Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 ) (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.829
Cevap
86
Favori
94.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mhmmd.ozkan

dayı balık neyi ifade ediyor bu dizi için balık ne ya bunu bilen biri yok mu ?

hangi sahnede ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    1 ç sezonda bi kaç kere siyah balık geçti hatta ismi qwerty sonra 2. sezonda
    bu angelina moss u white ross siyah bi odada sorguya falan çekiyor orda balık var mesela
    bu dizi için balık ne anlam ifade bunu çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmmd.ozkan

1 ç sezonda bi kaç kere siyah balık geçti hatta ismi qwerty sonra 2. sezonda
    bu angelina moss u white ross siyah bi odada sorguya falan çekiyor orda balık var mesela
    bu dizi için balık ne anlam ifade bunu çözemedim

baktım da biraz, pek bilgi yok balık hakkında şu an
    hatta, kedi olarak düşünmüşler ilk başta ama rami malek'in alerjisi olduğunda balık olarak değiştirmişler

bi yerde yazan teoriye göre, balık = mr robot, çünkü elliot'un dediğine göre qwerty'i olmadan yaşayamam demiş, artık hack işlerinden mi bahsediyor yoksa balıktan mı , orası belli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Anonymous_39

Bu 5/9 hack ne oluyor tam olarak ?

E Corp hack olayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu farkeden oldu mu ?
  • mhmmd.ozkan kullanıcısına yanıt
    evet konuda da çok konuşuldu

• simülasyon(paralel) evren teorisi hakkında ne düşünüyorsunuz? birkaç şey okudum. mantıklı geldi aslında. philip price 'in whiterose hakkında ''gerçek dışı planları var hayal dünyasında yaşıyor demesi'' whiterosun tesisinde paralel evrenler hakkında konuşma yapılması ve tesisin bize gösterilmesi,angelanın bir gün ailesiyle buluşacağına inanması, 3.sezonda gördüğümüz angelanın küçüklüğünü oynayan kızın 2.sezondaki angelayı teste tutan kız olması,
    dark army üyelerinin her şeyin daha iyi olacağına inanıp hiç korkmadan intihar edebilmeleri, whiterosun sağ kolu olan adamına 'planın sonunu göremeyeceksin ama iş bittiğinde yanında olacağım' demesi bunların hepsi planın simülasyon (veya paralel) evrenle alakalı olduğuna işaret ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladies and gentlemen -- 15 Ocak 2018; 23:27:59 >

• Sunu izlemeyi birakmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 21 Ocak 2018; 1:48:12 >

• Dizide hiç takılmadım. Hiçbir sahnede mantıksızlık falan yok.

Tek sorun 2.sezon çekilirken çoğu sahneyi 3.sezonda açıkladıkları için unutacağımızı tahmin edememeleri.

Dizi 3.sezonun tüm bölümleriyle "EFSANE" statüsüne sıçradı. Her bölümü sinema tadındaydı.
  • Konu 9. sayfaya kadar düşmüş kimse izlemiyor yada herkes izledi ben geç kaldım galiba. 3. sezonu bitirdim az önce. Ne çok iyi, ne çok kötü. Anlamadığım kısımlar da oldu ama genel olarak çözüldü her şey. 4. sezon olacak mı olacaksa konu ne olacak merak ediyorum. Beyazgül falan uzatmazlar umarım sıkmaya başladı.

• Sezon finalinin son sahnesinde "i am a traveler" deyince bir an zaman gezgini felan sandım dedim acaba whiterose zaman makinesiyle baba aldersonu mu getirdi ne yaptı :) Maalesef ki yanlış çıktım bizim torbacı geri gelmiş kesin yine başı belaya geldi Elliota temizlettirecek kendini silah zoruyla. Bu herifi görünce aklımız ilk sezona gitti shaila yı özledik belki birgün whiterose elliota yapar bir güzellik :D Ne demişti bu işin sonunu göremeyeceksin ama bittiğinde birlikte olacağız. 4. sezon çok ateşli geçecek bu paralel evren mevzularından hadi bakalım

• Arkadaşlar ben ilk 2 sezon güzel izledim de 3.sezon biraz geç izledim ve bir çok şeyi unuttum anlayamadım haliyle şuan finali de bitirdim ama bu 5/9 evil corp hack olayı sonra finalde bir kod var onu yolluyor bu ne oluyor ayrıca sondaki adam neyin nesi böyle bana ışık tutacak bir paragraf yazabilirmisiniz. Eminim benim gibi bir çok kişi için yardımcı olacaktır.
  • Dostlar, 2. sezon 3. bölümde falan bırakmıştım diziyi sizce devam etmeli miyim? 3. sezon yorumlara bakılırsa iyi gibi görünüyor bir şans daha vermeye değer mi?
  • Deger, 3. sezon sariyor.
  • Yeni sezon ne zaman yahu öncekini unuttuk resmen :)

• Yine ağustos eylül civarı başlar diye tahmin ediyorum. Sezon başı önceki sezonu hatırlattıkları için sıkıntı olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ufak bilgilendirme geçeyim dizinin daha çekimleri başlamadı Kasım ayı gibi başlayacağı tahmin ediliyor. Birde sezon 1'in öncesini anlatacak bir çizgi roman yayınlanacak sonbaharda teşekkürler :)
  • 3.sezonu yeni bitirdim gene harika bir sezondu. 8.bölüme kadar çok iyi geldi ama ondan sonra vites düştü son 3 bölüm pek iyi değildi. Gene büyük haz alarak izledim bu sezonu da. Kendine has atmosferi, yönetmenliği, senaryosu ve karakterleri ile başka bir boyuta çekiyor izleyiciyi. Bobby Cannavale yarmış geçmiş bu sezon.
  • Uzun zaman oldu. Gelsin izleyelim. Özledik.

• yeni sezon ne zaman yav yaprak kımıldamıyor haber yok unuttular mı bu diziyi
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.