Şimdi Ara

Msi- Çok karışık bir durum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elektronik işi şans işi diyenlere binlerce selamlar.

Yaklaşık 1 ay önce 495xtr aldım. Bilgisayarın tochpadinde gevşeklik vartı ses yapıyordu parmağımı dokundurmak değil hafifçe sürtünce bile takırtı geliyordu ve gittikçe sinirimi bozmaya başladı 1-2 hafta kullandıktan sonra servise göndermeye karar verdim. Servise yolladım 1 hafta gibi bir sürede tamiri bitti 2 gün süren yoğun bir test aşamasından sonra tekrar aradığımda olmadığını bana bir mail atacaklarını ve içerisindeki belge ile aldığım yere götürürsem değişim yapılacağını söylediler. Mail adresim var mı sizde dedim arkadaş arayıp sizi bilgilendirecek dediler. 2 kere aynı cevabı alınca mail beklemedim telefon bekledim. Bu pazartesi artık canıma tak etti ve bir daha arayayım dedim ama önce bir bakayım belki atmışlardır dedim.
    (Ürünü aldığım yerde aynısından yoktu ben de bir üst modelini alayım dedim ve bu maili beklerken ürüne gözlerimin önünde 100 tl civarında zam geldi tıkır tıkır da artıyor)

Aramadıkları halde bir baktım ki mail 5 gün önce gelmiş.

Birsürü saçma sapan şey oldu ömrümden ömür gitti yani

Şimdi ben ürünü aldığımda ürün 3600 tl idi. Üst modelle arasında 440 tl fark vardı. Şimdi de 550 tl gibi bir fark var. Ben bu dolardan kaynaklanan farkı ödemek zorundamıyım ? Sonuçta ilk aldığım ürünün de fiyatı artmıştır. 3600 değilse 3750 fln dır. Bunu hesaplatıp almam gerekmiyor mu? Arada 100 tlden fazla fark var ve gün geçtikçe artıyor. Görüşlerinizi bekliyorum

Not: Öğrenciyim

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assasinscr -- 3 Mart 2015; 5:29:50 >

• aldığınız ürünün aynısını; yoksa eşdeğerini vermek zorundalar. yeni/üst model de olabilir.
  • 520 lira bayıldık :D 2-3 saat sonra 60 tl daha zam geldi iyi yırttık. Merkez bankası sağ olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assasinscr -- 4 Mart 2015; 11:58:31 >
  • Zararın neresinden dönersen kardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.