Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.062
Cevap
89
Favori
261.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu oyun süperdir. Türkiye'de bilinmez fakat yurt dışında en çok oynana medieval rpglerden biridir. Uzun süre steam top 20 de kalan bir oyun. Hala daha steamde yüksek oranda oynama oranına sahip. Neyse bu ön tanıtıcı yazıdan sonra

Oyun bence oldukça güzel bir grafik ilerlemesine sahip. Yüz detahları, mekan detayları oldukça ayrıntılı ve güzel olmuş. Zaten daha ne olsun ? Eğer aşırı yüksek grafikli olsaydı böyle bir oyun çok kasardı çünkü yüzlerce hatta binlerce npcli savaşlar, 64 kişilik multiplayer haritaları vs. sıkıntıya sokardı ki bence grafik olarak oldukça tatminkar. Hatta ne yalan söyliyeyim ben bu kadar iyi grafikler beklemiyordum.

Gerçi burada önemli olan oyunun oynanışı, ilerleyişi ve rpg bakımından doyuruculuğu. Eğer bunlar sağlanırsa bu oyunda tutacaktır. Hatta eskisinden daha çok bile tutabilir. Özellikle yabancı rpg severler bu oyunun kontrollerini en iyi dövüş oyunu olarak gösteriyorlar. Pek çok kişi skyrimden iyi buluyor dövüş sistemini ki bende bir Elder Scroll olarak skyrimden gelişmiş buluyorum. Düşünün skyrim gibi bir oyunda sadece sol tıklayarak saldırmamıza rağmen bunda mouseu ne tarafa doğru sürükleyerek saldırırsanız oradan saldırıyorsunuz. Oldukça zekice ve inanılmaz getirisi olan bir sistem ve çok rahat kullanışlı halde oyuna empoze etmişler. Ne diyelim hayırlısı.. 4 gözle bekliyorum.

• Bu oyunun grafik falan bence hiçbir sıkıntısı yok şahsen bu oyunu bu grafikleriyle çok beğeniyorum çünkü mount and blade ayrı bir oyun.Detay eklenirse farklı şeyler oyuna katabilirlerse artık yaratıcılıkları ne kadar onu bilemem ama bu oyunun yine iyi olacağını düşünüyorum.
  • bunu bilmem de warband bayağı bir zevkli oyundu.türkçe olması çok önemli.
  • Bence bu tür bir oyunda grafiğe bakılmaz ki gayet yerinde bence. Hele ki 2. oyun daha güzel görünüyor yani. Bu oyuna zatne pek birşey eklenmez yerinde sayıyor diyenler olmuş, zaten oyunun amacı belli, ordu kurup bir krallıga katılmak onlarla bilrikte kale savaşlarına katılmak, normal savaşlara girmek krallıkları ele geçirmek vs. DAha ne eklenebilir ki, evlilik eklend izaten, bu tür ufak tefek ayrıntılarda ekleniyo işte. Zaten bu oyunun bir diğer olayı ise multiplayerı. Ciddi anlamda ccok zevkli. Denemeyen varsa warband alıp bir multiplayer oynasın. Dediğimi anlıcaksınız
  • grafiğe çok bakmamak gerekir çünkü Mount & Blade üslubu diyebiliriz.bence oyun içi konuşmada, envanterde ayrıntı arttırılmalı birde adamlar oklava yutmuş gibi vurmasın artık esneklikleri artsın merakla bekliyoruz oyunun çıkmasını
  • Eski sürümlerine nazaran yapay zeka geliştirilirse çok iyi olur Türkçe desteği mükemmel olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler çıkış tarihiyle ilgili duyum var mı , bekle bekle sabır taşına döndük
  • serhaterdoğan kullanıcısına yanıt
    Şuanlık verilen bir haber yok
  • Co-Op desteği olacak mı merak ediyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU]
  • Çok güzel görünüyor.
    Şurdan daha yüksek çözünürlüklüsüne ulaşabilirsiniz arkadaşlar

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU]
  • #Selfie
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roc.

#Selfie

Amma güzel olmuş hocam

• Takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu colision olayını hallederler umarım son ss'de merdiveni tırmanan elemanın bir ayağı havad diğeri de merdivenin içine girmiş, şuna çare bulsunlar yoksa Kingdom Come altında pis ezilecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

şu colision olayını hallederler umarım son ss'de merdiveni tırmanan elemanın bir ayağı havad diğeri de merdivenin içine girmiş, şuna çare bulsunlar yoksa Kingdom Come altında pis ezilecekler.

Hangi ss ten bahsediyorsunuz ?
    Bu mu?? Bu resim Warbandın bir modundan

Bakınız bu Bannerlord tan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roc. -- 1 Nisan 2014; 20:14:53 >

• @Roc.: Merdivenle çıkartma yapan askerlerin olduğu bir ekran görüntüsü vardı, kaldırmış kim paylaşmışsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

@Roc.: Merdivenle çıkartma yapan askerlerin olduğu bir ekran görüntüsü vardı, kaldırmış kim paylaşmışsa...

Bannerlord oyunuyla ilgili çıkan tüm resimler ilk mesajda duruyor.Başka bir resim ise sahtedir.Herneyse benim attığım resimde bence bu sorunu gayet iyi bir şekilde çözdüklerini düşünüyorum...
  • Oyunu çok erken duyurdular. 1 sene daha bekleyeceğiz herhalde.
  • hâlâ grafikler eskisinden izler taşıyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.