Şimdi Ara

Motorola Xoom video inceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
36.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Motorola'nın Nvidia Tegra 2 işlemcisi ve Google'ın tabletler için hazırladığı Android 3.0 işletim sistemiyle donatılan tableti Motorola Xoom'u inceledik. Bakalım Motorola Xoom güçlü donanımı ve Honeycomb işletim sistemiyle bizlere neler sunucak.

• 1 günde 2 tablet incelemesi.Teşekkürler
  • çok güzel fakat küpe yakışmamış hocam
  • bu sefer olmuş gerçekten
  • 1 tane takılma yok çok güzel bir cihaz ancak fiyat işi bozar.
  • Android 3.0'ın telefona port edilmiş hali bile onca eksiğine rağmen çok hoşuma gitmişti . Tabletteki bu hali gerçekten iştah açıcı .
    Umarım imkanım olur da alıp deneyebilirim .
    İnceleme için teşekkürler ...
  • motorola iyi iş çıkarmış güzel ürün.
  • Evet beklediğim tablet budur. Telekom bakalım nasıl bir fiyat politikası ile piyasaya sürecek bu ürünü...
  • motorola ben de varım diyor. gerçekten alınabilir bir tablet olmuş.
  • çok iyi artık piyasada sadece apple yok... ayrıca android süper geliyor
  • kEŞKE oKULLARDA dEFTER kİTAP YERİNE BUNLARDAN DAĞISALAR NE GÜZEL OLUR BE ABİ
  • Xoom'a atıp tutanlar nerede? Daha işin başlangıcı bu. Android 3.0 çok şey değiştirdi. Samsung Galaxy Tab'leri bekleyin asıl... Galaxy S II ile ortalığın altını üstüne getirdiler, sıra tablet pazarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Evet beklediğim tablet budur. Telekom bakalım nasıl bir fiyat politikası ile piyasaya sürecek bu ürünü...

http://www.telekombasvurum.com/turk-telekom-ttnet-motorola-xoom-kampanyasi.html
    36x55 tl her zamanki gibi ülkemizdeki fiyatı tuzlu
    gold fiyatıda 1439 tl
  • cihaz güzel aynı alternatiflerde çok cihaz var (samsung,htc) seneye 4 çekirdekliler çıkınca alınır herhalde bunlar.

bu arada arkadaşa katılıyorum küpe gitmemiş. batının teknolojisini ve ilmine evet ama şekline, asimilesine, kendine benzetmesine, fikri yapımızı ele geçirmesine hayır...
  • çok güzel bir inceleme olmuş teşekkürler ama harici monitöre görüntüyü aktarmaktansa kendi ekranından gösterseymişsin daha iyi olurdu bence.. benim tercihim o yönde olurdu.. ben o oyunları yada filmleri başka monitörde değil kendi ekranında görmek isterdim önemli olanda cihazında kendisindeki görüntüsü zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: darke

quote:

Orijinalden alıntı: burak d kEŞKE oKULLARDA dEFTER kİTAP YERİNE BUNLARDAN DAĞISALAR NE GÜZEL OLUR BE ABİ
    Daha millet kendine alamıyor okullarda dağıtmaları tamamıyle hayal :(

Sayın Erdoğan'ın okullara dağıtacaklarına bir rom atarlar olur size honeycomb 3.1 :D

not: Siyaset değil gır gır amaçlı.
  • Büyük, ağır ve 3G'si yok. Yazık olmuş biraz.
  • oyunları keşke kendi ekranı üzüerinden oynasaydınız, daha iyi olurdu diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Computeus

Büyük, ağır ve 3Gsi yok. Yazık olmuş biraz.

bence boyutu ideal.3g çokta önemli deüil wifi olduktan sonra.sadece ağırlığı biraz fazla, o da zamanla alışılacak bi özellik..
  • Konuyla pek alakasi yok ama ben opera sevmiyorum ve dolphin hd kullaniyorum ama videolari izleyemiyorum gozume bir sey takildi mobil site opera mobile ve safari icin hazirlanmistir diye neden boyle bir ayrim var ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.