargoya verdiler. Sanıyorum eskisinden daha farklı bir fan taktılar cunku cihaz eskiye göre cok daha sessizleşti.

Space tusu ile ilgilide her yönden calisiyor hic sorun yasamadim. Kasa kalitesi konusundaki eleştirilere katılmakla birlikte urunu genelde projeksiyona bagli olarak kullandigim icin bu konuya cok takilmiyorum.
    Genel olarak urunden ve servisten memnunum. Fiyatları uygun hale geldiğinde bir adet m2 ssd alip takmayı planliyorum.

• MSI cx62 modelini bende almayı düşünüyorum ısınma konusunda bilgilerim var almadığım halde bilgisayarda cooler boost yani (hızlı soğutma) tuşu var aktif hale getirdigimizde hemen hemen %15 isi azaliyorr

• ArkAdaşlar konuyu hortlatmak için olmasında gerçekten fps değerleri csgo ve gta5 için yazabilecek varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmzmst

ArkAdaşlar konuyu hortlatmak için olmasında gerçekten fps değerleri csgo ve gta5 için yazabilecek varmı

youtubeye gt 940mx gtav yazarsan çıkar hocam medium 40/50 fps verir bence .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmzmst kullanıcısına yanıt
    Kardeş oynadım ikisinide cs de ortalama 110-120 mape göre değişiyor . Gta da medium high karışık ayarlarda 40-50 fps oluyor

• Beels kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam çok sağolun

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.