Şimdi Ara

ms pro duo sorunu acil yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün 8 gblik çakma hafıza kartı aldım.pspye taktığımda 8 gb olduğunu görüyor nitekim pcden usb bağlantısı yaptığımda ilk önce disk biçimlendirilmesi gerek diye bir uyarı verdi.biçimlendirdim bende ama şu an kart 944 kb olarak gözüküyor(Disk biçimlendirirken kapasite bölümünde 944 kb yazıyordu farketmedim..)Şu an pcm diğer kartların içindeki dosyalarıda görmüyor(diğer kartlara format atmadım) pspnin içinde hangi kart olursa olsun pcde 944 kb gözüküyor.512lik orjinal kart denedim ondada sorun aynı malesef ne yapmamı önerirsiniz arkadaşlar lütfen yardım edin...

• aynı sorun benim bir arkadaşta da vardı. Bizde hafıza kartını tekrar psp'ye takıp psp ile formatladık eski haline geldi
  • sorun devam ederse psp ile format at. bilgisayara takmak istediğinde ara kablo kullanarak psp'yi pc'ye bağla
  • orjinal kartıda görmüyodu psp.Ama şans eseri bi çözüm yolu buldum :) usb bağlantısı yaptıktan sonra kartı içine taktığımda orjinal yada çakma kartların hepsini pcde görebiliyorum,işlemde yapabiliyorum..belki daha sonra aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar için çözüm olabilir diye yazma gereği duydum.İlgilendiğiniz için teşekkür ederim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.