Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.830
Cevap
86
Favori
94.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu diziyi nasıl atlamisim altyazı çıksın izlerim akşama güzel bir şeye benziyor,yorumlarda olumlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk bölüm gayet güzeldi bozmadan ilerlerse ne mutlu
  • İzleyin izlettirin.
  • Çok sağlam dizi hele bu yoklukta 10 kat değerli.

Sarışın hatun sadece film izlemeye gelmemişti ya neyse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wayward Pines ile birlikte bu diziye başladım. İyi başladılar ama bozmazlar inşallah.
  • güzeld, bu tarz pek dizi yok iyi oldu valla.
  • Bu dizi +18 olmalı çünkü ülkemizde ki ergenler özellikle konu dışındaki asosyaller bundan etkilenip bon hockor olocom diye ortada dolanabilirler. Çünkü breaking bad izleyen her ergen bon oyostoroco yopcom diyor şahit oldum

• o ikisinde bir friendzone olayı var bakalım ne olacak.
  • Bu dizi çok mu iyi bana mı öyle geldi acaba

• bunu diyen liseli asosyallere laf atıyor
  • Önlerden yer alak Dizi harbiden güzel başladı umarım üzerine katarak devam eder.
  • dizinin başlama tarihi 25 haziran olarak gözüküyor ilk bölüm önceden düştü sanırım 2. bölüm için epey bekliyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaçak Mazot -- 30 Mayıs 2015; 1:15:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Mazot

dizinin başlama tarihi 25 haziran olarak gözüküyor ilk bölüm önceden düştü sanırım 2. bölüm için epey bekliyeceğiz.

pilot bölümlerin sızdırılması adet oldu hocam nedense
  • Az önce izledim ve çok beğendim. Bu tarz dizileri pek görmüyoruz. Diziyi izlerken kaliteyi anlayabiliyorsunuz. Keşke netflix yapımı olsaydı da hepsini bir haftada bitirseydim dedim kendi kendime. İlk bölümden beni bağlamayı başardı dizi. 8,5/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

bunu diyen liseli asosyallere laf atıyor

Iste bundan bahsediyorum bu adam bunu izleyecek sonra heckir olcam herşeyi heklicem diyecek

• Çok güzel bir başlangıç oldu inşallah böyle devam eder. Baş rolde ki çocuğun oyunculuğu çok güzel. Müziklerde efsane ya Bu arada güllüoğlu'nu fark edenler???
  • ilk bölümü az önce izledim de müthişti tek kelimeyle şimdi işin yoksa temmuzu bekle
  • Posterlerdeki mottolar hoş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

ilk bölümü az önce izledim de müthişti tek kelimeyle şimdi işin yoksa temmuzu bekle

2.bölüm temmuz'da mı?
  • Kesinlikle ilk bölümüyle saran ve merak ettiren dizi uzunca devam eder mi böyle diziler ama bir arkadaş temmuz demiş o zaman çokda umutlanmamak gerekir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.