Şimdi Ara

msi after burner ile o.c sorunu(yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 8800 gts 512 195.62 sürücülü ekran kartı var. msi fater burner ı açıyorum, core clock ile shader clock kısmındaki kilidi kaldırıyorum ve core kısmına "710" değerini shader a ise "1700" değerini veriyorum fakat apply yapınca hemen sağ tarafındaki monitörde ve everest de shader clock değeri 1675 de kalıyor core değeride tam nokta atışı vermiyor v.s.. böyle bir sorunum var... shader clock u 1710 yapınca ise sağ taraftaki monitör de ve everest de de 1728 gözüküyor..

sorunum nedir acaba? Bilen kişiler yardım edebilir mi?

• msı afterburner'ın kurulu olduğu yere git,klasöre gir orda cfg uzantılı bir dosya var onu masa üstüne kopyala sonrada not defteri ile aç açınca en altta overclcok ile ilgili bir yer var orada 0 yazar onu 1 yap,değiştir dosyayı kaydet ve msı afterburner klasörünün içine at ,artık oc olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

msı afterburner'ın kurulu olduğu yere git,klasöre gir orda cfg uzantılı bir dosya var onu masa üstüne kopyala sonrada not defteri ile aç açınca en altta overclcok ile ilgili bir yer var orada 0 yazar onu 1 yap,değiştir dosyayı kaydet ve msı afterburner klasörünün içine at ,artık oc olması lazım

o.c oluyor fakat yukarıdaki dediğim gibi oluyor.. dediklerini yaptım yine aynı.. sürücü ile ilgili bir sıkıntı mı yaşıyoruz yine bilmiyorum ki yav...
  • bende 5670 var sapphire aynı şekilde oluyordu eski haline geri dönüyordu sonra aklıma geldi,dedim şuna bir bakayım değiştirdim ve oldu,oc sınırı kalmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.