Şimdi Ara

Motorola Xoom 2 Media Edition Inceleme (TTNET)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bildiginiz gibi ttnet in son kampanyasi ile motorola xoom 2 ve media edition cihazlar gercekten cok cok ucuza geldi ve benim gibi bir cok arkadas cihazlari aldi. Bu konuyu almayi dusunenler icin fikir olmasi acisindan aciyorum.

Oncelikle odeyecegim fiyata gelirsek. Herhangi bir nakit ya da kredi kartiyla ucret vermedim. Cihaz ve internet ucreti direk ttnet faturama yansayacak ve toplam ucret Motorola xoom 2 media edition + 4gb internet aylik 35 tl ( 24 ay )

4 gb internetin aylik fiyatlari 20 25 lerde oldugunu dusunursek fiyat gercekten cok uyguna geliyor.

Cihazi az once ups subesine gidip teslim aldim , yalniz subedekiler biraz bilgisiz olduklari icin benden hicbir belge almadilar geri donus icin. Yani kargonun icinden imzalamam gereken bir dunya kontrat olmasina ragmen imzalamadim . bende bilmedigim icin.

Bu sebebten yaninda gelmis olan hat aktif olmayacak , en kisa surede imzalayip , belgeleri ttnet e gonderene kadar. Bu yuzden kimlik fotokopinizi kargo subesine verin ve o belgeleri de imzalamayi unutmayin.

Cihaza gelelim.

Acma tusuna basip acamayinca biraz tedirgin oldum cunku artik yeni nesil her akilli telefon ve tabletlerde belli bir sarj yuzdesi olur , ama bunda yokmus

Biraz sarj ettikten sonra actim ve 15 dakka falan kurcalayip sarj olmasina musade etmek icin biraktim. Cihaz performans degerlendirmesini simdi yapmayacagim cunku cihaz 3.2.2 versiyonunda.

Guncellemeleri kontrol ettigimde aninda ics 4.0.4 guncellemesini buldu. Guncellemek icin sarjin yuzde 50 yi gecmesini bekliyorum. Guncellemeden sonra oyun , web browser vs tum performans degerlendirmelerini konuyu editleyerek ekleyecegim.

Beni asil etkileyen cihazin kasa kalitesi oldu. Su ana kadar Galaxy tab2 wifi , ainol novo 7 , nexus 7 ve ipad mini kullanmis biri olarak bu cihazin kasa kalitesi ve ergonomisi kesinlikle bu saydigim tabletlerin hicbirisinde yok buna emin olabilirsiniz. Her zaman ki motorola kalitesi burda da devam ediyor.

Cihazla beraber motorolanin kendi urunu olan koruyucu kilif , orjinal kutusuyla teslim ediliyor ve bu kilifta gercekten cok kaliteli ve kullanisli. Ince oldugu icin kesinlikle kaba bir goruntu vermiyor kilif.

Cihazin kamerasi son derece tatminkar. Motorola atrix kullananlar bilir , ayni atrix seviyesinde , fazlasini beklemeyin. Iphone 4 de 5 mp ama o cekimleri bu cihazda bulamazsiniz.

Cihazla beraber ttnet mobil microsim kart ta geliyor.Ama aktif degil. Aktif olmasi imzaladiginiz belgelerin ttnet in eline ulasmasina bagli. Yani en gec 3 4 gun icinde aktif edilir.

Birazda resim ekliyecegim. Yatak ortusunun kusuruna bakmayin digerleri kirlide

Guncellemeden sonra inceleme detayli olarak devam edecek.

• kullanıcı incelemelerinin de önemi büyük benim için, teşekkürler.
  • Kardeş nerden nasıl aldın bizde almak istiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende geçtiğimiz hafta xoom 2 me aldım. Cihaz gayet güzel. Alan arkadaşlara sorum hattı açılan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utopcuoglu -- 5 Haziran 2013; 21:20:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kge10

Kardeş nerden nasıl aldın bizde almak istiyoruz

ttnet kampanyasi ile 4gb internet ile birlikte aldim , aylik ucret 35 tl.

Bu arada hattim acilmadi cunku ben daha bana verilen belgeleri imzalayip yollamadim , kargocu hic hatirlatmadi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 7 Haziran 2013; 8:13:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

Bu arada hattim acilmadi cunku ben daha bana verilen belgeleri imzalayip yollamadim , kargocu hic hatirlatmadi bana.

onu anladım hangi şehir hangi bayi hangi telefon numarasını arıyoruz ben istanbul ankara adana urfa antep diyarbakır yaklaşık 50-60 bayi ile görüştüm hiçbirinde yok
    varsa hemen almak istiyorum yardımcı olabilir misin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

onu anladım hangi şehir hangi bayi hangi telefon numarasını arıyoruz ben istanbul ankara adana urfa antep diyarbakır yaklaşık 50-60 bayi ile görüştüm hiçbirinde yok
    varsa hemen almak istiyorum yardımcı olabilir misin.

Bayilerde yok sadece internet uzerinden. Ayrica diger konuda yazildigina gore kampanya bitmis dun.

Alanlara hayirli olsun aylik 30 tl ye 4 gb internet arti boyle bir tablet enfes oldu.

• Ttnet, acer disinda butun tabletlerin stogunu indirim yaparak bitirdi galiba. Bende wifi agirlikli kullandigimdan 1 Gb ile aldim. aylik 27 gibi bi fiyata. Cok ucuza geldi yani. Boyut olarak tam istedigim olculerde, ne kucuk ne buyuk. nexus gibi tablo ici tasarimida yok, samsung gibi full plastikde degil. Eski ipad 2 kullanicisi olarak cok daha fazla begendim. Tek sorunu ara ara takilmasi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.