Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MSI A68HM-E33 V2 BİOS GÜNCELLEME SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
1
Favori
761
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Anakart >> MSI A68HM-E33 V2 BİOS GÜNCELLEME SORUNU
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    95 Mesaj
    arkadaşlar yeni bir pc topladım MSI A68HM-E33 V2 ana kartın bios güncellemesini yapıcam ama yapamadım kendi sitesinden son güncel sürümünü indirdim ve flas a attım ama güncellemiyor bu yazı çıkıyor

there isn't any bios file in this usb key root folder please copy bios file to this usb key root folder

sorun ne olabilir acaba yardımcı olabilecek varmı

|
    |
    Boş olmalı.
    Esirgeyen ve Bağışlayan Allah'ın Adıyla 1- De ki: Ey kâfirler! 2- "Ben sizin kulluk ettiklerinize kulluk etmem." 3- "Siz de benim kulluk ettiğime kulluk edecek değilsiniz." 4- "Ben sizin kulluk ettiklerinize kulluk edecek değilim." 5- "Siz de benim kulluk ettiğime kulluk edecek değilsiniz." 6- "Sizin dininiz size, benim dinim de banadır."
  • Çavuş
    95 Mesaj

flaş boş formatlayıpta attım olmadı 2 3 kere denedim ama olmadı fat 32 ve nfts olarak formatladım olmadı
    |
    |
    Junaiun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

7721v83.zip içersindeki E7721V83.exe dosyasını windows ortamında USB flash belleğe kopyalayıp çalıştıracaksın.Program anakartın doğru model olduğunu doğruladıktan sonra BIOS dosyasını flash belleğe çıkartacak.Yanlış model ise hata mesajı verecektir.
    https://tr.msi.com/Motherboard/support/A68HM-E33-V2.html#down-bios

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhêntir -- 30 Nisan 2016; 17:57:23 >
    |
    |
    serkan_cim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: serkan_cim

flaş boş formatlayıpta attım olmadı 2 3 kere denedim ama olmadı fat 32 ve nfts olarak formatladım olmadı

zipten çıkardınmı dosyayı?
    |
    |

Tesekkurler dedigin gibi yaptim oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Executor Arhêntir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim.
    |
    |
    serkan_cim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: serkan_cim

arkadaşlar yeni bir pc topladım MSI A68HM-E33 V2 ana kartın bios güncellemesini yapıcam ama yapamadım kendi sitesinden son güncel sürümünü indirdim ve flas a attım ama güncellemiyor bu yazı çıkıyor

there isn't any bios file in this usb key root folder please copy bios file to this usb key root folder

sorun ne olabilir acaba yardımcı olabilecek varmı

aynı anakartla yeni pc topladım ne yaptımsa biosa giremiyorum biosa gireceğine uyku moduna giriyor fast boot diyorum oda aynı nerde hata yapıyorum acaba win 10 kullanıyorum
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.