Şimdi Ara

Msi a68hm-e33, gigabayt a88x-ds2 ve a88x-d3h farkları nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, a10 7850 işlemcim için anakart düşünüyorum. Msi a68hm-e33 (150 TL) gigabayt a88x ds2 (220 TL) ve a88xd3h (280 tl) düşünüyorum. Lakin bu kartlar arası fark nedir bilmiyorum. Sizce hangisini almak mantıklı olur. Harici ekran kartı düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Msi'da overclock yaparken voltaj ayarı veremessin ince ayar çekemezsin.
    Overclock yapmayacaksan al MSI geç fazla para kaptırma.
    Mümkünse v2 versiyonu var onu al.

• nitella kullanıcısına yanıt
    aynı yonsetli boardların fps ye etkisinin sıfır olduğunu düşünürsek , kullanmayacağınız özellikler için extra para VERMEYİNİZ.
  • İlginize ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

• Bahsettiğiniz gigabyte anakartın neweggdeki yorumlarını okudum milletin elinde cortlamış kısa sürede temkinli yaklaşmakta fayda var. Msi a88x g41 v2 modeline bakın bir de üçünden de iyi görünüyor. Trde fm2+ anakart modeli az, pek satılmıyor diye getirtmiyorlar herhalde alternatif pek yok o yüzden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • a68hm v2 al overclockda yaptım bir miktar athlon 860k ile 4.3 ghz de sorun yoktu daha üstünü denemedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: m352

Bahsettiğiniz gigabyte anakartın neweggdeki yorumlarını okudum milletin elinde cortlamış kısa sürede temkinli yaklaşmakta fayda var. Msi a88x g41 v2 modeline bakın bir de üçünden de iyi görünüyor. Trde fm2+ anakart modeli az, pek satılmıyor diye getirtmiyorlar herhalde alternatif pek yok o yüzden

Evet haklısınız g41 hepsinden daha iyi fakat ATX boyutunda, benim kasa mini ya da mikro olanlar için uygun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.