Şimdi Ara

Motorola Tundra VA76r (En sağlam telefon, darbeye ve suya korumalı )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motorola Tundra VA76r (En sağlam telefon, darbe ve suya korumalı )

Sağlam telefon. O açıdan takoz..

98 x 53.8 x 24 mm, 107 g
    240 x 320 pixels, 2.2 inches TFT, 256K colors
    microSD (TransFlash) up to 4GB
    HSDPA, 3.6 Mbps
    2 MP, 1600x1200 pixels, video
    GPS ve aGPS
    1130 mAh
    GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
     Motorola Tundra VA76r (En sağlam telefon, darbeye ve suya korumalı )

http://www.motorola.com/consumers/v/index.jsp?vgnextoid=01b5f0e8eba2e110VgnVCM1000008806b00aRCRD&vgnextchannel=8b871df4f3d89110VgnVCM1000008406b00aRCRD&vgnextfmt=alt

http://www. you tube.com/watch?v=kt33pZrm6EU

Düzenleme= Video eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 7 Mart 2009; 15:17:14 >

• hocam antenli ya
  • bu ne ya doğru düzgün özelliği yok kalınlığı 24 mm ve eşek kadar anteni var olmadı motorola hiç yakıştıramadım telde wifi yok adam gibi kamera yok kalınlığın alemi ne
  • zaten yeni modeller de gelmiyoki türkiyeye benim anladığım.alsak şöyle bi z10 flan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

bu ne ya doğru düzgün özelliği yok kalınlığı 24 mm ve eşek kadar anteni var olmadı motorola hiç yakıştıramadım telde wifi yok adam gibi kamera yok kalınlığın alemi ne

yaniliyorsun ozellikleri gayet iyi...iç hafiza,gps,hspda,...anten ise gercek ekol ve cekis gucu icin ayrica arastirsak sar degeri cok dusuktur anten oldugu icin,

camera icin sana katılıyorum o kalınlıga 5x optik zoom uyardı...

• Çok kalın bir cihaz olmuş
  • boşverin bunu ya zaten at&t alana veriyolarmış herhalde sadece kartla satılıt o yoksa fazla satmaz ama tuş takımı fena olmamış
  • Donanım olarak iyi. TR'de satılmayacak sadece Amerika da kontratlı olarka satılacak telefonlardan biri işte...
  • luzumsuz bi telefon . gps i için katlanılacak gibi değil
  • arkadaşlar bu telefonun kaba olmasının sebebi askeri standartlarda sağlamlığa sahip olması. şu vidyoyu izleyin ondan sonra yorum yapın ;)

http://www.youtube.com/watch?v=kt33pZrm6EU

bu arada abd'de satılan bu modeli Türkiye'de bulma şansımız var mı? benim almak istediğim bir telefon bu.
  • motorola kundura at adamın kafasına

çabuk sinirlenip bişeyler fırlatmayı sevenlere birebir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tupacamaru -- 24 Şubat 2009; 20:30:44 >
  • eraycanlı hocam bu telefonu bulabilirsen bana da bi haber at ben bayıldım bu telefona. multimedya bilmem ne hepsi bir yere kadar sağlamlık eninde sonunda zaruriyet konusu oluyor. 250 megapixel ya da 5' telefon tek damla suya bakar. kimse yanlış anlamasın bu sadece kendi yorumum kendim için yorumum benim gereksinimim bu yönde. savruk dikkatsiz davrandığımdan sebep ihtiyaçlar böyle şekilleniyor.forum üyeleri herkesin aklında bulunsun bir fırsatını bulabilirseniz amerika da bir arkadaş filan lütfen bi mesaj gönderiverin bu tel için. saygılar
  • fena değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: eraycanli
    arkadaşlar bu telefonun kaba olmasının sebebi askeri standartlarda sağlamlığa sahip olması. şu vidyoyu izleyin ondan sonra yorum yapın ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=kt33pZrm6EU

bu arada abd'de satılan bu modeli Türkiye'de bulma şansımız var mı? benim almak istediğim bir telefon bu.

Arkadaşlar videoyu sonuna kadar izleyin, oha yani aşırı abartmışlar hala telefona hiç bişi olmuyor.. Suyun altına bile sokuyorlar.. Sonuna kadar izleyiniz..

Tundra ve BUZ OKEYİ, budur....

Başka testler..

• Cinayet aleti olabilcek bi telefon
  • video yu izledimde harbiden aşmış olayı makina . saygı duydum alete
  • tam benlik telefon. hastasıyım böyle cihazların...

ülkeye gelse hemen alırım. fiyatının düşmesini beklemem...
  • @ birolayd şu videoların linkini yazsana. ben göremiyorum.

• Tam bir spor (Doğa) telefonu..

Yani..
    Su geçirmiyor..Kırılmıyor..Hatta çizilmiyor (gibi) Bir cep telefonu anca bu kadar sağlam olabilir.

Motorola..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.