Şimdi Ara

mpio fg-100 kritiği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün önce bu model mp3 player aldım.Bu ürünün kutu içeriği harika.taşıma ipi kılıf koşarken millete artislik yapabileceğiniz kol bandı bile war.Ürün hiçbir program istemiyor drag and drop şeklinde mp3 lerinizi atabiliyorsunuz.Özellikleri ise harika line in,fmlyrics gösterme,human eye özelliği ile bulunduğu ortaöma göre ekran ışığını değilştrme,en önemli özelliği ürünün pil ömrü 1 aa pille 43 saat.1 kişisel 6 tane yarlanabilir ekolayzır war bunun yanısıra 4 farklı ses efektide war.Ses kalitesi tatmin edici düzeyde.bu özellikleri karşısında bu ürünün fiyatı 242 ytl ewet yanlış duymadınız tam tamına 242 ytl ne 270 nede 260 :)
    rewiewed by James Kim from cnet (way be kendimi editör gibi hissettim)

• şimdi bu ürün gerçekten cok guzel almayı kafaya koydum ancak sorun su tr ithal edilen ürünler ab standartları konusunda gelen yasaya uygun olarak geliyorsa az ses verir. cunku mpionun kendi sitesinde 2 ürünün oldugu ve ab ile world ürünlerini farklı oldugunu soyluyor. bu konuda sen nereden aldın ve ses konusunda sesi bir urunle karşılaştırsan mesela kimle yarış yapabilir.
  • Öncelikle soulfound tebrikler cihazını iyi günlerde kullanman dileğiyle. Uzun süreli kullanım sonucu gelişen yorumlarını da daha ayrıntılı olarak bekleriz

MPIO güzel bir firma; fakar TR'de hem pek bilinmiyor hem de getiren dist. biraz pahalı getiriyor bence. Yoksa minton gibi markaların arkasında olmayı hak eden bir firma değil.

Sana tavsiyem, ortalamanın üstünde kulaklıklarla cihazı iyice test etmen sonra da bizle yorumlarını paylaşman ki ileri de bu cihazı tavsiye ederken içimiz rahat olsun

@cgr bu ürünlerde ses kısıtlaması olduğuınu sanmıyorum. Ülkemizde ses kısıtlamasına sahip olarak mp3 çalar getiren iki firma var; onlarda Sony ve Philips bunun dışındakiler de sorun olduğunu sanmıyorum. [Olsa bile ufak bir firmware güncellemesi ile aşılabiliyor ]

• iyi o zaman ben alayim bu ürünü suanda eternalden alınan ürünlerde 6 taksike yüzde 3 lük bir indirimle 233 ytl geliyor 6 taksit üstelik bu arada bu ürün pioneerin mp3 firması bunu size rahatça soyleyebilirim
  • bu ürünü şu anda sennheiser mx 550 ile deniyorum bence ses tatmin edici düzeyde i river gibi değil ama genede iyi.ayarlı ekolayzırtlar iyi değil bu zaten diğer mp3 çalarlardada war.user ekolayzırı kullanıyorum ses o zamanda ha güzel oluyo ses efektlerini fazla beğenmedim ama kişiden kişiye değişir. gelellim ses düşüklüğüne ewet ilk aldığımda ses düşüğktü eu versiyonuna bakarsan 6mw yazıyor.internet kafeye gittiğimde 1,71 versiyonunu firmware yaptım ses genede deişmedi.sora worldwide versiyonunu denedim o zamansest4e büyük bir artış oldu.avrupa versiyonunda ses sondayken dışardaki sesleri duyayurdum nrahatlıkla fakat worlwide versiyonunda bu olay yok.Ses açısından bence basları gerçekten güzel veriyo ama bassı sona alırsan mx550 bile olsa bassa kulaklık dayanmıyo seste bozulma oluyo.Ben genellikle tiz sesleri düşüyorum yoksa kulağa zarar veriyo aşırı tiz ben çok rahatsız oluyorum.Sonuç olarak ses kalitesi iyi ama iriver gibi değil o daha oturaklı sesler veriyo.Ses kaydı gerçekten mükemmel bence en iyi ses kaydı yapan alet.ses kaydı yaparken kütüphane ofis park gibi seçenekleri tıklarsan ona göre ses kaydının hassasiyeti değişiyor.Ben kütüphanede denedim inanılmaz güzeldi ses kaydı.Bence o fiyata alınacak bi ürün creative alacağına bunu almanızı öneririm.fiyatıgerçekten çok ekonomik.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.