Şimdi Ara

Motorola MPX200 Hakkında Sorular / Detaylar | Sadece Buraya!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.411
Cevap
3
Favori
426.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gereksiz olanları söyleyin çekmeyeyim....
    word excel bende istiyorum....

• valla arkadaşlar ikidir aynı şeyi yapıorum bilmiyorum bi sakıncası varmı ama tek tek mesaj yazmak zor gelio ...
    yine toplu yazıcam...

cemoka > 15 gün demişlerdi ya sana o yüzden sordum kaç gün oldu ( kaç gün kaldı yani ) diye... ve abi sendeki bu rom orginalse herkese yedekte bulundurmak üzere vermek lazım onu ... bana bi şekilde ulaştırısan açıcaam yere onuda koyarız böylece herkes ulaşabilmiş olur ne dersin?

hancengiz > sendeki 2002 imagei de çok önemli kardeş ... en stable 2002 olduğu belirtiliyor , kaç gündür onu arıom valla onuda atalım siteye millet faydalansın 3-4 gün gittiği söylenior şarjın onunla...2003 için SUPER_MOTO_2_MPX200(2003).img yi kurarsın zaten iki tane var piyasada bunun içinde herşey var GSM fix + dil desteği (ingilizce için)... upgrade işlemini speed step ve fatihx anlatmıştı onlara göre yap bi sorun çıkmaz...forced charge cihazı dolu gösterdikten sonrada şarj etmeye yarıo deniyor ama ben denedim şarj yine dolu dedi normal sürede ve daha fazla şarj etmedi (sanırım)...downgrade için gerekli img i cemoka gönderirse herkes gibi benim vericeem linkten alabileceksin , şu an bende de yok .... Ve asıl önemli konu ; Arkadaş sen bu işlerden anlıosan şu yunanlı adamın yaptığı gibi türkçe T9 işini halledelim seninle vatana millete bi katkımız olsun... irtibata geçelim bu konu için ok?

MAVER2614 > kardeş forumu araştır linkler bulacaksın oraladan bi sürü şey indirebilirsin resim ve mms programları ise cd içinde var...
    yakında bi sürü programı indirebileceğiniz bir site bölümü açıcam inşallah arkadaşlarında katkısı ile...

UzayMaymunu ve dostc > ClearVue isimli programla tüm Office dosyalarını ve acrobat dosyalarını açabilirsiniz... bulması zor diil arayın bulursunuz bulamazsanız biraz sabredin şu program işlerini halledicez inşallah yakında ...10 defa olmadı bu arada

fataltın > telefonu alalı ne kadar oldu ? 5-10 günde kendine geliomuş pil... benim 6. günüm giderek düzelio... senin gibiydi durum bugün 2-3 saat program kurdum ayar yaptım hep elimdeydi (USB takmadım hiç ) kronometre tutuom 11 saat oldu son 1-1,5 saattir aralıksız mp3 dinliorum pil % 58 de ... bide şööle bi durum var 1 saat önce baktığımda % 51 e düşmüştü ama şimdi daha yüksek üstelik sürekli mp3 dinledim bu arada *#**372# den pil durumuna da baktım iki durumda da orada da artış görünüo ... havadanmı şarj oluo ne sagem ha ... bu iyi haber deneyelim bakalım... infrared ve mms sorunu yokki sendeki sorun ne?

KUZAH > pil sanırım zamanla daha iyi oluo ama sen şunun cevabını ver kendin 1 bilemedin 2 günlük şarj seni kesermi ... 4 günden fazlasını ise zaten unut... ama ben şahsen sürekli heryerde bilgisayar başındayım usb den de her zaman şarj edebilirim şu sıralar tutuom kendimi takmıom ama soora hep takılı durucak zaten : ) yeni pile hardreset te atsan bi işe yaramıo bu arada sürekli full charge full decharge yapmak lazım en az ilk 1 hafta

negative > hocam yok arkadaş officexp word formatını dio .. o kurulu olan wordpad doc unu açar office inkini açmaz onun için clearvue gibi bişi kurmak lazım

ppmor > kurulum irdadan olmaz .... olamas öyle bir risk alınırmı ya ya bağlantı koparsa araya bişi girerse olmazzz olamazzzzzzzz

Tugrul_karan > outlook kur (express diil tabiiki) senkronize et outlooktan düzenle yine senkronize et işlem tamam ... tabii bundan önce contact ları sim hafızasından tele at ... .bunun için forumdan önceki sayfayı oku ... OUTLOOK yok diosun kur sende yaw ... o olmadan iş zor ..
  • Arkadaşlar bu teli 2002 verisyonunda kullansak mp3 dinlemek mirce felan takılmaya kalksak çok mu az gider pili yani 12 saat dayanmazmı sizce?
  • bence ortak bi gmail açalım oraya önemli programları atalım. gerektiğinde hepimiz çekeriz. ya da mail grubu yapalım. o da olabilir. ne dersiniz.
  • Ben kulaklık olayını yine bu telefon gibi yıllar önce 600 küsürlerden 200 milyona düşen mp3 çalarlı nokia 5510 un aparatıyla çözdüm. Küçük girişi normal kulaklık girişine çeviriyo, bilgisayarın hoparlörlerine bilem bağladım ses süper. Bu arada 5510 ani düşüş yaptığında , millet kıllanmıştı yine ulan kesin bi bityeniği var diye ama o zamanda aldığıma pişman olmadım şimdide.
  • ya bu bi ara bende de 5510 vardı hatta dediğin küçültücü kablosu elimdeydi ama kaybettim, sonra n-gage'den de çıkmıştı ama onu verdim, ya bu kabloları izmirde nerde bulabiliriz? ya da satılırmı bu küçültücü kablolar, ya şimdi sony kulaklıkla cihazdan müzik dinneme kyfide var tabi;;?
  • imdakkk > sürekli chale 12 saat zor gibi zira hem GPRS kullanıcan hem ekran aydınlatması hep açık kalıcak 12 saat mp3 dinlemek gibi bişii... o kadar chatleşiceksen pc den yap güzel kardeşim telefonun tuşlarına da parmaklarınada yazık yani
  • Walla bence bi çankaya dersanesinin arkasına bak. Ben telefonu ordan almıştım ve ne arasam oralarda bulabiliyom genelde.
  • Yabancı bir forumda okuduğuma göre 2003 versiyonunda pil uzatmak için bir teknik tavsiye edilmiş bende bunu uyguladım ve telefonum 36 saattir açık biraz mp3 biraz oyun 10 dk kadar konuşma pilin hala %60 'ı dolu tekniğin ayrıntıları aşağıda fakat telefonlara gelebilecek zararlardan beni sorumlu tutmayın :)

1- Telefonu kapatın
    2- Varsa sd yada mmc kartı çıkartın.
    3- Orjinal şarj aletiyle %100 e gelene kadar şarj edin (!!!! USB kablosuyla değil !!!!)
    4- Şarj kablosunu çıkarıp bir daha takın telefon 1 dk kadar şarj olduktan sonra bir kaç kere titreyecektir, bu işlemi 5 kere tekrarlayın.
    5- En son şarj kablosunu çıkarttıktan telefonu hard resetleyin (Ortadaki mavi tuşa basılı tutarken telefonu açın çıkan soruya YES diyin).
    6- Telefonun yeniden açılmasını bekleyin yaklaşık 5-7 dakika.
    7- Telefonu tekrar kapatıp 1 saat kadar orjinal şarj aletiyle yine şarj edin.
    8- Madde 4 deki işlemi 3 kere tekrarlayın.
    9- Madde 5 teki hard reset olayını bir kez daha yapın ve telefonunuzu kullanmaya başlayın.

Telefonumdaki bazı ayarlar şöyle:
    /Settings/Phone/Channels/ = enable channels seçili değil.
    /Settings/Phone/Networks/ = Network selection Manual seçili.
    /Settings/Beam/ = Recieving incoming beams seçili değil.
    /Settings/Phone Settings = Preferred Band 900/1800 seçili (Turkcell şebekesi)
  • Arkadaşlar telefonunuza gelecek zararlardan sorumlu değilim

ben 2003 sevmedim diyorsanız size wm2002 linki dil dosyalarıda var içinde

http://www.topfiles.net/ebay/b___3991/MXFLG2.rar

tam tersi ise ben wm2002 beğenmiyorum dersenizde wm2003 linki

http://www.topfiles.net/ebay/mpx200/2003333/MX2004.rar

2002 denendi gayet güzel ama 2003 denenmedi

ben 2002 öneriyorum

Ama belirteyim ki linkteki wm2002 versiyonunda ispanyolca dil yok garanti olayında problem yaratabilir dikkat!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan_ok -- 7 Aralık 2004, 1:22:28 >
  • Abi yanlış anladın mp3 dinliipte arada nete girdiğimde anlamında söyledim..devamlı değil zate turkcelle kucak oluruz:)
    quote:

Orjinalden alıntı: d_net

imdakkk > sürekli chale 12 saat zor gibi zira hem GPRS kullanıcan hem ekran aydınlatması hep açık kalıcak 12 saat mp3 dinlemek gibi bişii... o kadar chatleşiceksen pc den yap güzel kardeşim telefonun tuşlarına da parmaklarınada yazık yani
  • Ayhan hocam 2002 niye yükleyelim zaten gelmiyormuki telin üstünde eğer öyle ise yandık geçekten ben yüklü geliyor sanıyordum..:(
    quote:

Orjinalden alıntı: ayhan_ok

Arkadaşlar telefonunuza gelecek zararlardan sorumlu değilim

ben 2002 öneriyorum
  • yok yüklü geliyor wm2002 ama wm2003 upgrade i yapıldıktan sonra pil problem olabiliyor hemen bitiyor şarj bu problemlerden sıkılırsan wm2003 ten wm2002'ye geriye dönülmesi için bu link
  • sonunda estore'ye sipariş verdim. (tekrar sağol error kardeş) ama kaç günde geleceği belli midir? ben sitede bununla ilgili bi ayrıntı göremedim. bilen birisi yazarsa sevinirim. ona göre evde bekleyecem.
  • estore bana 3 günde yollamıştı başka bi ürünü.

Motorola MPX200 Yahoo e-group oluşturdum arkadaşlar. Soruları sorun, elinizdeki programları KULLANIMLARINI ve KURULUMLARINI yüzeysel de olsa anlatarak ekleyip gönderin. Paylaşalım işte...
    Mail adresi mpx200tr@yahoogroups.com
    web adresihttp://groups.yahoo.com/group/mpx200tr/
  • quote:

ben 2002 öneriyorum

Ama belirteyim ki linkteki wm2002 versiyonunda ispanyolca dil yok garanti olayında problem yaratabilir dikkat!

2002 rar dosyası şifre istiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: cembo

quote:

ben 2002 öneriyorum

2002 rar dosyası şifre istiyor

linki veren arkadaş yazmamış ama sağ olsun aynı linkleri hepsiburada ürün yorumunda veren arkadaş yazmış.
    şifre: download14
  • kelkitli arkadaşın oluşturduğu yahoogroups'a elimizdeki dosyaları atalım ben bi kaçtane attım...
  • Haklısın unutmuşum şifreyi
    saolasın
  • upgrade için :SUPER_MOTO_2_MPX200(2003).img
    downgrade için:BEN6-0630-012.img
    kullanabilirsin.

quote:

Orjinalden alıntı: hancengiz

ben .net ile smartphone sdk kullanamak için bu cihazı aldım. sanırım bu yüzden 2003 kurmak zorundayım(bildigim kadarıyla 2002 de .net çalışmıyor)
    hangi 2003 sürümünü kurmalı? tam olarak dosya adı verebilirmisiniz? elim de bir kaç dosya var. mümkünse tecrübelerinize dayanarak tavsiyede bulununuz.
    Forced charge nedir? nereden nasıl yapılır? açıklarsanız sevinirim?
    upgrade yapmadan önce nelere dikkat etmeli?
    ayrıca downgrade yapmak istersem img nerede bulabilirim?

elimdeki imgler
    SUPER_MOTO_2_MPX200(2003).img
    BEN6-0630-012.img
    SUPER_MOTO_2_MPX200(2003).img

cevapları bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.