Şimdi Ara

Moussa Sow Reisi Geri Getirelim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adamın her sene kesin 15 gol garantisi var diyebiliriz, meselâ geçen yıl kanat oynadı 25 maçta 12 gol 2 asist yapmış.

Her iki maçta 1 tane kesin atıyor istatistik olarak, derbileri de seviyor.
    Peki neden geri getirmiyoruz?

nabil dirar gibi yeteneksiz çöplere 4,5 milyon euro verileceğine senede 15 gol garantisi olan adam alınsaydı keşke.
    Alacaklarından bile vazgeçmişti bize gelmek için, şimdi de koşa koşa gelir.

Kaleyi gördüğü yerden rövaşata atan adamı yollayıp dirar gibi kazma adamlara para harcadık daha birşey demiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Futbolcu olarak bizim taraftar kadar geçmişe takılı kalan başka bir topluluk yoktur herhalde. Hala Sow gelsin, Emre gelsin diyenler var...

Dünyada başka futbolcu mu kalmadı? Sow geldi katkısını yaptı, para kazandırdı ve gitti işte, uzatmanın bir manası yok ki. Hayır Sow'u insan olarak ben de çok seviyorum da geçen sezon da gol katkısı vermesine rağmen iyi oynamıyordu yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Gelenler çok mu iyi hocam? Senelik 5,5 milyon € alıp antrenmanlara bile çıkmayan karaktersiz malum oyuncular var takımımızda.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulİstanbulOlalı

Gelenler çok mu iyi hocam? Senelik 5,5 milyon € alıp antrenmanlara bile çıkmayan karaktersiz malum oyuncular var takımımızda.

Öyle deme hocam Aziz'in prim vereceğini duyunca çıkmaya başlamış antrenmanlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamın gözünü bir türlü doyuramadık hocam, 4 yıldan 22 milyon euro yapar. Bunun primi, maç başı ücreti vs. bir sürü fazladan parası da var. Şükür 1 yılı kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulİstanbulOlalı

Öyle deme hocam Aziz'in prim vereceğini duyunca çıkmaya başlamış antrenmanlara

O vasıfsızın örneğini verme bana, nefret ediyorum ondan. Sow tabii ki öylelerine bin basar ama bir de işin diğer tarafı var. Valbuena gibi bir oyuncu daha bulmak çok zor olmamalı

Lakin Scout ekibi Kemalettin-Saffet-Müjdat üçlüsü olunca oyuncu ağımız da bu kadar dar oluyor elbette...

• sow da mı reis oldu sonunda
  • Dirar çöpü oynayacağına gelsin formayı alsın reis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalsın.
  • kaval kemiği reis

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.