Şimdi Ara

Motorola Xoom Unboxing & Review - Ana Konu ve Paylaşım (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.998
Cevap
6
Favori
109.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • order and chaos un çalışanını verebilir misiniz bug onemlı deıl oyun acılsında biraz hayvan keselimde...önemli değil bug..
  • order chaos
    http://mobileplanet-waryam.blogspot.com/2011/07/gameloft-order-chaos-online-hd-v101-101.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hapurga -- 6 Ağustos 2011; 15:28:48 >
  • Bizim indirdiklerimiz hep v1.0.0 dı burda hem o var hemde v1.0.1 var .. şimdi v1.0.1 indirdim bakalım olacak mı
  • Buda olmadı hocam aynı hatayı aldık ... demekki cihaza uyumlu olmayınca oluyor zorlamayalım daha fazla :D
  • biraz bekleyelim o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus88

biraz bekleyelim o zaman

cihazları oyun oynamak için mi aldınız :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 6 Ağustos 2011; 16:58:24 >
  • Yok hocam ama oyun varken niye oynamayalım :D:D
    Ben internet + oyun için aldım ve hayatımı kolaylastıran ugulamalar için.. Sen niye aldın hocam
    İş için aldın onu biliyorumda yani.. tablet ile işle alakalı ne yapıyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglet

Yok hocam ama oyun varken niye oynamayalım :D:D
    Ben internet + oyun için aldım ve hayatımı kolaylastıran ugulamalar için.. Sen niye aldın hocam
    İş için aldın onu biliyorumda yani.. tablet ile işle alakalı ne yapıyorsun ?

dün nerelerde olduğumu sormuştun verdiğim cevapta bu sorunun cevabı bulunuyor..

quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

quote:

Orijinalden alıntı: caglet

kendimce hocam seni epeydir göremiyoruz bu konuda .. Hayırdır :D:D Sıkıldın mı bızden hocam :D

sadece takipteyim.. felaket yoğunum. çalıştığım yerin web sayfaları ile online işlemleri değişiyor. eskiden sadece Internet Explorer uyumluğu dikkat edilirdi. Simdi IE 7/8/9 Firefox chrome ( WinXP/Vista/Win7 Linux kontrolleri vs yüzbin kere aynı sayfaları kontrol et. gece 1-2 de yat. sahur kalk 1 saat daha yat.8 de işe git. Xoom da sadece remote desktop kullanmaktan. günde iki kere sarjı bittiyor.

web sayfamla bile ilgilenemiyorum. bu arada server değişikliği yaparken database'i hatalı yedeklemişim. ancak yazıları kurtarabildim.

anlayacağın. Bu yazıyı bile sıkıştırdım araya yanlış kelime bozuk cümle yapısı için özür.
  • hmm doğru ... neyse ben öyle şeyler yapmıyorum ama internet + oyun + müzik + film + resim çekmek ve görmek + eposta .. yeterli oluyor :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

quote:

Orijinalden alıntı: yunus88

biraz bekleyelim o zaman

cihazları oyun oynamak için mi aldınız :))

netbookdan da daha taşınabilir bir cihaza ihtiyacım olduğu için aldım.

oyunu vs bir kenara bırakırsak son zamanlarda motorola avrupanın tutumu canımı sıkmaya başladı.Asus eeepad kullanıcıları dün resmi 3.2 güncellemesini aldılar.Bana xoomu çekici kılan güncellemeleri önce alacak olmasıydı.Ayrıca markete tam erlşim sağlayamamak sinlr bozucu, app store dan çıkıp markete girince morali bozuluyor insanın.
  • Apple oldum olalı sevmedim. Bir ara ipod touch 4.nesil gelmişti elime 2 ay sonra elden çıkardım. Apple store yerine jailbreak yaparak apple store yerine alternatiflerden yükledim 2 senedir android kullanıyordum. Bir ara applanet açık iken oradan gereken tedarik ediyordum. Şuan kapalı lazım olanları webten veya yurtdışındaki arkadaşlarım aracılığı ile alıyorum. Markettin kısıtlamaları özellikle son 3-4 aydır artışa geçti. Bende XOOM'u laptop'u taşımak veya telefon geldiğinde 3G üzerinden bağlanmak için açılmasını bekle vs vs kurtulmak için aldım. şuan benim için 3.0.1 veya 3.1 // 3.2 pek önemli değil Remote desktop programım güzel çalışıyor o yeterli ancak web sitesinin salı günü ön sürümü genelle açılıp 15 gün sonra tamamen açılıp rahatlıktan sonra herhalde Xoom üzerine tekrardan ağırlık verebilirim. Bu arada 3.2 için yeni türkçe destekleyen bir sürüm çıkmış henüz test etme imkanım olmadı..
  • kendimce eline sağlık siten daha güzel olmuş.

Bu arada şu tiamat romları fılan nasıl yukluyoruz bu lınktekını http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1203635

cihazın 3.2 olması lazım sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XII.Nicksiz -- 7 Ağustos 2011; 1:00:36 >
  • Bide samsung 10.1 galaxy tabdaki Touch wiz arayuzu xoom için entegre edilmiş fajkat yuklemek için 2.0 tıamat gerekiyor..nicksiz onuda soyleyımde ıstersen onu kurarsın...
    Onskreen cıkmadı bı turlu bı cıksa :D
  • şu motorolla xoom u windows 7 64 bıt pc ye baglayan var mı varsa aygıt yonetıcısında tasınabılır aygıtlarda mz601 varken nıye diğer aygıtlarda mz601 sarı unlem yanı xoomda uygulamalar gelıstırme usb hata ayıklaması aktıf edınce dıger aygıtlarda mz601 cıkıyor onuda tanımıyor pc ım yardım plz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadolayn

şu motorolla xoom u windows 7 64 bıt pc ye baglayan var mı varsa aygıt yonetıcısında tasınabılır aygıtlarda mz601 varken nıye diğer aygıtlarda mz601 sarı unlem yanı xoomda uygulamalar gelıstırme usb hata ayıklaması aktıf edınce dıger aygıtlarda mz601 cıkıyor onuda tanımıyor pc ım yardım plz

@sadolayn

http://www.motorola.com/Support/XW-EN/Support-Homepage/Software-and-Drivers/USB-and-PC-Charging-Drivers şu adresten Download Motorola 5.0 Driver with MotoHelper cekermisin. ben win7 x64 de kullanıyorum.

@XII.Nicksiz

teşekkürler ancak tema mobil tarayıcılar ile uyumsuz. çalıştığım yerin Online sayfaları bitsin. Kendi sitemle ilgileneceğim. Bir nevi terzi olayı kendi sökümü dikemiyorum.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 7 Ağustos 2011; 14:56:04 >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 7 Ağustos 2011; 14:14:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadolayn

ıste aygıt yonetıcı bu sekılde arklar root yaparkende ıkıncı komutta yanı adb reboot bootloader dan sonra fastboot oem unlock yazınca dos ekranında waitingde kalıyor sorun nerde sızceeeeeeeeeeeeee

Bilgisayarın teamviewer kurabilirsen uzaktan bağlanıp bir bakabilir. mesajın üzerine sildim tekrardan indiriyorum Motohelper'i;

1 - XOOM'da dual core yazan ekranda sol üst köşede Fastboot mod yazıyor mu ?

2 -

şunu yaparmısın start menüden Motorola - > Motorola driver installer.exe seç

Açıldıktan sonra clean ve reinstall ı seçip start

Logu şununla karşılaştırmısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 7 Ağustos 2011; 13:49:22 >
  • Oynadığım en gerçekçi bilardo oyunu..

Pool Break Pro
    http://www.megashare.com/3156006
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.