Şimdi Ara

Mp3 Minimize?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mp3 dosyalarını boyutlarını minimize edebilen program war mı? Yardımcı olursanız!..

• program ismi bilmiyorum fakat çoğu programda VBR desteği vardır bu gerçekten dosya boyutunu düşürürken kaliteyi arttırıyo..yaptığı şey mesela normal şarkılar CBR oluyolaryani constant bitrate yani her zaman sabit bitrate her saniyesinde 128kbit diyelim mesela halbuki VBRde ise az enstruman çalarken bitrate'i 32ye kadar düşürüyo ve dosya boyutundan kazanç sağlıyo ve kaliteden hiç bişey kaybetmiyosun..herhangi VBR destekleyen bi program bulup denersen sende farkı görebilirsin
  • Attrack3 dosya formuyla kaydet. Sony'nin kendi müzik sıkıştırma formatı. Üstelik bazı Sony discmanlarle mp3 çalarlar bu formatta çalmayı destekliyor.
  • Açıkçası ben bir sitede arkada fon olması için düşünüyorum. Ondan dolayı. Nasıl yardımcı olabilirsiniz?
  • 4 Mb lik bir Mp3 ü 850 kb civari cevirirse isine yarar mı? ses kalitesinden de hemen hemen hic odun vermiyor... cok az onu da hissedemiyor insan... elimde boyle birsey var ama cd lerde su an bulup siteme yuklerim yarin girer yuklersin belki bu gece de yetistiririm.. adını hatirlamiyorum hatirlarsam sana yazarim... uygunsa tabi kucultme...
  • Hocam çok iyi olur ya. Gerekiyo ayıptır sölemesi. Sana zahmet vermek istemem. Ama işime çok yarar. Saol. Bekliyorum.
  • arkadasim siteme ekledim imzamdaki siteye gir uye ol (cok gorme yeni actik) tam surum programlar bolumunde dBpowerAMP Music Converter diye bir program var onu indir ve gule gule kullan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.