Şimdi Ara

Mount&Blade Warband(sonunda multiplayer oluyor)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bugün aldığım oyungezer dergisinde okuduğuma göre
    MB online oluyor neyse lafı uzatmayalım ben size beta test için linki veriyim:

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,70868.0.html

Ayrıca daha önce verildiyse şimdiden çok özür dilerim.

Çıkış Tarihi:19 Mart 2010

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iidir -- 19 Kasım 2009; 21:44:57 >

• Kaç yıllık haber ama daha önce hiç açılmadı konusu.

Multiplayer hakkında biraz bilgi vereyim.

quote:

Birkaç Türk geliştiriciyle başlayan daha sonra Dünya çapında büyük bir üne sahip olan Mount&Blade'in yeni online sürümü için çalışmalar devam ediyor.

Mount&Blade, savaş/aksiyon/strateji tarzında bir RPG oyunudur. Oyun ufak boyutuna karşın çok güzel bir grafik kalitesine sahip. Savaş alanlarındaki sesler ve gerçekçilik bize savaşı iliklerimize kadar hissettirebiliyor.

Oyun ne kadar güzel olursa olsun çoğu RPG oyununda olduğu gibi tek kişilik oynanış insanı bir müddet sonra sıkıyordu. Oyunu oynayan çoğu kişi ilk günden beri çoklu veya online sürümün çıkmasını bekliyorlardı.

En sonunda tüm hayaller gerçek oldu ve oyunun yapımcıları bize bu müjdeli haberi verdiler. Yeni sürümün adı ''Warband'' olacak.

M&B Warband'daki izlenimlerim :

→Grafikler geliştirilmiş.
    →Oyunda 32 kişiyle beraber Deathmatch yapmak mümkün.
    →Internet ve LAN üzerinden oynanabiliyor.
    →Oyunda 2 adet Krallık var ; Rhodoks ve Vaegirs.
    →Görünmezlik gibi yetenekler mevcut.
    →Oyuna 1000 dinar ile başlıyoruz bu parayla bazı itemler alabiliyoruz.
    →Resmi forumlardan duyduğum bazı resmi olmayan bilgilere göre Türkçe dil desteğide olacak(mış).

Şu anda Kapalı Beta aşamasında olan Warband sürümü 2010'un ilk çeyreğinde bizlerle olacak.

4-5 ay önce yazmıştım bunu.

• Türkçe forumdakiler oyunun gerçekten güzel olduğunu söylüyorlar. 1-2 ay önce başvuru yapmıştım teste katılmak için. O onaylanmadı şimdiki onaylandı, bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conquistador -- 20 Kasım 2009; 13:41:22 >
  • Hayırlı olsun...
  • Yalnız sadece account onaylandı indirme linki 1-2 hafta sürer diyorlar.
  • Vİto çok özürdilerim daha once yazıldıgını bilmiyordum gerçekten ben istek yollamadım bekliyeceğim.
  • Youtubeden videosunu izledim.Karakter tasarımı çok hoş.Kamera açısıda tps fps arası gibi.Hernekadar tps olsada savaş esnasında arka taraf görünmediğinden arkadan gelecek saldırılara açıksın.Gayet güzel.Karakterlerin combat sırasındaki kılıç kullanma şekillerini azcık daha düzeltirlerse muhteşem olur.Klavye üzerinden çeşitli kombinasyonlarla combo olayıda katılırsa yemede yanında yat.
  • Bişey srmak istiyorum oyunun p2p mi yoksa f2p mi olacağı konusunda bi bilgisi olan varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iidir

Bişey srmak istiyorum oyunun p2p mi yoksa f2p mi olacağı konusunda bi bilgisi olan varmı.

Mount&Blade her zaman b2p.

quote:

Orijinalden alıntı: iidir

Vİto çok özürdilerim daha once yazıldıgını bilmiyordum gerçekten ben istek yollamadım bekliyeceğim.

Bu foruma yazmadım merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 25 Kasım 2009; 0:08:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.