Şimdi Ara

Motorola Xoom Unboxing & Review - Ana Konu ve Paylaşım (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.997
Cevap
6
Favori
109.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende xoom sahibi oldum , birkaç gündür kurcalıyorum , internet hızı ve dokunmatik çok iyi , evde ipad2 de var ve uygulamalarda apple çok üstün , ipad da kurduğum ve çalışan uygulamalar xoom da yok malesef mesela ;

hürriyet gazetesi : ipadda sayfa sayfa okuyabiliyoruz ama xoom da sıfır ; diğer gazeteleri bulamadım bile vede tv leri , umutla bekliyoruz :)

oyunlar ise daha kötü okey , maça kızı , tavla , vs bunları ipadda online bile oynuyoruz ama xoom da buda sıfır

facebook xoom da mozilla ile laptop gibi gayet güzel

bir sürü şey vardı aklımda ama bu sıcakta şimdilik bu kadar.

serin günler dilerim :)
  • Cemiko hakli sayilirsin ama arkadaslar tivibu pazartesi cikacak sanirim...ama on para vermek istemezseniz suandan itibaren hem uye olmadan hem ucretsiz yildiz.tv adli sigeden he men her kanali izleyebilirsiniz donmadan.. ileri geri durdurma islemlerinide yapabilirsiniz ..oyunlarinda ileride dahada geliscegine eminim islemci.d.d tegra 2 falan bosuna yapilmamis
  • hurriyetın sıtesıne gırıp videolarını ızlıyebılıyorum neden sayfa sayfa okıyımkı :D sımdı lutfen cıhazın ınternet deneyımını ipad ıle karsılastırmayalım bende ipad kullandım ama xoom internet deneyımı gercekten cok guzel facebookta olsun daha bır cok yerde oyun oynıyabılıyorum onlıne videoları ızlıyebılıyorum sorunsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XII.Nicksiz -- 30 Temmuz 2011; 15:45:42 >
  • Ever aynen oyle ....suanda tek beklentim birazdaha guzel grafikli oyunlar.....o kadar...e book icinde #ldiko com iyi.. internet ten baking pub formatli kitaplari indirin....
    Dedigim gibi tv icinde YILDIZ.tv ac in. D
  • Arkadaşlar 720p ve 1080p hd video oynatmada birçoğumuz sıkıntı yaşıyoruz güzel bir convert çevirici direk xooma göre video çeviri yapıyor gayet kaliteli bir şekilde videolarınızı çevirip xoomda izleyebilirsiniz buyrun
    http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Video-to-Android-Converter.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chevanton -- 30 Temmuz 2011; 19:11:13 >
  • Tesekkurler kalitede bzulma oluypr ama dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglet

Tesekkurler kalitede bzulma oluypr ama dimi

Evet denedim - bozulma oluyor. Ne kadar bitrate'i yüksek tutsakta - ki o zamanda xoom'da takılmalar yapıyor - pixelleşme yapıyor.
    Ben "Xilisoft HD Video Converter" kullanıyorum. Birçok video/audio formatı birbirine convert ediyor. Çok memnunum. Ama lisanlı kullanıyorum.
  • Arkadaslar aranizda dungeon defenders the indirip oynayan var mi... oyun insi yuklendi acarken error could nt connect remove file host diyor nail acacaz
  • quote:

Ever aynen oyle ....suanda tek beklentim birazdaha guzel grafikli oyunlar.....o kadar...e book icinde #ldiko com iyi.. internet ten baking pub formatli kitaplari indirin....
    Dedigim gibi tv icinde YILDIZ.tv ac in. D

Yıldız.tv olayı çok iyi. Teşekkürler..
  • Rica ederim ama su bnm dungeon defenders sorununu cozebilir miyiz..
  • quote:

Rica ederim ama su bnm dungeon defenders sorununu cozebilir miyiz..

Benim cihaz abd den geldi ve bu oyun içinde kuruluydu. Yani senin problemi yaşamadım. Belki 3.1 problemidir. 3.2 kurup tekrar dene versiyon problemi olabilir. Bu arada xoom da doğru düzgün gameloft oyunu çalıştıramadım..
  • Android markette Dolphin Browser tavsiye ederim. Benim gibi firefox un eklentilerini seviyorsanız bu browserı da çok seveceksiniz. Ücretsiz :)
  • o tarz oyunlarla işim olmadığı halde 3.0.1'e kuracağım bakalım...
  • Saol kendimce .d.d.d.d bi bak bakalim. D.d
  • quote:

Saol kendimce .d.d.d.d bi bak bakalim. D.d

3.0.1 de sorunsuz çalışıyor. 3.2 de sorunsuz çalışıyor @splen'e göre demekki 3.1 de sorun var..
  • Ne sansliyim .d. d duzelmez mi
  • quote:

Ne sansliyim .d. d duzelmez mi

istersen sil ve yeniden kur! veya farklı yerden apk sını yükle
  • Tamam send nerden yuklediysn linkini star misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreaM0707

quote:

Orijinalden alıntı: splen

Sanatsal enterasan bir oyun..

Let's Create Pottery

http://www.mediafire.com/?ol7qujbifrqj6kc

Oyunlar harika , fakat sanatsal oyun çalışmadı :) illa root mu gerekiyor :)

Bende ver 3.2 sorunsuz çalışıyor diyebilirim -ki bende root yok- .Bazen vazoyu bitirdikten sonra masaüstü yapıp tekrar girmek gerekiyor. Az problemli..

• TEGRA işlemcili cihazlar için

Captain America

Hayret şimdilik problem çıkarmadı. Sanırım TEGRA uyumlu oyun bulmak lazımmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi splen -- 1 Ağustos 2011; 9:28:47 >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.