Şimdi Ara

MSI CX61 2OD-231XTR inceleme ve kullananlar (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
12
Favori
39.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    konunun önceki sayfalarında o konu tartışılmıştı diye hatırlıyorum. yoksa da msi servisi arayıp bilgi almak en sağlıklı çözüm olacaktır.
  • Bu bilgisayarı kullanıp usb cihazlarda sorun yaşayan oldu mu hiç? Usb dvd yazıcı taktığımda cihazı bir görüyor bir görmüyor sürekli tanımaya çalışıyor. Dvd yazıcıyı masaüstü bilgisayarda deniyorum hiçbir sorun yok. Aynı şey kamera bağladığımda da oldu. Ama flash bellek gibi şeyler taktığımda hiç sorun yaşamadım. Acaba Usb çıkışları yeterince güç sağlayamıyor mu? Servise mail attım gönderin bakalım donanımsal olabilir dediler. Buna benzer sorun yaşayan kimse var mı acaba?
  • deepblacks kullanıcısına yanıt
    Dvd yazıcı ve kamera takmadım ama
    Harici Hdd wifi dongle yazıcı oyun kolu 3g modem vs atktım şimdiye kadar böyle bir sorun yaşamadım hocam
  • RedlEyel kullanıcısına yanıt
    Dvd yazıcı için sorun kablodanmış teşekürler, değiştirdim sorun yok görünüyor. Kamera için de aynısı olabilir. Ayrıca merak edenler varsa Samsung 840 Evo 120 gb ssd diskle bu notebook sorunsuz çalışıyor ve çok memnunum. Ssd disk arayanlara tavsiye ederim. Forumda da bi katkımız olsun
  • benim CX-61 0NE445XTR'nin tasarim olarak birebir aynisi bu. Sadece donanim farki var.
  • " AVerTV Hybrid NanoExpress" eski makineden kalan bu kartı MSI ile birlikte kullanmak istiyorum , fakat usb dahil herhangi bir kart okuyucu bulamadım
    bilgisi olan var mı?

MSI CX61 2OD-231XTR inceleme ve kullananlar

• quote:

Orijinalden alıntı: deepblacks

Bu bilgisayarı kullanıp usb cihazlarda sorun yaşayan oldu mu hiç? Usb dvd yazıcı taktığımda cihazı bir görüyor bir görmüyor sürekli tanımaya çalışıyor. Dvd yazıcıyı masaüstü bilgisayarda deniyorum hiçbir sorun yok. Aynı şey kamera bağladığımda da oldu. Ama flash bellek gibi şeyler taktığımda hiç sorun yaşamadım. Acaba Usb çıkışları yeterince güç sağlayamıyor mu? Servise mail attım gönderin bakalım donanımsal olabilir dediler. Buna benzer sorun yaşayan kimse var mı acaba?

Böyle bir sorun bir kaç kez yaşadım. Ben de öyle sandım ama kablo değiştirince halloldu.
  • charnel kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam kabloyu değiştirdikten sonra ben de hiç sorun yaşamadım. Bilgisayarda hiç bir sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: charnel

quote:

Orijinalden alıntı: deepblacks

Bu bilgisayarı kullanıp usb cihazlarda sorun yaşayan oldu mu hiç? Usb dvd yazıcı taktığımda cihazı bir görüyor bir görmüyor sürekli tanımaya çalışıyor. Dvd yazıcıyı masaüstü bilgisayarda deniyorum hiçbir sorun yok. Aynı şey kamera bağladığımda da oldu. Ama flash bellek gibi şeyler taktığımda hiç sorun yaşamadım. Acaba Usb çıkışları yeterince güç sağlayamıyor mu? Servise mail attım gönderin bakalım donanımsal olabilir dediler. Buna benzer sorun yaşayan kimse var mı acaba?

Böyle bir sorun bir kaç kez yaşadım. Ben de öyle sandım ama kablo değiştirince halloldu.

hocam ne kablosundan bahsediyorsunuz? aynı sorun bende de var. usbler çok güç çalışıyor. özellikle usb 2.0 olan tekli sağ taraftaki.

garantiye göndermeyi düşündüm ancak vaktim yok okul başladı yazın göndermeyi düşünüyorum

• Arkadaşlar rica etsem bilgisayarını açma fırsatı olan varsa bana resimde işaretli olan bölümdeki donanımın resmini görünür anlaşılır bir biçimde çekip yollayabilir mi
    https://store.donanimhaber.com/eb/0e/f3/eb0ef31177c2f6c7aa4473cee00dd71e.png
     MSI CX61 2OD-231XTR inceleme ve kullananlar

• Cihaz için Windows 10 sürücüleri siteye konmamış. w8 ve 8.1 driverlarının çalıştığı söyleniyor kuran oldu mu?
  • ben kurdum, bir sorun yok.
    yani oyun oynuyorum internete giriyorum usb mouse kullanıyorum :) bunun dışında bir soru varsa özelden yazabilirsin.
  • windows 10 yükleyip herhangi bir sorunla karşılaşan oldumu bir de windows 8.1 bios sürümünü yükleyip windows 10 kursam sorun olur mu çünkü sadece windows 7 ve windows 8 bios versiyonu var
  • Bende MSI CX61 2OD-008XTR var. Acaba bu modele mSATA takılabiliyor mu? Deneyen var mı? SSD olayını nasıl çözdünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbdullahB

Bende MSI CX61 2OD-008XTR var. Acaba bu modele mSATA takılabiliyor mu? Deneyen var mı? SSD olayını nasıl çözdünüz?

Arkasini aç hdd yi çıkar ssdyi tak hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende ssd alacağım şimdi arkasını açıp normal 1tb hdd çıkarıp ssd mi takıyoruz bide ssd tavsiyesi olan var mı?

120gb sandisk ultra 2 var 189 tl
    240gb sandisk ultra 2 var 280 tl

harici hard disk kullanmıyacağım blade and soul bide lol oynuyorum harici hard diskim var tavsiyeniz var mı marka model

http://www.kliksa.com/urun/sandisk-ultra-ii-120gb-ssd-sdssdhii-120g-g25-/902199171 bunu almayı düşünüyorum bunu alınca eksta bir aparat almıyoruz değil mi
    cahilliğime verin fazla anladığım yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: alt132

quote:

Orijinalden alıntı: AbdullahB

Bende MSI CX61 2OD-008XTR var. Acaba bu modele mSATA takılabiliyor mu? Deneyen var mı? SSD olayını nasıl çözdünüz?

Arkasini aç hdd yi çıkar ssdyi tak hayırlı olsun

bende ssd alacağım şimdi arkasını açıp normal 1tb hdd çıkarıp ssd mi takıyoruz bide ssd tavsiyesi olan var mı?

120gb Sandisk ultra 2 var 189 tl
    240gb sandisk ultra 2 var 280 tl

harici hard disk kullanmıyacağım blade and soul bide lol oynuyorum harici hard diskim var tavsiyeniz var mı marka model

http://www.kliksa.com/u...hii-120g-g25-/902199171 bunu almayı düşünüyorum bunu alınca eksta bir aparat almıyoruz değil mi
    cahilliğime verin fazla anladığım yok

• Aynen hdd yi çıkarıp ssd yi takacaksın ama dikkatli ol zarar verirsen garanti dişi kalır hdd zaten kapağı acınca sağ alt tarafta 4 tane vidası var çıkarmak oldukta basit
    Ben samsung evo 850 kullanıyorum oldukça memnunum
    Attığın link kırık bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üstteki tuşlar calısmıyor onları nasıl çalıştırabilirim?
  • denix09 D kullanıcısına yanıt
    sch yada ssh gibi bir driver vardı tam hatırlıyamadım siteden o driverı kurarsan kullanabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.