Şimdi Ara

MOTOROLA RAZR XT910 849 TL [VATAN BİLGİSAYAR] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
4
Favori
72.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hicrin

quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

Orijinalden alıntı: hicrin

ben bu cihazdan kullanıyorum son derece şık ve kaliteli cihaz güncellemedede sıkıntı yaşamadım 4.0.4 te şarzıda şuan 2 gün oldu ve daha %40 ta oyunlarda takılma falan da olmuyor kesinlikle bence bu fiyata kaçmaz. kullanmayan bilmez tabi.....

Geçin hocam kullanan bilmezi falan. Adamlar bizi salak yerine koydu. En dandik cihazlara bile android 4 veya üzeri gelirken; Atrix gibi hayvani donanıma sahip cihaza gelmemesi diye bir şey olmazdı. Nitekim adamlar sitelerinde de belirttiler gelecek diye.

Sonra ne oldu? Sıfır, refusbished karışık ellerinde ne var ne yok bütün atrixleri kakaladılar insanlara. Herkes 4.0 ı beklerken o da ne? Adamlar güncellemeden vazgeçtiklerini açıkladılar.

Açıkça kandırmadır, aldatmadır. Cihazın satılması için yalan haber verip yapıp sonra kafalarına göre değiştirdiler.

Eskiden sony ericsson'a verdiğim değer kadar en az motorolaya da veriyordum ama artık geçiniz lütfen. Resmen aptal muamelesi gördük.

Ben guncelleme icin almadim cihazi aldigim cihaz onceki surumuyle gelseydi ve guncelleme olmasaydida alirdim sen o fiyata o cihazi bulmussun gelmis bide guncelleme diyosun.

Kaç yaşındasınız merak ettim, gerçekten.

Cihazdan memnunuz, sıkıntı yok, kardeşim kullanıyor zaten. AMA MOTOROLA BİZİ SALAK YERİNE KOYUP, SATIŞI YAPTIKTAN SONRA VAZGEÇTİK GÜNCELLEME GETİRMİYORUZ DİYOR. Buraya dikkat çekiyorum, idrak edemiyor musunuz?

• aynen motorola bu tür salaklıkları çok sık yapıyor insan hayret ediyor. cihazı yapmışsın güncellemeyi neden vermiyorsun? hep düşünmüşümdür bazen bu şirketşn başında bugs bunny mi duruyor diye
  • gayet memnun bir atrix kullanıcısı bu güncelleme saplantısını anlayabilmiş değilim. bir telefon olarak taş gibi mi? evet, ses kalitesi üst düzey mi? evet, uygulamalarda kasma takılma var mı yok, gps kullanabiliyor muyum? evet, sorunsuz fotoğraf, video çekebiliyor muyum? evet. şarjı muadillerine göre çok gidiyor mu? günde 2-3 kez telefonunu şarj eden ipod sahiplerini gördükçe gülümseyerek evet. e peki güncelleme gelince ne olacak? ses çipi mi değişecek? daha mı iyi fotoğraf çekecek? pil süresi mi artacak? ya da benim bilmediğim bir problemi mi var telefonun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilsadvocate -- 27 Aralık 2012; 1:03:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilsadvocate

aşırı memnun bir atrix kullanıcısı bu güncelleme saplantısını anlayabilmiş değilim. bir telefon olarak taş gibi mi evet, ses kalitesi üst düzey mi? evet, uygulamalarda kasma takılma var mı yok, gps kullanabiliyor muyum? evet, sorunsuz fotoğraf, video çekebiliyor muyum? evet. şarjı muadillerine göre çok gidiyor mu? günde 2-3 kez telefonunu şarj eden ipod sahiplerini gördükçe gülümeseyerek evet. e peki güncelleme gelince ne olacak? ses çipi mi değişecek? daha mı iyi fotoğraf çekecek? pil süresi mi artacak? benim bilmedeğim bir problemi mi var telefonun?

Hocam mesele o değil lütfen anlayın. Mesele; getiriyoruz diyip tüm refurbished cihazlarını sattıktan sonra vazgeçtik getirmiyoruz deyip bizi salak yerine koymaları, dalga geçmeleri. Kardeşime aldım atrix, çok memnun. Güncellemenin gelip gelmemesi hiç fark etmez onun için ama mesele o değil; mesele kandırılmak. Anlatabiliyor muyum?

• 858 TL ye vatandan şimdi sipariş ettim... bu fiyata emsallerinde indirim yapma vakti geldi sanırım... Türkiyede Ocak ayının 2. haftası LG nexus 4 8 gb versiyonu 1100 tl civari satışa sunulacak.. beklemek yerine , daha ucuz ve dengi bu telefonu tercih ettim... Not: Zamanında cem uzanın dolandırdığı motorola firması bence TR ye az bile yapıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endofdays -- 29 Aralık 2012; 2:44:49 >
  • quote:

quote:

aşırı memnun bir atrix kullanıcısı bu güncelleme saplantısını anlayabilmiş değilim. bir telefon olarak taş gibi mi evet, ses kalitesi üst düzey mi? evet, uygulamalarda kasma takılma var mı yok, gps kullanabiliyor muyum? evet, sorunsuz fotoğraf, video çekebiliyor muyum? evet. şarjı muadillerine göre çok gidiyor mu? günde 2-3 kez telefonunu şarj eden ipod sahiplerini gördükçe gülümeseyerek evet. e peki güncelleme gelince ne olacak? ses çipi mi değişecek? daha mı iyi fotoğraf çekecek? pil süresi mi artacak? benim bilmedeğim bir problemi mi var telefonun?

Hocam mesele o değil lütfen anlayın. Mesele; getiriyoruz diyip tüm refurbished cihazlarını sattıktan sonra vazgeçtik getirmiyoruz deyip bizi salak yerine koymaları, dalga geçmeleri. Kardeşime aldım atrix, çok memnun. Güncellemenin gelip gelmemesi hiç fark etmez onun için ama mesele o değil; mesele kandırılmak. Anlatabiliyor muyum?

Sizde o kısma takmış durumdasınız.
    Bir arkadaş yukarıda açıkladı motorala birçok bölgeden çekiliyor işçiler çıkartılıyor şirket kötüye gidiyor ve bu yüzden projelerde rafa kaldırılıyor diye.

İcs için ise%95 tamamlanmasına rağmen rafa kaldırıldığı söyleniyor.

Kandırmaca değil, talihsizlik.

Ederinin çok üstünde bir telefonu uygun bir fiyata sattıkları içinde, Motorola sempatiyi hak eden bir marka bence.

Custom rom'ada sorunsuz bir şekilde açık olsaydı, amd x3 aldım, x4 oldu furyasına benzerdi.

• 858 TL'ye düşmüş,

Çok iyi fiyat.
  • Vatan Notebook Neomarin AVM mağazasında hem beyaz hemde gümüş renkli olanından adetli stok bulunmakta almayı düşünenler gün içinde ararlarsa yardımcı olurum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrajj

quote:

quote:

Sizde o kısma takmış durumdasınız.
    Bir arkadaş yukarıda açıkladı motorala birçok bölgeden çekiliyor işçiler çıkartılıyor şirket kötüye gidiyor ve bu yüzden projelerde rafa kaldırılıyor diye.

İcs için ise%95 tamamlanmasına rağmen rafa kaldırıldığı söyleniyor.

Kandırmaca değil, talihsizlik.

Ederinin çok üstünde bir telefonu uygun bir fiyata sattıkları içinde, Motorola sempatiyi hak eden bir marka bence.

Custom rom'ada sorunsuz bir şekilde açık olsaydı, amd x3 aldım, x4 oldu furyasına benzerdi.

Motorola'ya geçmişten beri sempatim var; almak isteyipte alamadığım telefonları olmuştu ta K750i zamanından. Ben cihazı satın alırken sitesinde bu sürümde kalacak yazsaydı yine alırdım. Dedim ya kardeşim için önemli değil; bol bol da oyun oyunuyor yani bundan iyi alternatif yok. Ama güncelleme gelecke dyie daha bir hevesle alıyorsunuz ve fıs oluyor. Resmen kandırılmak oluyor bu. Zaten google motorlayı satın alıp, patentleri üzerine geçirip tekrar satışa çıkardı, kolay kolay adam olmaz artık motoroladan diye düşünüyorum. O yüzden motorola benim için bitmiştir, riske girmeye değmez artık.

Bu arada x3 x4 olayı bana denk geldi. x3 720 aldım; uygun anakarta takınca x4 göründü ve 2 seneye yakın x4 olarak kullandım

• quote:

Orijinalden alıntı: spyky

4,7 inç ekranlı android 4,0 ve bu telefona benzer özellikte işlemci, ekran kartlı LG L9 teknosada 899 TL (hediye çeki yok)

İnsanlar LG ye pek sıcak bakmıyor ama siz ne dersiniz? Karşılaştırmada 8,8 - 7,3 LG önde

http://www.teknosa.com/kategori/telekom/cep-bilgisayari-pda/722/125070948/lg-p760-optimus-l9-black-akilli-telefon

http://www.gsmarc.com/motorola/motorola-razr-xt910/compare/optimus-l9-p760/

Orada yazmayan aralarındaki bir diğer ve çok önemli bir fark kasa kalitesidir.

Lg kasaları deneyimle sabit olup(p970'den deneyimle) bildiğin dandik oğlu dandiktir.
    -tamirede gelmiyor elinizde kalıverir-

Motorola taş gibi kasa üretip üstüne bide kevlar kaplama yapıp buna rağmen çok ince bir telefon yapmıştır ki tamamen bir mühendislik harikasıdır.

Yeni android sürümünün destekleneceğini ve güncelleyeceğininde sitesinde duyurusunu yapmış durumda.

Razr 16gb gelirken l9 4gb
    Razr 1.2 ghz işlemci hızında çalışırken l9 1ghz (herhalde moto stok işlemci ile hız aşırtmalı geliyor)
    Razr 8mp l9 5mp

Lg nin avantajları

Razr super amoled
    4.3" iken

Lg ips ekran
    4.7"

Lg nin ekran üretimlerini bilen bilir yıllardır usta olduğu bir konu fakat sorulması gereken soru bu telefonda kullandığı ekran panelinin kalitesi?

Gerek inceliği gerek kevlar kaplama kasa kalitesi, gerek kamerası gerek dahili hafızası gerek az biraz hızlı işlemcisi ile 4.3 super amoled ekrana sahip olmasına rağmen bence razr fiyatı ilede çok daha iyi bir telefon.

• Custom Rom ile ics yada daha modifiyeli hali kullanılabilinir.

Bunun içinde kesinlikle işinin ehli bir kişiye yaptırılması gerekir ki telefon hard brick olup çöpe gitmesin.
    Şu eski işletim sistemini biraz kullanıcı dostu çıkarsalardı harika olurdu.
  • 858 TL gerçekten iyi fiyat.
    HB'de 1199 TL'den satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_5866

‎4.7 inch Süper Amoled Ekranı ile daha çarpıcı 999 TL fiyatı ile daha ince MOTOROLA RAZR XT910 Silver. Bous ve Axess ile 10 taksitte ve Nakitte. İncelemek için tıklayın.
    http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=63509&utm_source=facebook&utm_medium=CPM&utm_content=MotorolaRazrXT910Silver&utm_campaign=10121210-MotorolaRazrXT910Silver

Mesajını 4.3" olarak değiştirirsen iyi olur yanlış yönlendirme olmasın, telefon ekranı 4.3"

• quote:

Orijinalden alıntı: abrajj

quote:

Orijinalden alıntı: burak_5866

‎4.7 inch Süper Amoled Ekranı ile daha çarpıcı 999 TL fiyatı ile daha ince MOTOROLA RAZR XT910 Silver. Bous ve Axess ile 10 taksitte ve Nakitte. İncelemek için tıklayın.
    http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=63509&utm_source=facebook&utm_medium=CPM&utm_content=MotorolaRazrXT910Silver&utm_campaign=10121210-MotorolaRazrXT910Silver

Mesajını 4.3" olarak değiştirirsen iyi olur yanlış yönlendirme olmasın, telefon ekranı 4.3"

kardeş o zaman vatanın sitesinde öyle yazıyordu bende aynısını kopyalamıştım

• 858tl çok iyi, en son indirimle 899tl fiyattan almıştım. Cihazın yazılımsal yada donanımsal bir problemi yok kullandığım süre boyunca. Aldığım gün direkt wifi üzeriden 4.0.4 güncellemesini sorunsuzca yaptı cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 30 Aralık 2012; 20:11:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

858tl çok iyi, en son indirimle 899tl fiyattan almıştım. Cihazın yazılımsal yada donanımsal bir problemi yok kullandığım süre boyunca. Aldığım gün direkt wifi üzeriden 4.0.4 güncellemesini sorunsuzca yaptı cihaz.

bataryası ne kadar gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilbar

bataryası ne kadar gidiyor

Her android cihazda ne kadar gidiyorsa o kadar gidiyor. Batarya kapasiteleri belli, işletim sistemlerinin durumu da belli o yüzden bu muhabbeti tekrar tekrar farklı konularda yapmanın manası yok. 2 gün ve daha fazla şarjı gidenler zaten ürünü akıllı telefon olarak kullanmıyorlar, resmen ölüm orucuna bırakıyorlar güzelim aleti.
  • bunun atrixten donanim olarak pek bi farki yok gibi geldi. Fazladan para vermeye degecek mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huawei ascend p1
    motorola razr
    samsung galaxy nexus, üçü de benzer cihazlar ama
    nexus güncelleme ile önde, bu yüzden en pahalısı
  • buarada jelly bean geliyor razr'a
    ama 2013 3. çeyrekte.

yine de şuan f/p cihazıdır kendisi.
    4.2 geleceğini bilsem bi dakika düşünmem alıırm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalet cevher -- 31 Aralık 2012; 17:14:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.