Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.829
Cevap
86
Favori
94.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı kanalın Suits dizisini takip ediyorum çok kaliteli ve bu ondan da iyiye benziyor,

yeni bölümün yayınlanma zamanını henüz öğrendim, üzüldüm keşke daha erkene çekseler herkes izledi nasıl olsa...
  • Sizce 24 Haziran'ı beklemeli miyim yoksa izleyeyim mi?
  • diziyi fight club!a çok benzettim ben, konu olsun, senaryo olsun.
  • Herkes çok beğenmiş gibi. Bi ara izliyim bari ilk bölümü.
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    hocam sen baya yanlis gelmissin seni buraya alalimhttp://forum.donanimhaber.com/m_100146969/mpage_2//tm.htm#106344237
  • Ooo ilk bölümü cikmis alirim bi dal zaten dizilerimin cogu bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwho -- 31 Mayıs 2015; 1:27:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölüm güzeldi, tutar gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizide anlatılan hackerlık olayları güzelde, beni diziye bağlayan verdiği toplumsal mesajlar oldu.
  • Pek bir beklenti olmadan gecenin bu kör saatinde izledim ama tahmin ettiğimden daha kaliteli bir yapım olacak gibi duruyor. hani olsaydı 1-2 bölüm daha izlerdim üst üste . Bu da demek oluyorki dizi olmuş izlettiriyor. Devamını merakla bekliyorum.
  • Ben de izleyeyim bari.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

hocam sen baya yanlis gelmissin seni buraya alalimhttp://forum.donanimhaber.com/m_100146969/mpage_2//tm.htm#106344237

karıştırmışız konuları yahu , sağol uyarı için
  • Her bölüm aşırı aksiyon dolu değil. Fakat çok iyi bir gizem konusu var. Ben tarihi, dini mistik konuları çok sevdiğim için çok beğenerek izledim.
    Aynı dizi amc ya da netflix olsa çok daha popüler olurdu diye düşünüyorum.
    İlk iki bölümü izleyip karar verin bence sizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

Her bölüm aşırı aksiyon dolu değil. Fakat çok iyi bir gizem konusu var. Ben tarihi, dini mistik konuları çok sevdiğim için çok beğenerek izledim.
    Aynı dizi amc ya da netflix olsa çok daha popüler olurdu diye düşünüyorum.
    İlk iki bölümü izleyip karar verin bence sizde.

İzliyeyim bakalım
  • Toplumsal mesajlar olsun, karakterin kendi kendine konuşması falan çok hoşuma gitti. Başrol Scofield'a benziyor birkaç da tanıdık yüz var tutar bence bu dizi.
  • gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker yine mi aynı terane
  • Evet 2. bölüm 1 Temmuz'da yayınlanacak. Dizinin çıkış tarihi 24 Haziran fakat internete sızdırıldığı için izleyebildik.
  • Dizinin ilk bölümü bir çok kişinin beklentisinin ötesinde çok iyi başladı. Arada konuşmalarda çeşitli hacker gruplarına gönderme yapsalar da dizideki ana karakterin gerçek hayatta benzerleri çıkabiliyor(haberlerde). İlk bölümün şimdiden internete sızması(ya da ilgi çekmek için bilerek sunulması) izleyen herkeste büyük merak uyandırdı. Son kısımda ise şirket yönetici yardımcısı esas elamanın toplantı sırasında zarfları değiştirdiğini gördüğü için çağırdığı belli.
  • İlk bölüme 10/9 veririm! Umarım bozmazlar süper..

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 31 Mayıs 2015; 13:59:23 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.