Şimdi Ara

Mr. and Mrs. Smith (2005) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: antiochos

Film geyik eğlendiriyor ama sinemada izlenebilecek bir film değil. Tam beğenecektim ve filmden mutlu halde çıkacaktım ama final shnesi olayı kopardı aşırı saçma buldum. Yani o barakanın içine girdikten sonra çıkmalarını beklemeleri sıçış . ombalar havada uçuo ama kimse oraya bomba atmayı roketatar çakmayı düşünemiyo, ya çok sıçıştı be abi, 2 kişiyi vuramıolar uzak mesafeden o kadar adam. Matrixten bile saçma .Böyle sahnelerde referans EQUILIBRIUMDUR abi zaten ondan esinlenmişler biraz

evet terminator gibi gostermi$ler resmen ... son sahnesi aynen oyle sacma olmu$ .
  • quote:

Orjinalden alıntı: comp_mad

izlenebilirlik=izlenebilite=izlenebility=watchibility, işte evrim bu

Puuuuhahahhahahahahahhaaaaaaa

İzlenebilite mi!

Puuuuhahahahahhahahahahhahahahaaa

• quote:

Orjinalden alıntı: San Andreas Citizen

Ben filmi bugün izledim biraz daha kısa yapsalar kesinlikle 10 üzerinden 9 alabilicek kadar iyi derdim bana biraz uzun gibi geldi. Filime 10 üzerinden 8 veriyorum ve gitmenizi tavsiye ediyorum, sizin de yorumlarınız bekliyorum

Brad Pitt ile Angelina Jolie'yi biraraya getiren ve aralarında aşk dedikoduları çıkmasına yol açan "Mr. And Mrs. Smith", mutlu bir evlilik sürdüren John ve Jane Smith'in birdenbire evliliklerini test edecekleri, zor bir durumla karşılaşmalarıyla yaşanan karmaşayı konu alıyor. Dışarıdan bakıldığında, sıradan bir Amerikan banliyösü ailesi görünümündeki Smith'ler, aslında birbirlerinden çok büyük bir sır saklamaktadırlar: Her ikisi de, birbirlerine rakip iki örgüt için kiralık katil olarak çalışmaktadır. Bu durum, uzun süre evliliklerine fazladan bir heyecan katmamıştır belki, ama yeni işlerinde birbirlerini öldürmekle görevlendirilince işler biraz karışır.

Mr. and Mrs. Smith (2005)

http://www.sinema.com/film_ozetbilgiler.aspx?FilmID=5618

evet çok tavsiye eden var .inşallah izleme nasip olur .tavsiyen için saol

• 10 üzerinden 2 veriyorum hiç beğenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fena olmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 23 Nisan 2018; 23:2:26 >
  • Valla ben katılıyorum. Film komple mantık hatası. He absürdlüğünü kabul edip izleyenler ve absürd yapım sevenler için o kadar da problem yok ama... Gerçi günümüz leş filmleri arasında yine daha iyi duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.