Şimdi Ara

Motorola Xoom Unboxing & Review - Ana Konu ve Paylaşım (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.997
Cevap
6
Favori
109.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DreaM0707

quote:

Orijinalden alıntı: DeLiCe_DoLuCa

Teleservis ismini gorunce anladim.. urun yurtici urun, yani buradan alinmis, Turk faturasi var.. teleservis ve butun fialar bunu biliyorlar ancak kimse de pasa pasa durumu kabul etmeye yanasmiyorlar.. inanin uzun uzun beklemeye fa
    an hic gerek yok, adamlarla bogusmaya da gerek yok.. size yaptiklari ve yapamayacaklari her hizmetin yazili hesabini vermek zorunda.. yani "yapamam" diyen adama, "bunu kagida yaz, imzala" deme hakkiniz var.. imzayi reddetmesi suctur.. zaten bir kac zorlayin cok aoguk bir ifadeyle ama hic czgGiyi asmayin, daha sonra irek gidip tuketici mahkemesine basvurun, basvurdugunuzu da onlara bildirin, sonra arkaniza yaslanin, onlar sizi ararlar :) ben hp ile bunu yasadin, 90gun bwklettiler beni, telefonda kibar oldum, bildiklerini bildigim halde kanunlari hatirlattim, sonra da canima tak etti, direk aradim ve kendilerini ve beni telefonda aylarca oyalayan herkesi tek tek mahkemeye verdigimi ancak sadece para iadesi degil tazminat da talep ettigimi, cunku o laptopla ayni zamanda islerimi de yuruttugumu ve ne zamandir bir araba almak istedigimi soyledim ve araba almama yardim edecekleri icin kendilerine tesekkur ettim, telefonu kapattim.. ertesi gun param hesaba yatti, aksaminda ust duzey oldugunu soyleyen birisi arayip ozur diledi...

Delice doluca arkadasim ;

Bende aynen senin izledigim yolu takip edecegim bir sure sonra, cihazmim durumu kisminda bir belirsin makine ona gore bakayim duruma. Belki akillari baslarina gelmistir teleservicenin 20 gun olmadan onarirlar yada degistirirler ...

Aman boşver yollamasınlar... yenisini alırsın yada paranı alırsın...

• Order & Chaos oyununu bulabilir misin splen bide Modern Combat 2 ... motorola xoom için
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglet

quote:

Orijinalden alıntı: DreaM0707

quote:

Orijinalden alıntı: DeLiCe_DoLuCa

Teleservis ismini gorunce anladim.. urun yurtici urun, yani buradan alinmis, Turk faturasi var.. teleservis ve butun fialar bunu biliyorlar ancak kimse de pasa pasa durumu kabul etmeye yanasmiyorlar.. inanin uzun uzun beklemeye fa
    an hic gerek yok, adamlarla bogusmaya da gerek yok.. size yaptiklari ve yapamayacaklari her hizmetin yazili hesabini vermek zorunda.. yani "yapamam" diyen adama, "bunu kagida yaz, imzala" deme hakkiniz var.. imzayi reddetmesi suctur.. zaten bir kac zorlayin cok aoguk bir ifadeyle ama hic czgGiyi asmayin, daha sonra irek gidip tuketici mahkemesine basvurun, basvurdugunuzu da onlara bildirin, sonra arkaniza yaslanin, onlar sizi ararlar :) ben hp ile bunu yasadin, 90gun bwklettiler beni, telefonda kibar oldum, bildiklerini bildigim halde kanunlari hatirlattim, sonra da canima tak etti, direk aradim ve kendilerini ve beni telefonda aylarca oyalayan herkesi tek tek mahkemeye verdigimi ancak sadece para iadesi degil tazminat da talep ettigimi, cunku o laptopla ayni zamanda islerimi de yuruttugumu ve ne zamandir bir araba almak istedigimi soyledim ve araba almama yardim edecekleri icin kendilerine tesekkur ettim, telefonu kapattim.. ertesi gun param hesaba yatti, aksaminda ust duzey oldugunu soyleyen birisi arayip ozur diledi...

Delice doluca arkadasim ;

Bende aynen senin izledigim yolu takip edecegim bir sure sonra, cihazmim durumu kisminda bir belirsin makine ona gore bakayim duruma. Belki akillari baslarina gelmistir teleservicenin 20 gun olmadan onarirlar yada degistirirler ...

Aman boşver yollamasınlar... yenisini alırsın yada paranı alırsın...

İnşallah ...

• Root/Unroot/3.1 Upgrade işlemi yapılınca, o zamana kadar kurduğumuz bütün uygulamalar, duvar kağıtları, müzikler, filmler, elektronik kitaplar siliniyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xcalybur -- 5 Ağustos 2011; 12:39:01 >
  • Evet... cihazi lk aldiginda ne varsa onlar klaior you tube navigasyon vs. Ama film muzik resim oyun ve ekstra uygulamalar si.iniyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: özcloudtr

Turkcell data hattim ile internet giremiyorum
    Big ayar Varmi bunun icin
    Yardimci olucak arkadaslara tesekkurler

Bunun için Türkcell müşteri hizmetlerini aramalıymıssın hemen 2 ayar yapıyorlarmıs oluyormus .. Kısacık 1 dakikada.. diğer arkadaşlardada aynısı olmuştu ilk mesajlarda var.. Ama geride kaldığı için söyleyim dedim

Turkcelli aradım tek yaprığım anp deki internet yazısına ''mgb'' yazmak oldu ve açıldı

• Telekom Üzerinden Alınan Xoom da Msn Twitter ve SilverLight Özelliği Varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkytolky

Telekom Üzerinden Alınan Xoom da Msn Twitter ve SilverLight Özelliği Varmı?

Twitter : Android işletim sistemleri için orjinal uygulaması var (marketten ücretsiz temin edilebiliniyor)
    Msn : Ebuddy, msn mercury gibi uygulamalar üzerinden açılabiliniyor, microsoft üretimi bir uygulama henüz yok.
    Silverlight : Mevcut değil, yapılması konusunda oy toplanıyor internet üzerinden, büyük olasılıkla yazılacak.
  • Arkadaşlar yardım edin... Cihazım normal 30 saniye süre geçince tuş kilidi oluyor ya öyle oldu.. Ama arkadaki tuşa basmama rağmen açılmıyor .. ? 1 kere daha olmuştu bir şekilde sonradan açıldı ama 1 dakika sürdü 4-5 dakikadır uğraşıyorum yapamadım... Lütfen yardım edin...
  • Tamam neyse snbrk arkadaşımız sağolsun çözdüm.... volume up + power yaptım :D
  • kendimce hocam seni epeydir göremiyoruz bu konuda .. Hayırdır :D:D Sıkıldın mı bızden hocam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglet -- 5 Ağustos 2011; 22:58:39 >
  • quote:

kendimce hocam seni epeydir göremiyoruz bu konuda .. Hayırdır :D:D Sıkıldın mı bızden hocam :D

sadece takipteyim.. felaket yoğunum. çalıştığım yerin web sayfaları ile online işlemleri değişiyor. eskiden sadece Internet Explorer uyumluğu dikkat edilirdi. Simdi IE 7/8/9 Firefox chrome ( WinXP/Vista/Win7 Linux kontrolleri vs yüzbin kere aynı sayfaları kontrol et. gece 1-2 de yat. sahur kalk 1 saat daha yat.8 de işe git. Xoom da sadece remote desktop kullanmaktan. günde iki kere sarjı bittiyor.

web sayfamla bile ilgilenemiyorum. bu arada server değişikliği yaparken database'i hatalı yedeklemişim. ancak yazıları kurtarabildim.

anlayacağın. Bu yazıyı bile sıkıştırdım araya yanlış kelime bozuk cümle yapısı için özür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 5 Ağustos 2011; 23:25:40 >
  • Hmm kolay gelsin hocam bende 20-30 dakka once gordum sitenin yeni halini.. daha iyi olmuş... Bu arada hocam 3.2 güncellemesi için türkçe desteği çıkmış...
  • quote:

Order & Chaos oyununu bulabilir misin splen bide Modern Combat 2 ... motorola xoom için

http://www.filefat.com/bh915laqmsvs

order&chaos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus88 -- 6 Ağustos 2011; 0:44:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus88

quote:

Order & Chaos oyununu bulabilir misin splen bide Modern Combat 2 ... motorola xoom için

http://www.filefat.com/bh915laqmsvs

order&chaos

deniyorum şuan saol
  • Hocam bu ÇİNce çıktı yav :D:D
  • Hemde açıyorum gameloft introsundan sonra oyun kapanıyor.. Ama mxcp'te bi tane buldum ordaki oldu .. üyelik aldım sonra karakterimi olusturdum mage falan.. sonra oyunu ac dıyorum baglantı kesıldı dıyor... nasıl oalcak yav..
  • başta banada öyle yazılar çıktı ama arayüzü ingilizce geldi sonra.şuanda 650 mb lık sd kart dosyalarını yüklüyorum
  • oyunun videolarına baktımda knight online gibi duruyor :)
  • evet oyle ama üstteki linkten indirdim oyunu acamıyorum ki... gameloft introsundan sonra kapanıyor oyun..
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.