Şimdi Ara

Msi Alacağım Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, kalite ve güvenilirlik açısından duyduklarım sonucunda msi almaya karar verdim
    3500tl bir bütçem var daha fazla çıkarmak istemiyorum gereksiz olduğunu düşünüyorum çünkü ;
    Oynayacağım pek öyle fena oyunlar yok LoL oynarım, gta IV, V, ayrıca grafik tasarım bölümü'ne gireceğim bu sene daha çok o yönlerde kullanacağım ve beni bi 3-4 sene iyi bir şekilde idare etsin istiyorum hızlı bir bilgisayar Olmasını çok istiyorum ilk başta çünkü şuan elimde bir Dell var ki sormayın..
    Bu bilgisayara çok ısınmıştım indirimdeydi 600 civarlarında indirim bitmiş :(
    http://www.sanalmarketim.com/msi-ge60-2qe1093xtr-apache-pro-core-i74720hq-8gb-128gb-ssd-1tb-gtx960m-156-full-hd-freedos-hediyeli/p_61724/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Upp up up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir bilgisayar. Lakin MSI'ın teknik servis sorunu çok üst seviyede. Servis Point (İstanbulda) hariç yetkili servisleri yok. Servis Point'te her işlemi dolar + kdv üzerinden yapmakta. Aynı paraya Asus laptoplara bakmanı tavsiye ederim. Ki MSI GT683R kullanıyorum bende. Ama sorun oluştuğu an çözümü yok hala.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.