Şimdi Ara

Mouse de sağ tık sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben pazartesi günü everest sm-790 model mouse aldım 6 tuşlu 3200 dpi bir gaming mouse aldım mouse yi pc de normal kullanırken sıkıntı yok ama oyuna giriyorum (Euro truck simülator 2 - Saint s row 4) oyun içerisinde sağ tıka mouse sağa kayıyor veya aşağıya kayıyor mesela durdugun yerde sağ tıka basıyor Sun sağa kaydirmis gibi hareket algılıyor ve mouse yi oynatmadigim halde sağa donderiyor bunun sorunu mouse de mi benim pc de mi yoksa mouse de mi mouse de ise yarın değiştireceğim acil lütfen yardımcı olan herkese teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar tom clayns conviction oyununda da denemiştim gündüz onda da aynı sorun olmuştu

• aynı işlemi masa üstünde de yaptığınızda sağa doğru mouse imleci hareket ediyor mu?
  • Mehmet.3434 M kullanıcısına yanıt
    Aynı işlem masaüstü nde olmuyordu ama sadece oyunlar da oluyor du bende yeni aldığım için aldığım yere gittim dedim böyle böyle onlar da tamam değiştir elim dediler yenisini aldım eve geldim denedim sorun yok şuan kullanıyorum düzgün bir şekilde. Cevaplamak için ayırdığınız süre için teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.