Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.062
Cevap
89
Favori
260.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • blog çıkaracaz dediler oda yok daha yahu.kapsamlı bi blog çıksada bari ne beklediğimizi bilsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordusGavadus

blog çıkaracaz dediler oda yok daha yahu.kapsamlı bi blog çıksada bari ne beklediğimizi bilsek.

Önümüzdeki ayın 5 inde Almanya'daki Gamescom oyun fuarında olucaklar. Kısacası 16 gün kaldı. Beklentilerinizi yüksek tutun. Bence çok güzel bir duyuru ile gelebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roc. -- 20 Temmuz 2015; 9:55:20 >
  • Stalker 2 gibi olmasın bu da...
  • uzun suredir blog yok bisey yok... galiba bunlar oyunun yapiminda ciddi bi sorunla karsilastilar sanirim cikmiya bilir yada silbastan gibi sinden deneyebilirler
  • 3.5 yıl oldu insafzıslar çıkartın artık şu oyunu da lise 2 deydim oyun tanıtıldığı zaman üniversite 1 bitti oyun hala çıkmadı arkadaş bu nedir yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyun çıkmayacak büyük ihtimal kaç sene oldu.
  • Şu oyunun fizik motorunu geliştirsinler tek dileğim bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

ben Warbandı açıyorum modları kuruyorum büyük bi hevesle oyuna giriyorum sonra oyunu açınca 5 dk oynuyorum hevesim kaçıyor beyler sizede böyle oluyo mu

Aynen öyle hocam Sonunda benim gibi birini buldum
  • Umutsuz vak'a =(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breakage

quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

ben Warbandı açıyorum modları kuruyorum büyük bi hevesle oyuna giriyorum sonra oyunu açınca 5 dk oynuyorum hevesim kaçıyor beyler sizede böyle oluyo mu

Aynen öyle hocam Sonunda benim gibi birini buldum

Bıktım tüccarın kardeşini kurtarmaktan arkadaş

• oyuna daha fazla konsep gerek modlar o konuda birsey yapamiyor
  • Bu oyunu beklerken yaşlandım yav. Tırt bir şey çıkmasın bari.
  • Çocuk yapma gibisinden fantastik şeyler eklenirse herkesin tepkilerini merak ediyorum
  • öyle bir özellik olmazsa hayal kırıklığına uğrarım açıkçası. bu kadar beklemeye o tarz bir şeyler gelir diyorum ama asıl önemli olan hikayenin güzel olması tabi
  • serhaterdoğan kullanıcısına yanıt
    Hikaye standart olur bence Bu oyunu güzel yapan yanı bir şeye bağlı olmadan yada olarak oynamanız bence ister kendi krallığını kuruyorsun ister herhangi bir krallığa katılıyorsun kendi ordunu yavaşça kuruyorsun evleniyorsun oyun seni bir şeye bağlamıyor sadece daha geniş bir harita gelip birde kendi soyumuzu sürdürebilme olsa kendi hanedan soyumuz süper olurdu Gelecek biliyorum gelecek
  • cocuk yapma gelmesi gerek cidden hatta soyle biraz crusader kings 2 tarzi ozellikler eklense 100 yillik oynancak oyun olur ama o kadar yapamazlar
    zaten modlarla spymaster di suydu buydu komple fedual kurultay toplaniyor ama cocuk olayi sart cocuklari evlendirip muftetiklik kurmakti suydu buydu cocuk olayi sart. yoksa fedual duzen yerine oturmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizhan66 -- 28 Temmuz 2015; 4:03:47 >
  • beklemekten yaslanan genclik yeri burasi deil biliyorum ama genede soyliyim viking conquest reforged editor super olmus bunu beklerken oynana bilir. koyde sehirde ac kopege sosiz verip hayvanin kalbini kazaniyosun savas savas koy koy seninle heryere geliyo isim falanda veriyonuz kopege bunun gibi cok iyi baya bi yeniligi var
  • Hala bekliyoruz bakalım ama ben çıkacağına inanıyorum illaki çıkacak bu oyun
  • Beyler içiniz rahat olsun oyun kesinlikle çıkacak. Ve beklentileri fazlasıyla karşılayacağı duyumunu aldım
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.