Şimdi Ara

Mount&Blade With Fire and Sword - Türkçe Yama Desteği (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
23.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 Mayıs'ta Türkçe dil desteği gelecektir. Hem de Official.
    Aynı tarihte kutulu olarak da çıkacaktır oyun. Bilginize. Kısacası siz oyunu çevirene kadar zaten resmi dil sürümü çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RideMyRocket

10 Mayıs'ta Türkçe dil desteği gelecektir. Hem de Official.
    Aynı tarihte kutulu olarak da çıkacaktır oyun. Bilginize. Kısacası siz oyunu çevirene kadar zaten resmi dil sürümü çıkar.

İyi,2 gün kalmış zaten şunun şurasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

quote:

10 Mayıs'ta Türkçe dil desteği gelecektir. Hem de Official.

İyi,2 gün kalmış zaten şunun şurasında

Son 1 gün... Single oynuyacağım tat vermez diye başlamadım bile
  • Beyler D&R'da kutulu çıkış tarihi 12 Mayıs olmuş. Dil desteği de Kutulu oyun ile birlikte gelecek diyorlardı. Bir, 2 gün daha sabretmek zorunda kalabilirsiniz.
    Ben de kutulu çıkınca alacağımdan dolayı sabırla bekliyorum işte.
  • quote:

Beyler D&R'da kutulu çıkış tarihi 12 Mayıs olmuş. Dil desteği de Kutulu oyun ile birlikte gelecek diyorlardı. Bir, 2 gün daha sabretmek zorunda kalabilirsiniz.
    Ben de kutulu çıkınca alacağımdan dolayı sabırla bekliyorum işte.

Kötü haber tez ulaştı
  • @Asetil
    Hocam vallahi resmi sitelerindeki forumlarda hep: ''10 Mayıstan itibaren kutulu olarak (d&r'dan Teknosa'dan vb.) temin edebilirsiniz oyunumuzu.'' diyip duruyorlardı. Fakat D&R'da hepsiburada.com gibi yerlerde ise 12 Mayıs olarak gösteriyor oyunu. Ben de emin değilim. Belki 10 Mayıs'ta mağazalarda bulunur fakat online satışlar 12 Mayıstan itibarendir. Emin değilim. Bu arada hatırlatayım oyun D&R'da ön siparişe çıktı.
  • quote:

@Asetil
    Hocam vallahi resmi sitelerindeki forumlarda hep: ''10 Mayıstan itibaren kutulu olarak (d&r'dan Teknosa'dan vb.) temin edebilirsiniz oyunumuzu.'' diyip duruyorlardı. Fakat D&R'da hepsiburada.com gibi yerlerde ise 12 Mayıs olarak gösteriyor oyunu. Ben de emin değilim. Belki 10 Mayıs'ta mağazalarda bulunur fakat online satışlar 12 Mayıstan itibarendir. Emin değilim. Bu arada hatırlatayım oyun D&R'da ön siparişe çıktı.

Daha bugün D&R'daydım,göremedim oyunu.Genel bir gecikme var sanırsam hocam.
  • Arkadaşlar oyunu alan varmı paylaşılsın artık yama
  • evet beyler yokmu alan? diğer sitelerdede daha satış yerlerine gelmemiş diyorlardı 12 mayıs olarakmı gözüküyormuş geliş tarihi ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: parola13

evet beyler yokmu alan? diğer sitelerdede daha satış yerlerine gelmemiş diyorlardı 12 mayıs olarakmı gözüküyormuş geliş tarihi ne ?

Şu an itibariyle D&R'da hala yokmuş oyun.
  • of bea oyunda yok piyasada şunla türkçe türkçe takılırdık bali bea :D
  • quote:

of bea oyunda yok piyasada şunla türkçe türkçe takılırdık bali bea :D

Acele etmeyin hocam 2 gün kaldı şurada
  • hocam sınavlar başlamadan acık oynayalım ingilizceside avare gibi oynanıyo :D
  • quote:

hocam sınavlar başlamadan acık oynayalım ingilizceside avare gibi oynanıyo :D

Boşver sınavları,oyuna devam
    Oyunlara sardık,finaller falan hak getire artık
  • Ön Sipariş: 12 Mayıs
  • aynen 2 gun sonraya inş :D
  • Beyler ben bu oyunu 15 tll olarak 2 gün önce ingilizce olarak orjinal aldım tükçesi çıkarsa yine para vermek zorundamı kalacaz yoksa bize bedavamı gelecek türkçe versiyona yükseltmek.Hani bazı oyunlarda oyunu açarsın yeni yükseltme var der ya bundada öle mi gelecek ?_?
  • oyun ne kadar ?
  • steam üzeri 15 TL::
  • quote:

Orijinalden alıntı: xapoxx04

Beyler ben bu oyunu 15 tll olarak 2 gün önce ingilizce olarak orjinal aldım tükçesi çıkarsa yine para vermek zorundamı kalacaz yoksa bize bedavamı gelecek türkçe versiyona yükseltmek.Hani bazı oyunlarda oyunu açarsın yeni yükseltme var der ya bundada öle mi gelecek ?_?

Tekrar para vermene gerek yok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.