Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 ) (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.829
Cevap
86
Favori
94.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Final değildi ki hocam, daha 4 bölüm var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • empire1530 E kullanıcısına yanıt
    oha harbiden daha 4 bölüm varmış daha ne işlicek ki bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Mutlu son olacağını sanmıyorum. Uçak teorisinden haberiniz yok galiba
    Var da benimki de bi teori.

Diziyi kaosla bitireceklerinden tirsiyorum bir sürü soru isaretiyle.
    Bu teorilere pek takmamaya calisiyorum ama ta 2 sene oncesinden Elliotun istismara ugradigini yazan adamlar bunlar :S
  • When The Crowds Are Gone kullanıcısına yanıt

Bu bölümde Elliot telefon kulesine bakarken bile uçak gösterdiler. Korkuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • empire1530 E kullanıcısına yanıt
    O nedir hocam?
  • Arkadiusz Milik kullanıcısına yanıt

Dizinin birçok yerinde gösterilen bir sembol aslında. Daha çok spoiler istiyorsan aşağıdaki linke bakabilirsin, gerçek olma ihtimali yüksek olan bir teori olduğu için istersen bakmayabilirsin.

https://www.reddit.com/r/MrRobot/comments/doxj3m/season_4_set_spoilers_these_two_characters_still/?sort=new

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 4 Aralık 2019; 17:21:42 >

• Gelecek bölümler hakkında teorim:
    Bence WhiteRose'un o büyük projesi zaman makinesi ya da başka bir paralel zamana geçişi sağlayan teknoloji inşa etme ile alakalıydı. Bu kadar güç ve paraya da bunun için ihtiyacı vardı. Her şey buna işaret ediyor. Whiterose'un zamana takıntılı olması ve eski sevgilisinin ölümünden ötürü kendini suçlu hissetmesi... "Another world" projesinin tarifisini başka türlü yapamıyorum. Hatırlarsanız bölümlerin birinin başında başka bir evrenden görüntüler izlemiştik, zaman makinesi ile ilgiliydi. Ayrıca Mac Quayle'in bestelediği müziğin bir ismi "parallel-universe" Angela hayatta, sadece projemi göstermeme izin ver derken, acaba diğer evrende Angela'nın hâlâ hayatta olmasından mı bahsediyordu?

• Espâda kullanıcısına yanıt

evet. teori doğru ama hala net değil, önümüzdeki bölümlerde göreceğiz. bir makine var ortada, ama ne işe yarıyor tam anlatilmadi

• Rusya tabanlı "Evil Corp" adlı hacker grubu için Amerikalı ve İngiliz yetkililer adli süreç başlatmış. Bu hacker grubu dünya genelindeki şirketlerden 100m dolardan fazla para çalmış.
    Ayrıca bu grubun yakalanmasına sebep olacak ipucu vs. getiren kişilere de 5 milyon dolar ödül verilecekmiş.

Mr. Robot'un dünya genelindeki olayları bu derece tetiklemesi acayip hoşuma gidiyor.

Bu arada Sam Esmail, 4x07 için WGA Awards'a aday gösterilmiş. 1 Şubat günü kazanan açıklanacakmış. Tarafımız belli tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nomadio -- 6 Aralık 2019; 4:0:3 >

• Espâda kullanıcısına yanıt

s03e01 40. dakikasında angela elliot ile zamanda yolculuk hakkında konuşuyordu.

• Zaman makinesi deyip saçmalada rekor kırmasınlar. Işık hızına yada solucan yada kara deliklere girmedikçe zaman makinasının bilimsel karşılığı olanaksız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 7 Aralık 2019; 13:56:58 >

• Zaman makinesi değil de simülasyon olabilir.

• edit = spoiler içine alalım lütfen

tamam, solucana girip ordan geçmişe ...
    ismail reyizin saçmalayacagini sanmıyorum. jj abrams olsa, gözü kapalı diyebilirdim.

• 4x10

Gayet güzel yerleştirilmiş bir karakter bölümü olduğunu düşünüyorum. Esmail reis uçak teoricilerini trollemiş, ben de trollendim. Leon, Irving gibi karakterlerin de gösterilmesiyle artık geriye kalan 3 bölüm tamamen Elliot ve Whiterose ikilisine ayrılacak. 3 bölümde o kadar çok şey anlatılır ki...

4x12 ve 4x13 aynı gün arka arkaya yayınlanacak. Yani son finale son 2 hafta.

4x11 - Çıkış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 9 Aralık 2019; 11:5:10 >

• Mr.Robot.S04E10.410.Gone.1080p.AMZN.WEBRip.DDP5.1.x264-CKBTL için altyazı çıktı mı arkadaşlar ben bulamadım
  • Yarın akşam vizem olduğu için bugün çeviremeyeceğim. Yarın akşama atarım başkası çevirmezse.

• 4x10

dominique öldümü şimdi. Darlene de gitseydi ölecekmiydi.

• son zamanlarda izleyip en beğendiğim dizilerden

• Ölmedi hocam, sapasağlam. İkisi de zayıf noktalarını yenmeyi başardılar.

• Bir önceki bölümü büyük final gibi yaparsan,kalan bölümler de böyle çöp gibi olur.Bölüm resmen bitmek bilmedi...
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.