Şimdi Ara

Mouse Sıçrama Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni güncellemeyle beraber fare ile yön vermek isterken oyun saptıyor. Aynı hata touchpadde de oluyor. Sağa veya sola basılı tutup fareyi oynatınca ekran kafayı yiyor. Win güncellemeleri tamamen kurulu. Hatanın çözümünü araştırsam da bulamadım. Win 10 için çok bir yardım da yok. Yardım edebilecek var mı acaba?

• Açıkcası böyle bir şeyin oyunla alakalı oldugunu dusunmuyorum farklı bir mouse ile bir daha dene olmadı butun addonları inaktif edip tekrar dene olmadı launcherdan bir repair yapıp dene şimdilik aklıma gelenler bunlar...
  • Hangi Mouse, sadece wow da mı, bunları da eklerseniz bilen birisi yazabilir.
  • Mouse Logitech marka mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech ise arada bir yapıyor ne yazıkki
  • benim eski mouse'ta da vardı aynı sıkıntı, yenisini aldım sıkıntı kalmadı
  • logitech mouse'larınızın fusion engine özelliğini kapatırsanız sorun çözülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChaosBreed -- 6 Eylül 2016; 11:48:22 >
  • ChaosBreed C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler eve gidince deneyeceğim.
  • Sorununuz çözülmezse oyun içi ayarlardan Advanced> Hardware Cursor ı değiştirin.
  • Laptop un pad üzerinde de aynı sorun var, evet logitech mouse ama asus mouse da taktım aynı hata, laptop da lenova marka. GW2 e karşılaşmadım, wowda önceden olmuyordu, legion gelince olmaya başladı. Hardware cursor u değiştirmeyi deneyip yine yazacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guenwar

Laptop un pad üzerinde de aynı sorun var, evet logitech mouse ama asus mouse da taktım aynı hata, laptop da lenova marka. GW2 e karşılaşmadım, wowda önceden olmuyordu, legion gelince olmaya başladı. Hardware cursor u değiştirmeyi deneyip yine yazacağım...

Hardware cursoru denedim ve sonuç yine aynı, win8 için yama yayınlanmıştı, 10 için böyle birşey var mıdır acaba?
    Veya başka bir fikri olan?
  • Esc > System > Display mode : Fullscreen
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecanonline

Esc > System > Display mode : Fullscreen

Yıllardır aranıpta bulunamayan çözüm, teşekkürler, işe yaradı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.