Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord için Kapalı Beta Düzenlenecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 47 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 57
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 13
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BSC Misafiri (13 mesaj) RaymonD7 (1 mesaj) Johnny Silverhand (1 mesaj) nakoicve (1 mesaj) ReflexAction (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (1 mesaj) (2 mesaj) Mini (1 mesaj) (5 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Mount & Blade II: Bannerlord için Kapalı Beta Düzenlenecek
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    17658 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

TaleWorlds Entertainment, Mount & Blade II: Bannerlord için çok oyunculu bir kapalı beta düzenlemeyi planlıyor.

Kapalı beta düzenleneceği, Mount & Blade II: Bannerlord'un yeni çok oyunculu Çarpışma modunun tanıtıldığı geliştirici blogunda duyuruldu.

"Diğer tüm çok oyunculu modlarda olduğu gibi Çarpışma modu da hala geliştirme aşamasındadır ve hala dengelenmesi ve ince ayarlarının yapılması gerekmektedir. Bunu da daha etkin bir biçimde yapmak için topluluğumuzdan yardım ve geri bildirimler toplayabileceğimiz bir kapalı çok oyunculu beta çıkarmayı planlıyoruz."

"Bu Çarpışma modu incelemesinin, özellikle Warband müdavimleri için olmak üzere genel olarak çok oyunculu mod hakkında akıllara çok fazla soru getirebileceğinin farkındayız. Merak etmeyin! Gelecek bloglarda çok oyunculu modlarla alakalı Bannerlord’un yeni sınıf sistemi, eşleştirme, ek oyun modları ve elbette ki gelecek kapalı beta hakkında detayları da içeren birçok konuya değineceğiz!"

Kapalı beta hakkında daha fazla bilgi açıklanmadı.

Çarpışma modunun tanıtıldığı geliştirici blogunu buradan okuyabilirsiniz.  

|
    |

• Yarbay
    5182 Mesaj
    uzattıkça beklenti düşmeye başladı her sene hype azalıyor artık çıkaracaksanız çıkarın.
    |
    |

zamanında early access ile bu oyunu oyunculara sunup sonra oyuncuların feedbackleri ile oyunu geliştirseydiniz şimdi oyun kusursuz bir şekilde oynanabilir halde olurdu. oyunun çekirdek kitlesi evlendi torununu kucağına aldı bu saatten sonra kapalı beta yapsanız ne olur yapmasanız ne olur.

haydi eyvallah.
    |
    |
    164207 Mesaj
    Ben 33 yaşına geldim oyun hala çıkacak..... lan skyrim 6 duyurusu yapıldı. Unuttuk bu oyunu
    |
    |
    164207 Mesaj
    Yapılabilecek en mantıklı hareket zamanında (2014 2015 civarı) oyunu iptal ettiklerini söylemek ve çıkmaya yakın duyurusunu yapmaktı ama o tren geçti şuan linç yerler öyle bir harekete girişirlerse
    |
    |
    82 Mesaj
    Yazık olucak o kadar emeğe çıkışından 1 2 aya unutulup gidicek çok çok çok geç kalındı bu oyun için eee ne ekersen onu biçersin bunca sene ne ektinde onu biçeceksin ?
    |
    |
    |
    |
    164207 Mesaj
    Allah askina cikarmayin ya ben oyun haberi geldigindr bekardim simdi evlendim 2 cocugum var. İsemi gideyim cocuklarimlami ilgileneyim oyunmu oynayayim. Battleground varken kimse takmaz bu oyunu
    |
    |
    441 Mesaj
    isteyen oynar istemez oynamaz hadi yavrum kapı orda dışarı ağlayacaksanız almayın bu kadar basit.
    |
    |
    |
    |
    1880 Mesaj
    Kapalı beta değilde açık beta olmalı bence. Geniş kitlece test edileceğinden daha tutarlı bir feedback alırlar. Anlamıyorum bu firmaların closed alfa beta bilmem ne takıntılarını.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    164207 Mesaj
    Ne büyüttünüz şu çöpü ya.
    |
    |
    164207 Mesaj
    Kaç senedir insanlar emek veriyor oyun için , emek olduğu için tahminim oyunda iyi olacaktır.İçlerine sindiği zaman çıkaracaklar demek ki oyunu, bu da işlerini önemsediklerini, oyunculara değer verdiklerini gösterir.
    |
    |
    164207 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Ben 33 yaşına geldim oyun hala çıkacak..... lan skyrim 6 duyurusu yapıldı. Unuttuk bu oyunu

Hocam yaşı geç. Ben evli değildim. Böyle 2 yıl daha çıkmazsa ellerinden öper benim oğlan ilk okula başlayacak..
    |
    |
    1963 Mesaj
    boş boş her hafta blog yayınlayacaklarına 1 yıl önce erken erişime açsalardı ve gelişime devam etseydi bir işe yarardı. Kimse oyunun muhteşem olmasını beklemiyordu ancak o kadar çok beklettiler ki oyun çıktığında steam yorumlarını çok merak ediyorum...
    |
    |
    2018 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V - Intel I7 10700K 4.5@ - MSI Z490 MAG Tomahawk - Xigmatek Aurora 120 ARGB Water Cooler - G.Skill Trident Neo 32GB(2x16) 3200Mhz RGB LED - MSI GeForce RTX2070 Super Gaming X Trio 8G - Corsair Spec Alpha Red Case - Corsair LE200 240GB SSD - WD Blue 1TB M.2 SSD - WD 3TB Blue HDD - Viewsonic VX3211/2K WQHD Monitor - Alienware AW768 Pro RGB Brown Mekanik TR Keyboard - Alienware Elite AW958 RGB Gaming 12K DPI Mouse - Gamepower RGB Mousepad
  • Misafir Üyelik
    164207 Mesaj
    güzel olacak güzel istedikleri zaman çıkarırlar adamlar tarih vermedi gün vermedi bu nefret nedir? bu oyun daha büyük atılımlara öncülük edecektir. Ön siparişe çıktığı gün satın alacağım
    |
    |
    1248 Mesaj
    geçmiş olsun, çıktığı gün kırılır, para verecek yabancı tayfa korsan oynar, türklerden de alacak kişi sayısı oldukça azaldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    164207 Mesaj
    Ne bu trip ulan? Bal gibi alacaksınız kimi kandırıyorsunuz?
    |
    |
    164207 Mesaj
    En son deve eklemişlerdi :D
    |
    |
    107 Mesaj
    Ne oynardık WTF klanında ne bıy gösterirdik multiplayer da ulan çoluğa çocuğa karışıcam hala çıkıcak
    |
    |
bankalar.org
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.