Şimdi Ara

Mouse Yardım Kararsız kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çizim programlarında ve bazende oyun oynarım (cs,dota vs...)

logitech in mx anywhere modeline baktım yorumlarda pili yediğini söylediler.

bunun üst modeli mx performence ye baktım pili şarj edebiliyor en azından diye 3 4 günde pilinin bittiğini söylediler

şuan m525 modelini kullanıyorum bozulmaya başladı yeni daha iyisini alıyım diyorum 1 sene hiç pil değiştirmeden rahat kullandım.

çizim ve oyun için mouse tavsiyelerinize ihtiyacım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan2031

çizim programlarında ve bazende oyun oynarım (cs,dota vs...)

logitech in mx anywhere modeline baktım yorumlarda pili yediğini söylediler.

bunun üst modeli mx performence ye baktım pili şarj edebiliyor en azından diye 3 4 günde pilinin bittiğini söylediler

şuan m525 modelini kullanıyorum bozulmaya başladı yeni daha iyisini alıyım diyorum 1 sene hiç pil değiştirmeden rahat kullandım.

çizim ve oyun için mouse tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Kesinlikle M705, programlara çok işini görür ele tam oturuyor ve rahat sürmesi. Orta tuşun serbest bırakıp bir döndürmeyle 5 6 tur kendi dönmesi aşağı yukarı görüntülemelerde sana destek olacak.

Yurtdışından almanı öneririm bu arada amazonda çok ucuz.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    hocam sol tıkta problemler felan oluyormuş o yüzden onu direk elemiştim.
  • basfare1 B kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim üst düzey bi mouse arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan2031

hocam sol tıkta problemler felan oluyormuş o yüzden onu direk elemiştim.

Yok kardeş lazeri nazik biraz hassas yani iyi bakman lazım ama tıkında birşey yok 2 tane eskittim birşey olmadı kaç yıldır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam mx performance için para bulamazsam onu alırım.
  • ahanda tam aradığım başlık.Bende lazer v 450 vardı çok memnundum bozuldu.
    bende anywhere mx almayı düşünüyorum.ama çift tık problemi kafamı kurcalıyor çok kararsızım bi de biraz pahalı 130 tl çok para.
    ayrıca m705 lazer ama darkfield lazer değil.darkfield daha yeni teknoloji camda da çalışıyo.nomral lazer için o garanti yok.
    kablosuz lazer mouse öneren olursa çok memnun olurum.non gamerım.logitech dışı hangi markalar var ...
  • hala bulamadım m705 düşünüyorum çok sorunlu diyorlar valla 180 tl cok para performance için 130 a anywhere alırsan yanında pil doldurucu alıcan aynı paraya gelicek zaten
  • RAPOO 3920P

arkadaşlar bunu bilen varmı özellikleri gayet iyi
  • gurkan2031 kullanıcısına yanıt
    m705 90 tl yahu.şarjlı pilim var zaten hem de kaliteli onda sıkıntı yok.pil olayı benim için sıkıntı değil.tek sorun çift tık problemi sanki her cihazda var gibi algıladım.logitech büyük firma sıkıntı yapmaz diyen de var.hb den 130 a anywhere mx alacağım büyük ihtimal.
  • bende öyle yapıcam büyük ihtimal anywhere alıcam
  • Merhaba,
    Bendenizde Logitech Performance Mx fare kullanıcıyım.
    Öncelikle ürünü alırsanız muhakkak kendi sitesinden kaydını yaptırın. Muhtemelen 3 yıl garanti görünecektr.
    2 yıl boyunca sorunsuz kullandım. Ürünün bence eksk yanları sol el ile kullanıma imkan vermemesi, zoom tuşu benim için anlamsız, application switcher farklı olabilirdi.
    En çok hızlı kaydırma özelliğini kullandım.
    Ancak 2 yılın sonunda sol tuş arızası verdi. Çift tıklıyordu bazen durmadan pencereler falan açılıyordu.
    Bunun üzerine internette birçok bilgi bulabilirsizni. Ebay üzerinden buton siparişi verdim ve değiştirdim Ancak buda kolay olmadı. Tabi bir de skates siparişi verdik. Valla pc için aldığım parçalardan en çok fara için harcadığım paraya açıyorum. Sonuçta az oyun oynayıp, bol bol iş yapıyorum.
    1 sene dolmadan sol buton tekrar arıza işaretleri veriyor.
    Gene a4 tech on paralık kablolu faresine dönücez galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr12345esk

m705 90 tl yahu.şarjlı pilim var zaten hem de kaliteli onda sıkıntı yok.pil olayı benim için sıkıntı değil.tek sorun çift tık problemi sanki her cihazda var gibi algıladım.logitech büyük firma sıkıntı yapmaz diyen de var.hb den 130 a anywhere mx alacağım büyük ihtimal.

arkadaşlar tünelin sonu kötü bir yere çıkıyor.almayın bu mousu 6 ayda çift tık problemi başladı.logitech de hiç sallamadı.aldığın yerle konuş cevabını yapıştırdı.
  • performance mx almıştım 2 yıldır kullanıyorum sıkıntısı yok :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.