Şimdi Ara

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ## (187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.945
Cevap
54
Favori
325.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Brave tarayıcısındaki gibi cihaz tanımlama girişimlerini engelleme özelliği gelse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8830A7558

Brave tarayıcısındaki gibi cihaz tanımlama girişimlerini engelleme özelliği gelse.
    onlar zaten var hocam 10 yıldır var. about:config üzerinden bir kaç ayar gerektiriyor. privacytools.io sitesinden privacy browser sekmesine bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haberdeki Twitter penceresini Firefox'ta görebiliyor musunuz? Uzun zamandır Twitter pencerelerini göremiyorum. Chrome'da kontrol ettim ancak bir sorun yok.

https://forum.donanimhaber.com/matrix-4-aksiyon-sahneleri-paylasildi-yine-catilardayiz--142031206

https://i.hizliresim.com/MRYzqk.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 17 Şubat 2020; 7:53:52 >
  • 74.0b4 (64 bit) yayınlandı
  • yüklü olmasına rağmen eklenti çalışmıyor. jdownloader eklentisi

• quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

Tek tuşla sekmeyi kapatmak istiyorum ve bunun için klavyeden tab tuşunu ayarlamak istiyorum. Böyle bir eklenti var mı
    Klavyeden Tab tuşuna tıklıyacam geçerli sekme kapanacak.
    Chrome için de arıyorum böyle bir eklenti
    bunu yapabilen bir program var mı. sekmeyi klavyeden tek tuş ile kapatmak benim için önemli
  • 75.0b2 (64 bit) geldi.
  • Siteye girip aşağıdaki "Yorum yap" bölümüne tıklayabilir misiniz? Firefox'ta tıklanılmıyor ancak Chrome'da bir sorun yok. Tıklayıp,yorum yapabiliyorum.

https://www.pamukovahalk.com/haber/4104387/olmasi-gereken-mesafe-kurali-ni-musterilerine-boyle-uyguluyor
  • php yorum bölümü sanırım. otomatik engelleniyor gibi duruyor.
    site reklamı mı yapıyorsun diye de kıllandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 27 Mart 2020; 2:57:45 >
  • 76.0b1 (64 bit) geldi.
  • Firefox yer imlerini dışa aktardım sonra Firefox'u silip tekrar yükledim. Yer imlerini tekrar içe aktardım ancak araç çubuğunda görünmüyorlar.

Arşiv-Yer imleri bölümüne baktığımda yer imlerinin hepsi görünüyor. Ya ben yapamadım ya da hata var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 13 Mayıs 2020; 2:14:8 >
  • Arşivde varsa Ctrl+A yap sürükle sonra yukarıya
  • @byJuck

Evet, oldu teşekkürler.
    Bu arada yer imlerinde DH varsa logosu nasıl görünüyor sizde?
    Bütün sitelerin güncel logolarını görebiliyorum ama nedense DH'nin eski logosu görünüyor bende.
    Silip yeniden yer imi yapsam da fark etmiyor.

• Arkadaşlar firefox ilk açıp bir siteye girmek istediğimde yaklaşık 20 25 sn bekletip öyle giriyor. Sonra hiç bir problem yok ama her kapatıp açtığımda aynı şey oluyor, fikri olan var mı?
    Edge'de sorun yok.
  • Firefox kullanıyorum her seferinde kullanıcı adı ve şifre giriyorum. Hiçbir sitede beni hatırla işlemiyor. Nasıl aktif edebilirim?
  • 77.0b8 (64 bit) geldi
  • Windows 10 da masaüstüne URL kısayolu atamıyorum yapabilen var mı? URL yazısını seçip yada kilit simgesini sürükleyip masaüstünde kısayol atamıyorum yani.

Edit: sorunu hallettim aşağıya çözümü yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CloneTrooper -- 26 Mayıs 2020; 23:10:2 >
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.